Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

Gabi! X18XE-kről ilyen infókat nem tudsz véletlen? AMúgy nekem ott vigyorog egy marga nagy 1.8 a blokk oldalán, amolyan öntési formaként.... de ha lehet, akkor miért ne? :rolleyes:

Ott meg csak a főtengely más, mint a X20XEV-nél, ha jól tudom... <_<

Tehát a blokk ugyan az, csak a lökettel játszottak (meg gondolom a dugó és az egyéb dolgok eltérőek). De ez nem 100%...

Talán még a 2.2 főtengelyét is bele lehet valahogy játszani, de ennek már tényleg nagyon uténa kell nézni.

Link to comment
Megosztás:

Azért mielőtt elkezdene valaki ilyeneket, alaposabban körül kell járni a témát. Ugyanis az elején

egyszerűnek tűnik, aztán miután belelapátolt valaki sok pénzt, kiderül hogy nem működőképes az

elgondolás. Az 1.6 ecotec motorból is lehet 1.8-at csinálni, de azért az is csak elsőre tűnhet

egyszerűnek, mert a fő elmélet a főtengely, hajtókar, dugó áthúzása. Csak sajnos ezekkel nagyon

sok járulékos rácseszés van, hengerfej oldalon is, meg pl karter oldalon is.

Link to comment
Megosztás:

Azért mielőtt elkezdene valaki ilyeneket, alaposabban körül kell járni a témát. Ugyanis az elején

egyszerűnek tűnik, aztán miután belelapátolt valaki sok pénzt, kiderül hogy nem működőképes az

elgondolás. Az 1.6 ecotec motorból is lehet 1.8-at csinálni, de azért az is csak elsőre tűnhet

egyszerűnek, mert a fő elmélet a főtengely, hajtókar, dugó áthúzása. Csak sajnos ezekkel nagyon

sok járulékos rácseszés van, hengerfej oldalon is, meg pl karter oldalon is.

Én is ezt hangsúlyoztam, hogy ez mind elmélet (és még csak nem is biztos)!!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó az X18XE is... de miért is ilyen ritka motor ez? Ahogy elfigyeltem a Vectrákba vagy 1.6-os van, vagy pedig 2 litres. A fórumon is csak a tiedet na meg az én jövendőbelimet láttam ilyennek. És ugy tünik nekem, hogy ezt elkerüli az 1.6-osok gyakori AGR problémája is. Igazam van?

Link to comment
Megosztás:

pontos infókra volnék kíváncsi. :rolleyes: Gondolom a löket miatt a hajtókarok is másak.

Gy.k egy X20XEV tengely+hajtókar páros+új dugók, és lehet 2.0... csak az az 1.8 idegesít a blokk oldalán...

Ugyan, ne idegesítsen! Így nem kötnek bele műszakin. A blokkod egy az egyben ugyanaz, bele meg nem látnak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Különböző külföldi fórumokat nézegetve számomra az derült ki, hogy az x18xe moci a c18xe továbbfejlesztése (sőt ha minden igaz ebből származik az x20xev is) ami azt jelenti, hogy a blokk u.a a hengerfej is csak, az ECOTEC cuccok vannak átalakítva rajta kapott EGR-t, meg változtatható/változó szívócsőhosszt, hogy az emissziós dolgoknak megfeleljen (asszem ez már Euro 3?!). Tehát elvileg blokk felfúrás (furat x18xe 81 mm, x20xev 86 mm, a löket mindkettőnél 86 mm) és símán lehet "x20xev", mert talán (80 %-ban biztos is vagyok benne) a hengerfej is u.a. Ha jól tudom az újabb x18xe1, z18xe már az x16xe motorból lett kifejlesztve, és ezek már nem is olyan strapabírók?!

Link to comment
Megosztás:

Jó az X18XE is... de miért is ilyen ritka motor ez? Ahogy elfigyeltem a Vectrákba vagy 1.6-os van, vagy pedig 2 litres. A fórumon is csak a tiedet na meg az én jövendőbelimet láttam ilyennek. És ugy tünik nekem, hogy ezt elkerüli az 1.6-osok gyakori AGR problémája is. Igazam van?

az 1.6 azért sűrű, mert "ólcsóbb" volt megvenni őket annó. A 2.0 meg azért sűrűbb, mert ha már kötelezőben beszipka a kategóriát, akkor már legyen kövér. szerintem ilyesmi lehet mögötte. Külföldön nem hiszemhogy ugyanilyen összetétellel találkoznánk. Ja és az AGR. Hát igen. jobb a statisztikája.

Ugyan, ne idegesítsen! Így nem kötnek bele műszakin. A blokkod egy az egyben ugyanaz, bele meg nem látnak. <_<

a próféta szóljon belőled! ;)

Hali!

...

No igen. van 5 mm átmérőben, vagyis 2,5 mm amit el kéne még távolítani a 2.0-hoz a blokkból fúrással :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez már legyen a gépműhely problémája! :rolleyes: Amúgy a hengerfej, és egyéb sallangok terén mi a helyzet?

hát ha löket egyezik, és a főtengely bírja, akkor alul nem kéne sokat variálni, mert emlékeim szerint a főtengely jeladóm dobozán az X20XEV is rajta volt. Asszem a vez.tengelynél is ez a helyzet a jeladóval. Mivel a szívósor tömítés, és a kipuff is egyezik, a légtömegmérő asszem 2.0-ban is van ilyen, még az sem kizárt, hogy esetleg alig kéne mókolni... mert ugye nagyobb térfogatra többet szív be levegőt, szal max több anyagot dobat be az ecu. Bár ez csak egy teória...

Link to comment
Megosztás:

Nekem pl az X18XE1 2 olajcsere között kb 2l olajat evett meg, és nem éppen bejáratós :-)

Sok km-es motor általában szokott kajálni. :rolleyes:

Elmondom neked, hogy az idei eddigi 5 versenyünkön kb 4-5dl olajat töltöttem csak

a versenygépbe utána összesen. <_< Szinte már termeli az olajat ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.