Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

12 órája, Tápiószecső írta:

A különbözetet persze ki lehet fizetni benzinben/szilentben/kerékcsapágyban/egyéb futómű felújításban.

Nem értelek most teljesen. Mivel lenne mondjuk annyival jobb ez a felni, mint egy jobb állapotú gyári?

Egyébként a citromsárga verzió nagyon bejön! Bár igencsak sajnálnám a jó miskolci utakon szétverni.

2 órája, Adam1 írta:

A 16-os gyári felni 6,5-ös, mért ne lenne jó azzal? Olyat kell venni.

A 195-ös gumihoz meg a 6"-ös a jó.

Nem értem, miért jó a széles felni, ha parkolsz és eléred a szegélyt, egyből padkázod a felnit. A fenti kombinációkkal meg előbb a gumi éri el és a felni nem sérül.

A 7es is ideális a 205höz a táblázatok szerint. Egyébként annyiból jó a szélesebb felni, mert szebb. Gondolom nincs más előnye.

Link to comment
Megosztás:

56 perce, erghef írta:

Nem értelek most teljesen. Mivel lenne mondjuk annyival jobb ez a felni, mint egy jobb állapotú gyári?

Egyébként a citromsárga verzió nagyon bejön! Bár igencsak sajnálnám a jó miskolci utakon szétverni.

A 7es is ideális a 205höz a táblázatok szerint. Egyébként annyiból jó a szélesebb felni, mert szebb. Gondolom nincs más előnye.

Mert könnyebb. Kevesebb mint 7,5 kg, míg egy gyári vagy másfajta valószínűleg legalább 9-10 körül van, vagy még több. Kerekenként 2-3 kiló súlytöbblet jelentős hatással van az autó viselkedésére. Ezt a tömeget minden mozgásváltozásnál gyorsítani vagy lassítani kell. Ez egyenlő azzal, hogy lassabban gyorsul és közben többet eszik az autó, és azzal hogy hosszabb a fékút és gyorsabban kopik a fék. A plusz tömeg hasonlóképpen plusz tehetetlenséget ezáltal több terhelést jelent a futóműalkatrészeknek is, így azok előbb kopnak/mennek tönkre. A kisebb tömeg és kisebb tehetetlenség miatt pedig a felni önmaga is kevésbé sérülékeny. Nekem ilyen felnivel van a nyári szettem és egy kerék kevesebb, mint 16 kg. Ha van rá lehetőséged mérj rá a 17-esre. Gyanítom, hogy 20 felett lesz.  

A 7" azért ideális a 205-ös szélességhez, mert ezzel állnak majd nagyjából függőlegesen a gumi oldalfalai. Egy keskenyebb felnivel a gumi felnivel értintkező pereme beljebb lesz mint a futófelület széle. Ez szerintem bután néz ki, és gyanítom, hogy ront egy kicsit a kanyarstabilitáson is. Ha már mindenképpen 6 vagy 6,5 kell, akkor érdemesebb 195-ben gondolkozni. De egyébként is. Ezzel mégtovább csökkenthető a tömeg, és a kisebb futófelület miatt tovább csökken a fogyasztás is. Persze sem a vezetési stíusod, sem az autó használati szokásai nem ismertek. Az is lehet hogy ezek az előnyök kevésbé jelentkeznének nálad. Egyáltalán milyen motor van benne? 

A padkázás ellen peremvédős gumit ajánlott venni, de egy nagyon rosszul sikerült manővert sem ez sem a keskeny felni nem tud kivédeni.

Link to comment
Megosztás:

Értelek már, közben olvastam, hogy te ezeket már végigrágtad :) Egyre jobban tetszik ám a sárga wizard. Milyen lenne szerinted a vectrámon?

Nálam a padkázásnak elég kicsi esélye van, mert nagyon ritkán parkolok párhuzamosan.

Egyébként 2literes 16szelepes a motorja, változóan használom, mert külföldön dolgozok. Jelenleg csak városba használom, ha itthon vagyok havi egy hetet. Ha saját kocsival megyek ki, akkor minden nap 30km plusz a hazaút a pályán.

Ezért is gondoltam a Michelin gumira, mert legalább valamennyire el is használnám a gumikat, nemcsak elöregednének...

 

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a citromsárga feketével üt igazán, esetleg sötétkékkel. Ha jól látom a tiéd zöld, ahhoz talán jobban illik a szürke. De ez csak ízlés kérdése, az a lényeg neked tetszik-e. Elvégre a lotus színe is zöld-sárga tehát nagyon rossz nem lehet. :) Az biztos, hogy sárgával elég feltűnő lenne az autó. Viszont a sérülések is jobban látszanak. Meg a fékpor is. A szürke mellett szól még a jobb eladhatóság is, ha egyszer mégis megválnál tőle. A sárgát kevesebben vállalják be.

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutottak nekem is ezek a dolgok, mondjuk az eladhatóságra nem gondoltam, de ha magamból indulok ki és látnék egy ilyen felnit, rácsapnék, mint gyöngytyúk... :)

Egy képet dobhatnál, hogy a tiéden hogyan áll!

Egyébként lemértem, a képen látható felnim 19,6kg gumival.

Vélemény a Michelin Crossclimateról?

 

 

Módosítva : erghef
Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki, bár ebben a színkombinációban nekem nagyon szolíd. 

ROD a 17es felnim. Ez van ráírva, kocsival együtt vettem. Nagyon jól mutat rajta egyébként ezzel az y mintával szerintem.

Most akkor neked elől 1.2es g astra rúgó van, vectra b gátlóval, hátul meg eredeti?

Az első rugókkal nem kötözködnek műszakin?

Módosítva : erghef
Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok

Régebben írtam ide egy problémámmal, miszerint az autó hátulját bizonytalannak érzem nagy sebességnél, főleg vizes-csúszós úton, keresztbordákon. Időközben az autó látott egy futóművest, nagyon szép papírt kaptam a beállításról, de érdemben semmi se változott.

Ma viszont kicsit elkezdtem gondolkodni (ez nálam semmi jót nem jelent). A kormányt elég szépen lehet mozgatni jobbra-balra nagy sebességnél, egyenes futás közben. Fokokban kifejezni nem tudom, centiméterekben sem pontosan, de azért érzésre elég jelentős, mittomén másfél-két centi biztosan. Azért ez már kimeríti a kopottság fogalmát nem? És az biza okozhat bizonytalan úttartást. Igaz nem a hátulján, hanem az eleje rángatja ilyenkor a kocsit, dehát én sose tartottam magam egy tesztpilótának.... :)

Más.

Elöl sikerült a rugót eltörni, ami nem is túl nagy feladat ezeken a remek utakon. Vettem alá Sachsot, újat, 997 600 típusút. Elvileg ez kell alá. Klíma, manuál váltó, 1,8 motor. Most az eleje magasabban áll, mint a hátulja, kb. egy ujjnyival, pedig hátul gyári újak vannak. Ez normális?

Link to comment
Megosztás:

 

40 perce, Adam1 írta:

Ez a baj az utángyártott alkatrészekkel...

Vettem volna gyárit ha ott és akkor van. Bontottban nem gondolkoztam, életemben kétszer vettem bontott rugót, mindkettővel ráfaragtam, nálam kettő a magyar igazság. Sachs-ot találtam újként, ez volt az egyetlen márka, ahol nem ugyanazt a fajta rugót ajánlották 1,6 fapadtól az i500-ig mindenbe, hanem szépen meg volt határozva, hogy ez a fajta kell klímásba, ez klíma nélkülibe, ilyen motor, olyan váltó, stb-stb. Sürgős volt a csere, úgy gondoltam, jó lesz, hát kissé fura lett. Nem ordenáré, de azért nem pont ezt vártam.

Link to comment
Megosztás:

Nekem bontott rugó van bent elöl, de azt nemtudom, hogy éppen milyen modelből származik, kicsi az esélye, hogy 1,7 TD-ből. De nincs vele semmi gond. Ugyanolyan, mint amilyen az eredeti volt. Egy darabig csak az egyik volt kicseréle, amikor eltörött, a másik az nem, de úgy sem állt féloldalasan a kocsi.

Módosítva : Adam1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 07. 30. at 22:30, Adam1 írta:

Nekem bontott rugó van bent elöl, de azt nemtudom, hogy éppen milyen modelből származik, kicsi az esélye, hogy 1,7 TD-ből. De nincs vele semmi gond. Ugyanolyan, mint amilyen az eredeti volt. Egy darabig csak az egyik volt kicseréle, amikor eltörött, a másik az nem, de úgy sem állt féloldalasan a kocsi.

Szerencséd van, én vettem bontott rugót a GSi-be, és úgy állt utána mint a hanyatt lökött hintaló.

Aztán vettem bontott rugót a Vectrába is, na ott nem volt ilyen gond, de viszont pár hónap után eltörött. A törés nyomot vizsgálva ahol eltörött, ott már korábban korrodálódni kezdett. (tény, abban a formában, ahogy postán megküldték, be lett szerelve, nem csiszolgattam, festegettem, stb.)Pedig nem mondhatom, hogy rossz minőségű utakon járok vele, legalábbis a magyar utakhoz képest biztosan nem.

Ez van, örülök, hogy Neked bejött :) Nekem sajna nem.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 07. 21. at 22:35, Driven írta:

Elöl sikerült a rugót eltörni, ami nem is túl nagy feladat ezeken a remek utakon. Vettem alá Sachsot, újat, 997 600 típusút. Elvileg ez kell alá. Klíma, manuál váltó, 1,8 motor. Most az eleje magasabban áll, mint a hátulja, kb. egy ujjnyival, pedig hátul gyári újak vannak. Ez normális?

https://alkatreszek.hu/997600_sz
Ha megnézed mennyi minden máshoz is ajánlják, akkor egyáltalán nem biztos, hogy pont ez a megfelelő. Alvázszám alapján nézték?
Meg kellett volna nézni milyen kód van az eredetin vagy megmérni az ép oldalon a hosszát és ahhoz megfelelőt venni.

Nem az a baj, hogy a bontott minősége nem megfelelő, hanem az annyi féle rugó van, mint égen a csillag.
https://drive.google.com/file/d/0BzkEdLdAaeNaYjZzZXd6T20tSlE/view?pref=2&pli=1
Az utángyártók pedig nem feltétlen csinálnak minden egyes darabnak megfelelőt, ezért néhány méretben közel álló rugót ugyanaz a termék helyettesít.

Egyébként különösebben nem gond az az 1-2 centi, idővel még talán össze is ül kicsit, csak nem szép. Nálam ugyanez volt:
http://z22sevectra.blogspot.hu/2015/09/zh.html

Bontottal, ha jó állapotú valóban nincs semmi gond. Ha szétette a rozsda, akkor pedig nem kell megvenni. Mellé lehet nyúlni, de azért nagyrészt látszik. 

Link to comment
Megosztás:

Én amit vettem annakidején, az 1-2 helyen volt kicsit rozsdás, de azt lekezeltem, és úgy ment fel a helyére. Ez már 6 éve, és közel 200000 ezer km-rel ezelőtt volt. Azóta nincs vele semmi gondom.

Egyébként a rozsdának addig nincs köze a fáradásos töréshez, amíg az csak felületi. Az enyém sem ott törött el. 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 08. 11. at 12:43, Tápiószecső írta:

https://alkatreszek.hu/997600_sz
Ha megnézed mennyi minden máshoz is ajánlják, akkor egyáltalán nem biztos, hogy pont ez a megfelelő. Alvázszám alapján nézték?
Meg kellett volna nézni milyen kód van az eredetin vagy megmérni az ép oldalon a hosszát és ahhoz megfelelőt venni.

Nem az a baj, hogy a bontott minősége nem megfelelő, hanem az annyi féle rugó van, mint égen a csillag.
https://drive.google.com/file/d/0BzkEdLdAaeNaYjZzZXd6T20tSlE/view?pref=2&pli=1
Az utángyártók pedig nem feltétlen csinálnak minden egyes darabnak megfelelőt, ezért néhány méretben közel álló rugót ugyanaz a termék helyettesít.

Egyébként különösebben nem gond az az 1-2 centi, idővel még talán össze is ül kicsit, csak nem szép. Nálam ugyanez volt:
http://z22sevectra.blogspot.hu/2015/09/zh.html

Bontottal, ha jó állapotú valóban nincs semmi gond. Ha szétette a rozsda, akkor pedig nem kell megvenni. Mellé lehet nyúlni, de azért nagyrészt látszik. 

Megnéztem, de ahol én keresgéltem, német alkatrészes oldalakon, ott erre a rugóra sokkal kevesebb autót hozott fel. Alvázszám alapján keresve is ez volt megfelelő. Másfajtát ajánlott volna már akkor is, ha automata váltóm van, vagy ha nincs klímám. A noname utángyártottak között voltak olyanok, amiket 1,6-ostól a nagy dízelig mindenfélébe képesek voltak "passend"-ként ajánlani. Hidd el alaposan körbejártam a dolgot, és mégis... Lett volna rájuk pénzvisszafizetési garancia, csak akkor bukom a szerelő munkadíját.

Abban bízom én is, hogy picit összeül majd, nameg igazából tényleg nem tragikus a különbség. Viszont pont emiatt nem akartam a régi ép rugó méreteit összehasonlítani az újjal. Mikor hátul cseréltem rugókat, akkor is a gyári új GM-es, meg a régi tizennégy éves hossza azért már némileg eltért, de mikor betettük az újat és leengedtük a kerekeire, úgy állt ahogy a nagykönyvben meg van írva.

A bontott nem volt igazán rozsdás, egy helyen volt az, ott törött el. A törés vonalában egy helyen szépen látszik, ahogy a korrózió már a rugó belsejébe is behatolt. Na ezt néztem be.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 08. 12. at 22:12, Adam1 írta:

Én amit vettem annakidején, az 1-2 helyen volt kicsit rozsdás, de azt lekezeltem, és úgy ment fel a helyére. Ez már 6 éve, és közel 200000 ezer km-rel ezelőtt volt. Azóta nincs vele semmi gondom.

Egyébként a rozsdának addig nincs köze a fáradásos töréshez, amíg az csak felületi. Az enyém sem ott törött el. 

Tudod az a gondom, hogy énfelém nem igazán létezik az autóbontó intézménye, a megunt kocsikat eladják kelet-európába, vagy mennek a darálóba. Használt alkatrészeket neten tudok rendelgetni, ami aztán vagy olyan, amit elképzeltem, vagy nem.

A GSi-hez akartam rendelni belsejét, van sokféle szép, de jobban megnézve derült ki, hogy az egyik GSI-ként hirdetett belső, inkább egy 1,6-os háromajtósnak a belseje. Más ülés, tekerős ablakhoz tartozó ajtókárpit. Aztán ha leszálltják, vívjak vele hogy visszafizesse a pénzemet, plusz postaköltség, stb. Inkább rendelek újat, cégtől. Mármint amit lehet persze, GSi belsőt újonnan már biztos nem...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Üdv kèrdesem a következö lene hozátok van egy opel vectra b 1996 sedan 18.16v elsö rugot csereltem bene es nics rugozasa semi eszt a tipusu rugot vetem bele a kovacs autto nal 

PR TH128/LA Starline spirálrugó kerlek segitsetek nekem mi lehet a problema
Link to comment
Megosztás:

Üdv kèrdesem a következö lene hozátok van egy opel vectra b 1996 sedan 18.16v elsö rugot csereltem bene es nics rugozasa semi eszt a tipusu rugot vetem bele a kovacs autto nal 

PR TH128/LA Starline spirálrugó kerlek segitsetek nekem mi lehet a problema
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.