Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Helló, megvettük. Gyönyörű, kényelmes, óriási, lehet pakolni rendesen, valahol olvastam, hogy ez akkora mint a B Vectra volt... A G sedanhoz képest sokkal könnyebben pakoltam be a családot, és hely is maradt a csomagtartóban. Na meg a sok extra elkényeztet, az esőérzékelő valami csoda, legutóbb 250 km-en keresztül hol csepegett hol ömlött az eső, de hozzá sem kellett nyúlnom a lapáthoz. Odafelé nyomtam neki és négy emberrel full csomaggal, pályán és kevés városban a 255 km-t, átlag 8,5-el teljesítettem, amiben azért durva előzések voltak és végig 140-150 volt. Visszafelé betartva mindent, néhány nagyobb előzéssel volt 7,6 az átlag, de szerintem az auchanos benzin vacak…, mert visszafelé már lukoil volt benne, amit régebben is éreztem, hogy kevesebb kell belőle, vagy kitudja.

Néha zavar az átlagfogyasztás kiírása, legalábbis megrémiszt a a kiírt adat, de ez van, az 1,8-as motort etetni kell :rolleyes:, a G 1,6 Astra is már 8,4 körül fogyasztott teli csomaggal meg három emberrel…A BC néha lefagy, amikor bemegyek a BC2/megtett út/átlag fogyi stb. menube, és ki kell kapcsolni az egészet, hogy helyreálljon. Meg a zene fura picit, nem tudom úgy beállítani még, hogy hátul is hallják, de én is elöl; szerintem a régi Astrámban jobb volt a hangzás. De ezek legyenek a legnagyobb problémák.

Kötöttem rá casco-t és az ember aki kijött felmérni, azt mondta, hogy ritkán lát ilyen szép állapotban lévő ilyen idős autót. Mondjuk a hátsó bal kereket elnéztem és csak átvétel másnapján vettem észre, hogy szálszakadt, úgyhogy szombat hajnalban gumis keresés időponttal, na meg gumival, úgy hogy délután kettőre a 200 km-rel arrébb lévő esküvőbe még odaérjünk… de megoldódott, viszont erősen gondolkozom, hogy nem-e sok a 225/40 R17…, nagyon szép de úgy féltem minden vacakabb úton, meg szerintem hangos. Viszont a tempomat beépítése valószínűleg meg fog valósulni hamarosan.

Eddig ennyi, remélem nem lesz csalódás...

Na, megvetted? Tapasztalatok???
Link to comment
Megosztás:

Grat a géphez!

ilyen papucsokkal nem sok a fogyasztás azt is figyelembe véve, hogy nehezbb mint a G!

205-ös 162os gumi jó komprumisszum és azt annyira félteni sem kell. Pár decit még fogyasztásban is hoz!

Sok sok balesetmentes kilométert hozzá!

Helló, megvettük. Gyönyörű, kényelmes, óriási, lehet pakolni rendesen, valahol olvastam, hogy ez akkora mint a B Vectra volt... A G sedanhoz képest sokkal könnyebben pakoltam be a családot, és hely is maradt a csomagtartóban. Na meg a sok extra elkényeztet, az esőérzékelő valami csoda, legutóbb 250 km-en keresztül hol csepegett hol ömlött az eső, de hozzá sem kellett nyúlnom a lapáthoz. Odafelé nyomtam neki és négy emberrel full csomaggal, pályán és kevés városban a 255 km-t, átlag 8,5-el teljesítettem, amiben azért durva előzések voltak és végig 140-150 volt. Visszafelé betartva mindent, néhány nagyobb előzéssel volt 7,6 az átlag, de szerintem az auchanos benzin vacak…, mert visszafelé már lukoil volt benne, amit régebben is éreztem, hogy kevesebb kell belőle, vagy kitudja.

Néha zavar az átlagfogyasztás kiírása, legalábbis megrémiszt a a kiírt adat, de ez van, az 1,8-as motort etetni kell :rolleyes:, a G 1,6 Astra is már 8,4 körül fogyasztott teli csomaggal meg három emberrel…A BC néha lefagy, amikor bemegyek a BC2/megtett út/átlag fogyi stb. menube, és ki kell kapcsolni az egészet, hogy helyreálljon. Meg a zene fura picit, nem tudom úgy beállítani még, hogy hátul is hallják, de én is elöl; szerintem a régi Astrámban jobb volt a hangzás. De ezek legyenek a legnagyobb problémák.

Kötöttem rá casco-t és az ember aki kijött felmérni, azt mondta, hogy ritkán lát ilyen szép állapotban lévő ilyen idős autót. Mondjuk a hátsó bal kereket elnéztem és csak átvétel másnapján vettem észre, hogy szálszakadt, úgyhogy szombat hajnalban gumis keresés időponttal, na meg gumival, úgy hogy délután kettőre a 200 km-rel arrébb lévő esküvőbe még odaérjünk… de megoldódott, viszont erősen gondolkozom, hogy nem-e sok a 225/40 R17…, nagyon szép de úgy féltem minden vacakabb úton, meg szerintem hangos. Viszont a tempomat beépítése valószínűleg meg fog valósulni hamarosan.

Eddig ennyi, remélem nem lesz csalódás...

Link to comment
Megosztás:

na igen szoktam is nézni, hogy van-e még ilyen “őrült”, ekkora gumikkal, de hát az előző tulajnak köszönhetem… Megnézem, hogy a leendö téli gumigarnitúra (kisebb méret) mennyivel másabb (zaj, stb. - bár ez viszonylagos) és ha bejön, akkor eladom a felniket és veszek valami kisebbet… addig meg élvezem, hogy milyen k*rva jól néz ki :rolleyes: , na meg hogy milyen jól fekszik...

Grat a géphez!

ilyen papucsokkal nem sok a fogyasztás azt is figyelembe véve, hogy nehezbb mint a G!

205-ös 162os gumi jó komprumisszum és azt annyira félteni sem kell. Pár decit még fogyasztásban is hoz!

Sok sok balesetmentes kilométert hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

most állok Astra H Caravan vásárlás előtt. Több megfontolásból nem új autót szeretnék, hanem max. 1 éveset, max. 20 ezres futásteljesítménnyel.

Esetleg külföldi beszerzésből.

Ebben tud valaki segíteni?

Valamint egy 5 ajtós G Astra után 1.6 16v melyik motort ajánljátok bele? Az 1.4-es kicsi bele. Családi autó lenne. Tehát nem száguldozni akarok vele.

Mire érdemes figyelni.

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

persze.

de ha már itt tartunk akkor kedvezményesebben te is vehetnél autót kint.

ha kell akkor tudok adni kontaktot, aki nekem is intézte, mert nagyonbenne van a dologban, tudja hogy mi a buktató...

nekem ő helyeztette forgalomba a civicet, és a származásigazolás megérkezése után kettő nappal volt rendszámom...

más több mint 1 hónapig is intézte....

Tudsz adni kontaktot külföldi autóbehozatalhoz?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Szemezgetek egy ilyen csodaval, de nem tudom melyiket lenne erdemes megvenni... 1.4 vagy 1.6...

Legtobbszor varosban hasznalnam 5-10 km-es tavokra, es havonta 1-2-szer 50km-es tavokra... fontos hogy keveset fogyasszon!

Ezek a classic III-ok mar mind twinport motorral keszultek?

Koszi a valaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Igen mindegyik twinport!

Szerintem 1.4-est vegyél, nekem is az van, alattam 6.5-7 liter/100km a fogyi 60% városi használattal, és úgy, hogy nem lassan vezetek! Gondom egy volt vele, hogy a vezérműláncot kellett cserélni nemrég 112000km-nél ennek javíttatása 40e forint (de megjegyzem, az enyém 2004-es tehát lehet hogy azóta kiküszöbölték ezt a hibát)!

Szerintem kellően dinamikus az autó! (városban a rövid váltó miatt, autópályán pedig a nyomatékcsúcson autózol, így ha szabályosan (130km/h) közlekedsz, jól "ugrik", könnyen lehet abszolválni az előzéseket!)

Az 1.6-os mellett nálam szinte semmi sem szól, azonkívül, hogy esetleg a klíma bekapcsolását kevésbé érzed meg benne ill. ha kombit választasz könnyebben boldogul a nehezebb kasztnival, de pár napig volt alkalmam használni egyet, a fogyasztása 8-9 liter volt és talán csak egy hangyaf*sznyival ment jobban mint az 1.4-es, azt is inkább csak országúton éreztem!

Szóval, én egyértelműen ezt ajánlom főleg az általad leírt használatra, igaz az általam próbált 1.6 még a 105 lovas kivitel volt (a frissítés után pedig 115 le lett, de arról majd a kollégák beszámolnak:D)!

Üdv és sok sikert a vásárláshoz:):

Levente

Sziasztok!

Szemezgetek egy ilyen csodaval, de nem tudom melyiket lenne erdemes megvenni... 1.4 vagy 1.6...

Legtobbszor varosban hasznalnam 5-10 km-es tavokra, es havonta 1-2-szer 50km-es tavokra... fontos hogy keveset fogyasszon!

Ezek a classic III-ok mar mind twinport motorral keszultek?

Koszi a valaszokat!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok!

Nővéremnek szeretnénk autót venni, talán H Astra lesz a kiszemelt. Kérdésem az lenne, hogy nem hiányzik nektek belőle nagyon a vízhőfok mutató, honnan tudom így meg, hogy a termosztát helyesen müködik-e benne? Pl.... :D

Nem!

Hidd el a nővéred sem fogja figyelni ha van ha nincs!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nővéremnek szeretnénk autót venni, talán H Astra lesz a kiszemelt. Kérdésem az lenne, hogy nem hiányzik nektek belőle nagyon a vízhőfok mutató, honnan tudom így meg, hogy a termosztát helyesen müködik-e benne? Pl.... :D

Ha van az autóban fedélzeti komputer (BC), akkor test módban elő tudod varázsolni a hűtővíz hőfokát a központi kijelzőre, és ott nyomon követheted.

Egyébként engem sem zavar, hogy nincs analóg vízhőfok mutató. Ennél már bosszantóbb hiányosság a pohártartó hiánya...

Link to comment
Megosztás:

Ha van az autóban fedélzeti komputer (BC), akkor test módban elő tudod varázsolni a hűtővíz hőfokát a központi kijelzőre, és ott nyomon követheted.

Egyébként engem sem zavar, hogy nincs analóg vízhőfok mutató. Ennél már bosszantóbb hiányosság a pohártartó hiánya...

de hiszen pohártartó van a kesztyűtartóban :D

Link to comment
Megosztás:

Ha van az autóban fedélzeti komputer (BC), akkor test módban elő tudod varázsolni a hűtővíz hőfokát a központi kijelzőre, és ott nyomon követheted.

Egyébként engem sem zavar, hogy nincs analóg vízhőfok mutató. Ennél már bosszantóbb hiányosság a pohártartó hiánya...

De ha nincs benne BC, soha az életbe nem jövünk rá, hogy elszállt a termosztát! :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

De ha nincs benne BC, soha az életbe nem jövünk rá, hogy elszállt a termosztát! :D :wacko:

Ha túl magasra szökik a hűtővíz-hőmérséklet, a műszerfalon kigyullad egy külön figyelmeztető lámpa, tehát ha "rosszul" (zárva) döglik be a termosztát, az észrevehető.

Ha nyitva marad, és úgy romlik el, akkor BC nélkül valóban nehéz megítélni a motor lassú bemelegedését.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók!

Astra (1.4 Essentia) vásárlással kapcsolatban kérném a segítségeteket!

Az Opel Wallis árul többek között 2008-as visszaadott flottaautókat 60-70-80e kilométerrel, és 2013-ig szóló garanciával. Mi a véleményetek ezekről az autókról? Megér-e 2,3 milliót egy 68e km-es pl. ilyen autó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...ssentia-3791189

A garancia 50e km felett 10e kilométerenként +10% önrészt jelent, 100e felett futásteljesítménytől függetlenül 40%.

Válaszaitokat előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók!

Astra (1.4 Essentia) vásárlással kapcsolatban kérném a segítségeteket!

Az Opel Wallis árul többek között 2008-as visszaadott flottaautókat 60-70-80e kilométerrel, és 2013-ig szóló garanciával. Mi a véleményetek ezekről az autókról? Megér-e 2,3 milliót egy 68e km-es pl. ilyen autó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...ssentia-3791189

A garancia 50e km felett 10e kilométerenként +10% önrészt jelent, 100e felett futásteljesítménytől függetlenül 40%.

Válaszaitokat előre is köszi.

Szia!

Én is tőlük vettem az autóm nekem eddig semmi gondom vele, ráadásul én 100e km-rel vettem. Kívül jól nézd meg, mert van amelyik totál karcos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Akkor levohatom a konkluziot, hogy ha GTC cupe Astrat akarok, akkor 1.7CDTI-vel vegyem?

Jokat irtatok rola, kacsingattam a 150 lovas diesel fele is - felejtsem el?? -, de az isuzu motort sokan dicserik.

Most nezegetem oket, 3 eves koruli erdekel, keves km-el, diesel (kiveve 1.3 CDTI), ha valaki tud ilyet megneznem.

Ar kb. 3 MFT, +15% max.

Koszi a segitseget!

Link to comment
Megosztás:

Függ a megtett km-től is. 30-40000km alatt benzinest, fölötte diesel. Nekem 1.8-as benzinesem van, és semmi gond nem jelentkezett még eddig néhány apróságot eltekintve. Diesel jobban tuningolható, benzinesre meg semmit nem kell költeni (olaj+benzinen kívül). 1.7cdti-re túl sok panaszt még nem hallottam. Előfordúl a kettős tömegü lendkerék(-vagy valami ilyesmi) meghibásodása. Fogyasztásról meg 6-7.5 körüli értékről tudok elbeszélések alapján. nekem a benzines GTC-m 8 fölött eszik kicsivel. Szóval a diesel javára bő 1-1.5 litert írhatsz 100km-enként.

Összefoglalva: Jók, 12.5 körül futják a 0-100-at (1.7CDTI), megbízhatóságra is OK.

Sziasztok,

Akkor levohatom a konkluziot, hogy ha GTC cupe Astrat akarok, akkor 1.7CDTI-vel vegyem?

Jokat irtatok rola, kacsingattam a 150 lovas diesel fele is - felejtsem el?? -, de az isuzu motort sokan dicserik.

Most nezegetem oket, 3 eves koruli erdekel, keves km-el, diesel (kiveve 1.3 CDTI), ha valaki tud ilyet megneznem.

Ar kb. 3 MFT, +15% max.

Koszi a segitseget!

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Astra Classic III-mal szemezek egy ideje. Újat szeretnék venni belőle. Eleinte az 1.3 dízel tetszett de minap láttam, hogy levették a listáról és nem lehet rendelni, csak 1.4 (90), 1.6 (115), 1.7 (110) ill. 1.7 (125) változatok vannak. Ezek közül ti melyiket ajánlanátok? Igaziból vagy az 1.6 benzin vagy valamelyik 1.7 dízel között döntenék. A két dízel egy árban van. Valyon miért adják ugyan annyért a 125 lovasat mint a 110-eset? Van valami hátulütője? Vagy Ti tudtok erről valamit?

Tehát 1.6 benzin vagy 1.7 dízel?

Link to comment
Megosztás:

Függ a megtett km-től is. 30-40000km alatt benzinest, fölötte diesel. Nekem 1.8-as benzinesem van, és semmi gond nem jelentkezett még eddig néhány apróságot eltekintve. Diesel jobban tuningolható, benzinesre meg semmit nem kell költeni (olaj+benzinen kívül). 1.7cdti-re túl sok panaszt még nem hallottam. Előfordúl a kettős tömegü lendkerék(-vagy valami ilyesmi) meghibásodása. Fogyasztásról meg 6-7.5 körüli értékről tudok elbeszélések alapján. nekem a benzines GTC-m 8 fölött eszik kicsivel. Szóval a diesel javára bő 1-1.5 litert írhatsz 100km-enként.

Összefoglalva: Jók, 12.5 körül futják a 0-100-at (1.7CDTI), megbízhatóságra is OK.

Koszonom a valaszt, a lendkerek dolog elokerul sokszor, akkor erre figyelek. Most nekem is 1.8-asom van, csak 1.8T (Leon), soha nem cserelnem le, bele fogok dogleni, de mar 6 eves, es az esz ezt diktalja.

Keves km-es diesel jon, meg kell tanulnia a baratomnek is vezetni, a jelenlegit nem kapta meg soha ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Astra Classic III-mal szemezek egy ideje. Újat szeretnék venni belőle. Eleinte az 1.3 dízel tetszett de minap láttam, hogy levették a listáról és nem lehet rendelni, csak 1.4 (90), 1.6 (115), 1.7 (110) ill. 1.7 (125) változatok vannak. Ezek közül ti melyiket ajánlanátok? Igaziból vagy az 1.6 benzin vagy valamelyik 1.7 dízel között döntenék. A két dízel egy árban van. Valyon miért adják ugyan annyért a 125 lovasat mint a 110-eset? Van valami hátulütője? Vagy Ti tudtok erről valamit?

Tehát 1.6 benzin vagy 1.7 dízel?

Van egy opel szervizvezeto haverom. Egyertelmuen 1.7 CDTI, gondolom megtartod az autot egy ideig, ezek japan isuzu motorosak, tartosak. De ha 5km-re jarsz dolgozni, es eladod 40000km-el akkor a benzines talan jobb lenne, hamarabb bemelegszik, rovid tavokra nem valo diesel.

De azok alapjan amit tegnap beszeltem a sraccal a motorokrol, kenyelmes vezetes, nyomatek , es fogasztas miatt 1.7CDTI. Reszemrol egyertelmu mostmar. Hamar gyenge, elgalabb nyomatek legyen ^_^. 1.3 CDTI es 150 Le-s 1.9 CDTI kerulendo, sok meghibasodas van, azt mondja. Persze azert nem uj autonal.

Link to comment
Megosztás:

Koszonom a valaszt, a lendkerek dolog elokerul sokszor, akkor erre figyelek. Most nekem is 1.8-asom van, csak 1.8T (Leon), soha nem cserelnem le, bele fogok dogleni, de mar 6 eves, es az esz ezt diktalja.

Keves km-es diesel jon, meg kell tanulnia a baratomnek is vezetni, a jelenlegit nem kapta meg soha ^_^

Lendkerék kifekvése nem opció, inkább idő kérdése : http://totalcar.hu/magazin/technika/2010/0...megu_lendkerek/

Utcsó mondat : :D :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.