Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretném kérni a tanácsotokat. Lassan leszeretném cserélni az 1.4-es Classic II Astrámat egy H Astrára. Dízelben gondolkodom és max 2 éves autót vennék amiben 15-20 ezer km-nél nincsen több.

Az 1.3-as(90le) dízel mennyire ésszerű választás. Napi 100km-t megyek és fogyasztás csökkentés céljából venném ezt. Vagy mindenképp ajánlott az 1.7-es (100 vagy 110LE?)?

Az 1.3-as diesel az kb azt tudja menetdinamikára mint az 1.4-es benzines?

Link to comment
Megosztás:

Igen, ugyan azt tudja összességében mint az 1.4 csak az városban jobb, a cdti-vel meg kicsit jobb az előzés (szóval országúton jobb:)

Átlagos használathoz bőven megfelel az 1.3-as:)

Sziasztok!

Szeretném kérni a tanácsotokat. Lassan leszeretném cserélni az 1.4-es Classic II Astrámat egy H Astrára. Dízelben gondolkodom és max 2 éves autót vennék amiben 15-20 ezer km-nél nincsen több.

Az 1.3-as(90le) dízel mennyire ésszerű választás. Napi 100km-t megyek és fogyasztás csökkentés céljából venném ezt. Vagy mindenképp ajánlott az 1.7-es (100 vagy 110LE?)?

Az 1.3-as diesel az kb azt tudja menetdinamikára mint az 1.4-es benzines?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném kérni a tanácsotokat. Lassan leszeretném cserélni az 1.4-es Classic II Astrámat egy H Astrára. Dízelben gondolkodom és max 2 éves autót vennék amiben 15-20 ezer km-nél nincsen több.

Az 1.3-as(90le) dízel mennyire ésszerű választás. Napi 100km-t megyek és fogyasztás csökkentés céljából venném ezt. Vagy mindenképp ajánlott az 1.7-es (100 vagy 110LE?)?

Az 1.3-as diesel az kb azt tudja menetdinamikára mint az 1.4-es benzines?

Na, ehhez sok szerencsét.

Amúgy sztem az 1,3-as nem a legjobb választás. Én inkább a nagyobbat venném. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, ehhez sok szerencsét.

Amúgy sztem az 1,3-as nem a legjobb választás. Én inkább a nagyobbat venném. :lol:

Ha jól tudom a 110LE-s 1.7-es az újabb fejlesztés igaz? Ez 6 sebességes?

Ami engem érdekelne még, hogy az 1.3(90le 6 sebesség), 1.7 (100le 5sebsesség) valamint az 1.7 (110LE 6 sebesség)-es típusok 100 valamint 130-nál mennyit pörögnek legmagasabb fokozatban? Mert nem szeretnék nagyon pörgős motort, mivel autópályán zavaró.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom a 110LE-s 1.7-es az újabb fejlesztés igaz? Ez 6 sebességes?

Ami engem érdekelne még, hogy az 1.3(90le 6 sebesség), 1.7 (100le 5sebsesség) valamint az 1.7 (110LE 6 sebesség)-es típusok 100 valamint 130-nál mennyit pörögnek legmagasabb fokozatban? Mert nem szeretnék nagyon pörgős motort, mivel autópályán zavaró.

Az 110 lovasról tudok nyilatkozni: alapban 6 sebességes, 130-nál 6-ikban kb 2300-at forog, 100-nál ha jól emlékszem 1800-at, 5-ikben 100-nál meg kb 2300-at. Ha sokat jársz autópályán, akkor csak ajánlani tudom a 110-es motort, nagy áldás a 6-os váltó, főleg tempomattal együtt. Én 140-150-es utazókat szoktam tartani, kényelmesen viszi, és még sokat sem iszik mellé.

Link to comment
Megosztás:

Az 110 lovasról tudok nyilatkozni: alapban 6 sebességes, 130-nál 6-ikban kb 2300-at forog, 100-nál ha jól emlékszem 1800-at, 5-ikben 100-nál meg kb 2300-at. Ha sokat jársz autópályán, akkor csak ajánlani tudom a 110-es motort, nagy áldás a 6-os váltó, főleg tempomattal együtt. Én 140-150-es utazókat szoktam tartani, kényelmesen viszi, és még sokat sem iszik mellé.

Én azt hittem hogy 1.7 es dízel 120 paci nem 110!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új tag vagyok a fórumon, annak apropóján, hogy épp most készülök megvásárolni egy 1.6 twinport H Astrát.

Főleg a fogyasztása érdekelne, mert elég sokat járok autóval. Vegyesen város-autópálya-országút nagyjából azonos arányban.

Milyen tapasztalatok vannak e téren, illeteve úgy általában is. Jó autó a H Astra? Most nyáron lesz 6 éves az autó, 73e km. van benne.

A tulaj még rögtön megjelenés után vette. Voltak gyermekbetegségei? A mostani autóm egy 10 éves Fiat Bravo 240e km.-rel.

Ha lesz olyan jó az Astra mint ez, meg leszek elégedve.

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astrat szeretnék vásárolni és felmerült bennem egy olyan kérdés hogy a kilométert hogyan lehetne száz százalékosan leellenőrizni?

Gondolok itt arra hogy nem tekerték e vissza bár nem tudom az újaknál ez mennyire megoldható!

Ha rárakják computerre akkor onnan lehet információt kinyerni!

Ha igen akkor tudok én is venni hozzá kábelt vagy csak speckó műszer kell?

A válaszokat előre is köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását a diesel kérdésemhez kapcsolódóan.

Most találtam egy számomra jónak tűnő vételt igaz nem diesel. Erről mi a véleményetek?

Astra H 1.4

Az Én G Astram 2007.03 havi szintén 1.4-es 5 ajtós. Megérné azért lecserélni szerintetek, hogy ez a H-s jobban tartja az árát mint a G-s? Meg a G-sben 60 ezer km körül van ebben meg 14000 tehát 2 évet nyernék is vele, csak nem tudom mégis kb mennyi ennek a H-s 1.4-nek a fogyasztása meg mennyire megy egyáltalán vele a kocsi mert gondolom nehezebb azért.

A G-s 1.4 kb 6-6,5-et eszik vegyesbe és sajna eléggé pörög autópályán (130-nál 4100 a fordulat kb). A H-s Astáknál is ugyan ilyen az áttétel?

Link to comment
Megosztás:

Nekem 6.8-7 nyáron, télen 7.1-7.3 a fogyasztása és tényleg vegyesen használom: 2X(5 km országút, 10km előváros, 10 km város), szóval ezek szerintem tényleg reális átlagos adatok!:)

Hát ez is hasonlóan pörög 130-nál, (4000-4100), de csendesebb:)! A dinamikából visszavesznek a plusz kilók, de szerintem előtte tegyél egy próbát, mert én hiába írom le, hogy nekem elég, ha neked nem:)!

Nem tudom, hogy megéri-e lecserélni, mert bár jobb autó mint a g (szerintem) (kényelem-komfort, stabilitás, vezetés->kormányzás, váltó) de hogy megéri-e az átiratást, meg az egyéb járulékos költségeket azt már te tudod! A kinézett példány nem egy fullextrás, de szép és kettőért jó árban van:)!

Levente

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását a diesel kérdésemhez kapcsolódóan.

Most találtam egy számomra jónak tűnő vételt igaz nem diesel. Erről mi a véleményetek?

Astra H 1.4

Az Én G Astram 2007.03 havi szintén 1.4-es 5 ajtós. Megérné azért lecserélni szerintetek, hogy ez a H-s jobban tartja az árát mint a G-s? Meg a G-sben 60 ezer km körül van ebben meg 14000 tehát 2 évet nyernék is vele, csak nem tudom mégis kb mennyi ennek a H-s 1.4-nek a fogyasztása meg mennyire megy egyáltalán vele a kocsi mert gondolom nehezebb azért.

A G-s 1.4 kb 6-6,5-et eszik vegyesbe és sajna eléggé pörög autópályán (130-nál 4100 a fordulat kb). A H-s Astáknál is ugyan ilyen az áttétel?

Link to comment
Megosztás:

Minimálisan csökken a dinamika ( G-ASTRA 0-100: kb 12.5, H-ASTRA 0-100: kb 13,7

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását a diesel kérdésemhez kapcsolódóan.

Most találtam egy számomra jónak tűnő vételt igaz nem diesel. Erről mi a véleményetek?

Astra H 1.4

Az Én G Astram 2007.03 havi szintén 1.4-es 5 ajtós. Megérné azért lecserélni szerintetek, hogy ez a H-s jobban tartja az árát mint a G-s? Meg a G-sben 60 ezer km körül van ebben meg 14000 tehát 2 évet nyernék is vele, csak nem tudom mégis kb mennyi ennek a H-s 1.4-nek a fogyasztása meg mennyire megy egyáltalán vele a kocsi mert gondolom nehezebb azért.

A G-s 1.4 kb 6-6,5-et eszik vegyesbe és sajna eléggé pörög autópályán (130-nál 4100 a fordulat kb). A H-s Astáknál is ugyan ilyen az áttétel?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását a diesel kérdésemhez kapcsolódóan.

Most találtam egy számomra jónak tűnő vételt igaz nem diesel. Erről mi a véleményetek?

Astra H 1.4

Az Én G Astram 2007.03 havi szintén 1.4-es 5 ajtós. Megérné azért lecserélni szerintetek, hogy ez a H-s jobban tartja az árát mint a G-s? Meg a G-sben 60 ezer km körül van ebben meg 14000 tehát 2 évet nyernék is vele, csak nem tudom mégis kb mennyi ennek a H-s 1.4-nek a fogyasztása meg mennyire megy egyáltalán vele a kocsi mert gondolom nehezebb azért.

A G-s 1.4 kb 6-6,5-et eszik vegyesbe és sajna eléggé pörög autópályán (130-nál 4100 a fordulat kb). A H-s Astáknál is ugyan ilyen az áttétel?

Én kétlem azt a 14e km-t.

Gyanúsan kevés .

A motor és váltó ugyan az mint a G-be szerelt Z14XEP motorral szerelt.

Igen magas a fordulat de nem vészes.

2000-3000 között gazdaságos üzemeltetni.

A fogyasztása szerintem hasonló mint a G-é ,nálam 7.1-7.5 között mozog.

Én eléggé sportosan használom.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

üdv Mindenkinek, vásárláshoz szeretnék segítséget, tanácsot kérni.

Mivel bővült a család és sokat megyünk nagy távolságra, főként autópályán sok cuccal, ezért szükség lenne egy kombira. Most lehetőség lenne egy G 1.6-os Astrát lecserélni egy 2006-os H Astra Caravan 1.8-asra, kb. 110ezer kilométerrel, nagyon jó felszereltséggel. Nem nagyon ismerem ezt a motort..., nagyon zabál, van valamilyen rákfenéje, mire kell odafigyelni?

nagyon köszönöm,

-ni-

Link to comment
Megosztás:

üdv Mindenkinek, vásárláshoz szeretnék segítséget, tanácsot kérni.

Mivel bővült a család és sokat megyünk nagy távolságra, főként autópályán sok cuccal, ezért szükség lenne egy kombira. Most lehetőség lenne egy G 1.6-os Astrát lecserélni egy 2006-os H Astra Caravan 1.8-asra, kb. 110ezer kilométerrel, nagyon jó felszereltséggel. Nem nagyon ismerem ezt a motort..., nagyon zabál, van valamilyen rákfenéje, mire kell odafigyelni?

nagyon köszönöm,

-ni-

Nekem ilyen motorral szerelt GTC-m van (ha ez Z18XE motoros).

32000Km-t toltam bele 1 év alatt, 12000Km-es periódusban olajcsere volt.

Nálam hibák:

egyik kulcsom meghibásodott (immó KO)

a fedélzeti-comp 2* (1 év alatt) nem reagált a kormány vezérlőszerveire (leállítás után helyrejött).

néha futómű elállítódik (nálam 1*) a Magyar utak miatt.

Hibái "elvileg": olajfogyás (nálam ez kb 0,2 liter/10000Km szóval=SEMMI), nagyon ritkán katalizátor meghibásodás, néha gyújtás problémák (én csak itt a fórumban találkoztam ezekkel), másról nem tudok.

Fogyasztás: 7,4-8,5 között változik vezetés hangulatomtól függően (napi 15-20Km város + 40-60Km pálya, az autó tuningmentes!). Szóval számolhatsz 8 literrel.

Tuning, ha kevésnek éreznéd az autót: Chip (+8-9LE), sportvezérmű tengely (Dbilas ajánlott, a 258-262-264-266 fokolásúak motor átalakítás nélkül beszerelhetőek. Ez +7-14LE-t biztosít), szívócső (Dbilas: Chip programozással árulják, így 24LE-t dob), sportleömlő + kipuff tuning (+8-10LE). Ismerős megcsináltatta a vezérműtengely (266fokos) + CHIP tuningot, nála ez 1-1,2 másodpercet hozott gyorsulásban, fogyasztása meg 0,7-1 literrel nőtt.

Az újabb motorverzió (Z18XER) kicsit erősebb, megmaradt az olajfogyás (elvileg), a szívócső hengerenként 2 kamrás (itt ez szokott meghibásodni). A fogyasztása a régi motorhoz képes (elvileg) 0,5 literrel csökkent. Tuning még nincs hozzá (maximum Chip).

Ja, megvan.

Amit néztél az Z18XE motoros. Mások véleménye szerint is különös gondoskodást nem igényel, megbízható. Bontóban 70-100000Ft-ért kapsz komplett motort (ez jól jön, ha széthajtod :lol: ).

A fekete fényezés (=szerintem nagyon szép) enyhén karc érzékeny. Vigyázni kell rá :devlish:

Váltó kicsit kemény, régebbi opelekhez képest rövid úton jár.

Link to comment
Megosztás:

helló, nagyon köszönöm a kiszemelt “áldozat” konkrét értekélését :lol:.

Ja, megvan.

Amit néztél az Z18XE motoros. Mások véleménye szerint is különös gondoskodást nem igényel, megbízható. Bontóban 70-100000Ft-ért kapsz komplett motort (ez jól jön, ha széthajtod :lol: ).

A fekete fényezés (=szerintem nagyon szép) enyhén karc érzékeny. Vigyázni kell rá :devlish:

Váltó kicsit kemény, régebbi opelekhez képest rövid úton jár.

Link to comment
Megosztás:

helló, nagyon köszönöm a kiszemelt “áldozat” konkrét értekélését :devlish: .

ja, illetve még gondolkodtam...

Lámpabeázás (4-5 csepp bejut valahonnan), ez semmit nem befolyásol. Fényszóróban az izzó éves szinten kb 2* kiég, nekem xeon van ezért ez nem érint.

Motor és szélzaj: 140-ig normális, 140-160 között már kissé hangos, 160 felett már nem annyira OK.

Az autó viszi óra szerint a 208-210-es tempót. Ezt eddig 2* próbáltam, és semmi gond nem volt.

Összefoglalva ennyi. Szerintem ezek más típusú autókkal is előfordulnak. Szóval nincs vele túl sok probléma.

Link to comment
Megosztás:

köszi, ezek olyan dolgok, hogy nagyobb baj ne legyen. jobb mintha 150-200ezernél lenne vége a motornak, vagy állandóan szervízben kellene tanyázni. A jelenlegi G Astra szerencsére a hat év alatt sehol nem hagyott ott és mindig elvitt mindenhova ahova kellett, szóval eddig nincs negatív élmény az Opellel...

ja, illetve még gondolkodtam...

Lámpabeázás (4-5 csepp bejut valahonnan), ez semmit nem befolyásol. Fényszóróban az izzó éves szinten kb 2* kiég, nekem xeon van ezért ez nem érint.

Motor és szélzaj: 140-ig normális, 140-160 között már kissé hangos, 160 felett már nem annyira OK.

Az autó viszi óra szerint a 208-210-es tempót. Ezt eddig 2* próbáltam, és semmi gond nem volt.

Összefoglalva ennyi. Szerintem ezek más típusú autókkal is előfordulnak. Szóval nincs vele túl sok probléma.

Link to comment
Megosztás:

na úgy néz ki megvéve, csütörtökön hozom el... :devlish:

ja, illetve még gondolkodtam...

Lámpabeázás (4-5 csepp bejut valahonnan), ez semmit nem befolyásol. Fényszóróban az izzó éves szinten kb 2* kiég, nekem xeon van ezért ez nem érint.

Motor és szélzaj: 140-ig normális, 140-160 között már kissé hangos, 160 felett már nem annyira OK.

Az autó viszi óra szerint a 208-210-es tempót. Ezt eddig 2* próbáltam, és semmi gond nem volt.

Összefoglalva ennyi. Szerintem ezek más típusú autókkal is előfordulnak. Szóval nincs vele túl sok probléma.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kartársak!

Véleményeket, tapasztalatokat várnék az 1.7-es 100-lovas CDTI H Astráról.

Ugyanis ilyen autó vásárlásán tanakodom, 05'-06' évj., és combi lenne a kiszemelt.

Mekkora a belseje (főleg, hogy nagyobb-e mint a G), motorikusan milyen (jellemző meghibásodások) stb...

Minden ésszrevételt, tanácsot megköszönnék!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kartársak!

Véleményeket, tapasztalatokat várnék az 1.7-es 100-lovas CDTI H Astráról.

Ugyanis ilyen autó vásárlásán tanakodom, 05'-06' évj., és combi lenne a kiszemelt.

Mekkora a belseje (főleg, hogy nagyobb-e mint a G), motorikusan milyen (jellemző meghibásodások) stb...

Minden ésszrevételt, tanácsot megköszönnék!

a legjobb ha elmész és beülsz egybe mert te tudod mekkorák az igényeid helykínálat terén.

motor: jó, megbízható és jól chipelhető

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.