Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

5 órája, Roberth írta:

Érdekes a bele ezzel a színnel. :) Mennyi km van benne? A kormányon a bőrözés és a görgők egész jó állapotúnak tűnnek, de a váltószoknya mintha már kezdené megadni magát. 2005-2006?

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, Cserenkov said:

Érdekes a bele ezzel a színnel. :) Mennyi km van benne? A kormányon a bőrözés és a görgők egész jó állapotúnak tűnnek, de a váltószoknya mintha már kezdené megadni magát. 2005-2006?

Köszi,nekem tetszik,hát még az asszonynak:) Majdnem 91 ezer,vezetett szervízkönnyvel a Gyimesben szervizelték!Minden tip top,kivéve a váltószoknya,műbőr,azt mindenképpen ki akarom cserélni bőrre!Plussz kaptam hozzá 16os acélfelnit Michelin gumikkal! 2005 decemberi!

Módosítva : Roberth
Link to comment
Megosztás:

3 órája, Roberth írta:

Köszi,nekem tetszik,hát még az asszonynak:) Majdnem 91 ezer,vezetett szervízkönnyvel a Gyimesben szervizelték!Minden tip top,kivéve a váltószoknya,műbőr,azt mindenképpen ki akarom cserélni bőrre!Plussz kaptam hozzá 16os acélfelnit Michelin gumikkal! 2005 decemberi!

Nem rossz tualjdonképpen, nem az a szokványos szürke-fekete komor belső. Láttam már vajszínű és kék belsővel is. :) Hát nem használták agyon azzal az évi 7500-8000km-rel! :D A váltószoknyát már én is cseréltem, mert 260.000km környékén már volt a műbőrön egy kisújkörömnyi sérülés, leválás. Valódi bőrt vettem hozzá én is, pár ezer forintos tétel...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

 

H Astra vásárlásán gondolkozom. Magas felszereltségű (automata klímás, tempomatos, lehetőleg szélvédőfűtéses) 1.8-as benzines példányokat nézek. Igyekszem visszaolvasgatni itt, információt gyűjteni.

Találtam egyet a HAHU-n, ami tetszik nagyon, ránéznétek esetleg, hogy nektek mik az első gondolataitok róla? :)
https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.8_cosmo-11404284

Ami első körben furcsa, hogy a beltérről nincs kép. A futásteljesítmény és az ár viszont elég alacsonynak tűnik.

 

Köszi!

Robi 

Link to comment
Megosztás:

6 perce, Studi írta:

H Astra vásárlásán gondolkozom. Magas felszereltségű (automata klímás, tempomatos, lehetőleg szélvédőfűtéses) 1.8-as benzines példányokat nézek. Igyekszem visszaolvasgatni itt, információt gyűjteni.

Találtam egyet a HAHU-n, ami tetszik nagyon, ránéznétek esetleg, hogy nektek mik az első gondolataitok róla? :)
https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.8_cosmo-11404284

Ami első körben furcsa, hogy a beltérről nincs kép. A futásteljesítmény és az ár viszont elég alacsonynak tűnik.

A belteri kepek hianyanak nyilvan nincs semmi kulonosebb oka, legfeljebb feledekeny a hirdeto, vagy nagyon kilatszik a terdlegzsak :) Nekem a hirdetes stilusa sem igazan tetszik, de ha ez nem riaszt el, nezd meg eloben, jobbat nem tudsz tenni. A ketzonas klima is mese, es valoszinuleg lesz meg mas, nem letezo extra is.

Link to comment
Megosztás:

24 perce, csaba66 írta:

A belteri kepek hianyanak nyilvan nincs semmi kulonosebb oka, legfeljebb feledekeny a hirdeto, vagy nagyon kilatszik a terdlegzsak :) Nekem a hirdetes stilusa sem igazan tetszik, de ha ez nem riaszt el, nezd meg eloben, jobbat nem tudsz tenni. A ketzonas klima is mese, es valoszinuleg lesz meg mas, nem letezo extra is.

 

Nem is volt kétzónás klíma a típusban? Pont ilyen infók miatt kerestem fel a fórumot. ;) Azt írta, hogy német vásárlás a kocsi, ami igazolhatná a magas felszereltséget. A stílusa nekem sem különösebben szimpatikus, de az autót akarom megvenni, nem az eladót, úgyhogy úgy vagyok vele, hogy optimális esetben kétszer-háromszor találkozok max az eladóval. :)

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Studi írta:

Nem is volt kétzónás klíma a típusban? Pont ilyen infók miatt kerestem fel a fórumot. ;) Azt írta, hogy német vásárlás a kocsi, ami igazolhatná a magas felszereltséget. A stílusa nekem sem különösebben szimpatikus, de az autót akarom megvenni, nem az eladót, úgyhogy úgy vagyok vele, hogy optimális esetben kétszer-háromszor találkozok max az eladóval. :)

Sosem volt kétzónás klíma H Astrában. Ahogy térdlégzsák sem. A képek vagy a forgalomba helyezés előtt készültek, vagy még nem helyezte forgalomba.Inkább az utóbbit tartom valószínűnek, hiszen az plusz költséget jelentene, ha egy ideig a nyakán marad.

Mindettől függetlenül lehet jó autó, de alaposan át kell nézni, mert vannak azért buktatói a H Astrának.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Studi írta:

Sziasztok,

 

H Astra vásárlásán gondolkozom. Magas felszereltségű (automata klímás, tempomatos, lehetőleg szélvédőfűtéses) 1.8-as benzines példányokat nézek. Igyekszem visszaolvasgatni itt, információt gyűjteni.

Találtam egyet a HAHU-n, ami tetszik nagyon, ránéznétek esetleg, hogy nektek mik az első gondolataitok róla? :)
https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.8_cosmo-11404284

Ami első körben furcsa, hogy a beltérről nincs kép. A futásteljesítmény és az ár viszont elég alacsonynak tűnik.

 

Köszi!

Robi 

Gyanús ez a 99 ezer km egy Németországból behozott 9 éves autónál! Jól meg kell nézni!

Link to comment
Megosztás:

12 perce, sasa58 írta:

Gyanús ez a 99 ezer km egy Németországból behozott 9 éves autónál! Jól meg kell nézni!

és Astra555: elvileg ez újan lett behozva Németországból, nem most. Sajnos rendszám nincs, arra rákérdezek telefonon, azzal előbbre vagyok.

Mik azok a pontok, amikre külön kell figyelni ennél a típusnál? 

Link to comment
Megosztás:

26 perce, Studi írta:

és Astra555: elvileg ez újan lett behozva Németországból, nem most. Sajnos rendszám nincs, arra rákérdezek telefonon, azzal előbbre vagyok.

Mik azok a pontok, amikre külön kell figyelni ennél a típusnál? 

Újonnan? Akkor nézd meg a rendszám elején a "D" betűt!

Amúgy az XER motoroknak egyik típushíbája a hidegindításkor hallható 2-3 mp-es ún. traktorhang, ami a vezérlésállító kerekek, vagy az azokat állító mágnesszelepek híbája, igen költséges a javításuk. Eleinte, amíg csak hidegen csinálja nem nagyon okoz problémát, de később jönnek a híbakódok, a melegen kerregés, teljesítményvesztés.

 

Módosítva : sasa58
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

49 perce, sasa58 írta:

Újonnan? Akkor nézd meg a rendszám elején a "D" betűt!

Nagyon köszi, ez elkerülte a figyelmem, valóban. :) Elég sok így az ellentmondás ebben a hirdetésben, mert a műszaki jövő nyári lejáratából feltételezve viszont nem is most behozott lehet. Akkor meg a képek se frissek. Akkor viszont élek a gyanúval, hogy még tekert is lehet, Németországban nemigen vesznek évi 10k km-re ilyen kocsit szerintem. 

 

szerk: el is adta, úgyhogy a felmerülő kérdések nem is kerülnek már tisztázásra. :) Keresek tovább. 

Módosítva : Studi
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Studi írta:

Nagyon köszi, ez elkerülte a figyelmem, valóban. :) Elég sok így az ellentmondás ebben a hirdetésben, mert a műszaki jövő nyári lejáratából feltételezve viszont nem is most behozott lehet. Akkor meg a képek se frissek. Akkor viszont élek a gyanúval, hogy még tekert is lehet, Németországban nemigen vesznek évi 10k km-re ilyen kocsit szerintem. 

 

szerk: el is adta, úgyhogy a felmerülő kérdések nem is kerülnek már tisztázásra. :) Keresek tovább. 

Olvasnivaló:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/240/astra_h_vasarlasi_utmutato_es_erdekessegek

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/230/z16xep_vs_z16xer

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, Studi írta:

 Elég sok így az ellentmondás ebben a hirdetésben, mert a műszaki jövő nyári lejáratából feltételezve viszont nem is most behozott lehet.

lehet honosítani az ottani vizsgát, én nekem mondjuk új lett csinálva, mert le volt járva

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
15 órája, uzletember25 írta:

Sziasztok

G astrámat H-ra váltanám . Segítsetek, melyket érdemes megnézni egyáltalán. Amugy motorból melyket ajánlanátok 1.6 105le, 1.6 115le, vagy 1.8 140 le?

Köszi

Szia!

Motorok esetében az 1.6-ból inkább a 115 lovast, 1.8-ból meg a 140 lovast választanám, ha kombiról volna szó.

Ami a lényeg, hogy próbálj úgy odamenni, hogy a motor hideg legyen. Ha indítást követően több másodpercig egy ún. traktor hangot hallasz a motorból (115 és 140 lovas esetén), akkor ott rövidesen költséges javításba futhatsz bele. Érdemes tovább hallgatni, amit tegnap megnéztem, alapjáraton is produkálta 1-2 percenként. Az olajfogyasztás előfordulhat, de azt inkább az adásvételibe íratnám bele a tulajdonossal, mert meggyőződni nem tudsz róla, csak 1-2 ezer km után. Amikről nem tudsz meggyőződni az a lambdaszonda, termosztát hiba, az majd csak jön. Érdemes csinálni egy pedáltesztet, hogy milyen hibakódok lehetnek benne.

Pattintsd ki a toronyszilentek kupakjait. Ha azok rozsdásak, akkor azok is cserések. Próbáld ki a kormánykapcsolókat, kürtöt felkapcsolt világítás mellett. Ha valami nem működik rendeltetésszerűen, akkor CIM hibás lehet.

Ha a fényképen nem látsz regisztrációs címkét az autón, akkor esélyes, hogy import autó, azok meg az esetek nagy részében tekert órásak, előéletük lekérdezésére az esély a nullával egyenlő. Figyelj oda, ha kereskedőtől veszed, hogy ki lesz az eladó, mert előszeretettel hamisítanak adásvételit, amiben pl. a külföldi tulajdonos szerepel eladóként, Te pedig vevőként. Ha gond van az autóval, Ő széttárja a kezét, gondolom egy eladás után felismert hiba esetén nem fogsz kiutazni Németországba, hogy bepereld a tulajdonost, aki meg semmit sem tud az egészről. Mi is most keresünk, de eddig hármat szemeltünk ki. Az egyikről kiderült, hogy már javítva volt, pedig sérülésmentesnek hirdették, bár a km valós volt. A másikon egy apró javítás volt, stimmelt minden, de kissé fapados, a harmadik már jobban felszerelt, de ott már a motor is problémás volt, meg tele volt apróbb sérülésekkel. Ami nem baj, de az én 10 évesem különbül nézett ki, mint az fiatalabb autó létére.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Sziasztok!

Autócserében gondolkodom és ha családon belül nem megy el, akkor eladó lesz az igen csak megkímélt H-s Astrám. Röviden: 2011-es Sedan (legutolsó ráncfelvarrott verzió),  sötét szürke, 1.7 diesel/110le, 4 elektromos ablak, üléshuzat, digit klíma, 16-os MAK alufelni, téligumi garnitúra felnin, vonóhorog, DPF mentesítve (adom hozzá), új aksi (a gyárit is odaadom :) ), 7 hangszóró+ erősítő+mélyláda, második tulajdonosa vagyok, én 1 évesen vettem 20e. km-rel, magyarországi az autó, nem külföldről behozott, valós 65e. km van benne  melyet garantálok, szervízkönyves, törésmentes!. Ha kell OPEL szalonban is be lehet vizsgáltatni! Az árát még nem találtam ki. :) Ha érdekel valakit, írjon privátot.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok

Hétvégén úgy néz ki megnéznék pár H astrát saját részre. Az opelmuhelyen lévő leírást már elolvastam, de azért itt is megkérdezem mire érdemes figyelni?

Két típus érdekelne, (igazából benzinest nem nagyon találok)

Kombi 1.7 101 le és az 1.9 150le

Elvileg mindkettőben volt kettőstömegü cserélve. Az 1.9 részecskeszüjője állítólag hibátlan, viszont azon vezérléscsere kell. Illetve azt mondta az eladó, hogy a motorháztetőn apró rozsdákat lát, pedig törve nem volt magyarországi. (nem értem mire gondolhat). Ugy tudom itt a váltóra is kell figyelni mert gyárilag kevés az olaj. Csábít a 150le de nem tudom mennyivel macerásabb az a motor.

 

Köszi

Link to comment
Megosztás:

nem kell törnie, hogy rozsdásodjon. Kőfelverődés is elég neki. A H Astrán szerintem nincs annyi alapozó mint a G coupe, ott pl sehol sem láttam rozsdapöttyöt még 15 évesen sem, csak a fehéres alapozót. Az 1,9-be szerintem M32 váltó van, mint nekem a 2,0T-ba, érdemes feltölteni még vagy 0,5l olajjal. Az 1,7-en aszem F23 van, az egy nem rossz cucc, sok 2,0T benzinesen is van, amik bőven 200le felettiek és jól elvannak. Ha nem kell 150le akkor szerintem vegyél 1,7-est, bár az a 100le meg nem nagy durranás, még, ha diesel is. Az első tornyokon érdemes még megnézni milyen állapotba van, ha leszeded a műanyag takarót akkor belelátsz. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, tgabor írta:

Sziasztok

Hétvégén úgy néz ki megnéznék pár H astrát saját részre. Az opelmuhelyen lévő leírást már elolvastam, de azért itt is megkérdezem mire érdemes figyelni?

Két típus érdekelne, (igazából benzinest nem nagyon találok)

Kombi 1.7 101 le és az 1.9 150le

Elvileg mindkettőben volt kettőstömegü cserélve. Az 1.9 részecskeszüjője állítólag hibátlan, viszont azon vezérléscsere kell. Illetve azt mondta az eladó, hogy a motorháztetőn apró rozsdákat lát, pedig törve nem volt magyarországi. (nem értem mire gondolhat). Ugy tudom itt a váltóra is kell figyelni mert gyárilag kevés az olaj. Csábít a 150le de nem tudom mennyivel macerásabb az a motor.

 

Köszi

Szia!

Az enyém éppen eladósorban van, bár nem tudom milyen árkategóriában nézelődsz. Bár nem 150, csak 120 LE, automata, így nincs macera a lendkerékkel, DPF már nincs benne. Olyan szívósor sincs, ami a 150 lovasban megszívathat. Egy éves generátor van benne, CIM javítva , májusban szélvédőt cseréltem kavics miatt, júniusban kapott egy lökhárító fényezést, meg egy új klímahűtőt (vétlen voltam egy koccanásban). A hátsó fékeket kompletten tavaly cseréltem márkaszervizben (Brembo), a vezérlés meg 240 ezer km vagy 12 évnél esedékes (most 177 ezer van benne és 10,5 éves). Számlás alváz-üregvédelmet kapott januárban, váltóban olajcsere volt 2 éve kb. 140 ezernél. Az AF 40-es automataváltó 450 Nm-ig bírja, a motor 280-at tud. Az M32 320-ig, és a 150 lovas motor annyit le is ad. Műszaki 2019. októberig van, és most volt olajcserén is a műszakival együtt. Ja, és kombi. :-)

Módosítva : Astra555
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.