Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GTC, OPC, a sportos Astra H


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Most értem haza 1.6 lett ;) 8hét és itt van :rolleyes:

Kösz mindenkinek az infot aki irt :blink:

Gratula a tesódnak a jobbik döntés mellett!

A 8 hetet ne kiabáljuk el... erről mások tudnának mesélni! ;)

Mindenesetre elég érdekes hallani, hogy akár 1.2-es H astra is lehet.... benyásba mai ismereteim szerint 1.8 alatt már nem állnék meg új vásárlásakor... ez az én véleményem... jó az, ha erő is van a gépben! ;)

Az álmom: Astra H OPC... :D csak hogy ne legyek OFF!

Link to comment
Megosztás:

és a TIS hozza bizonyos munkamüveletek leirásánál az 1.2 es motort az Astra H ba.

ugyhogy lassan az is lesz. az kell a népnek.

sztem környezetvédelmi szempontból jó lenne a kicsi motor, persze csak ha nem 13-at zabálna. nekem volt 1,2-es G Astrám, nem futotta többre akkor, de nagyon szerettem, és büszke voltam rá, hogy milyen keveset zabál (6,2 liter/100 volt a nagyátlagom 97ezer kilcsire).

vagy pl. nagyon-nagyon szimpatizálok az OFF OFF OFF 1,4-es GTI Golf-fal OFF OFF OFF, ha lenne ilyesmi Opel-ben lecserélném a Morzsát arra.

vagy, hogy témához közelítsek, az OPC-met azért tartom sokra, mert egy szaros 2 literes erőgép, eljár 9,6-tal (10ezerre most ez az átlagom), és mégis van benne kakaó azé'. ha 3,2-es, vagy még disznóbb lenne, télleg nem kéne. túl sokat megyek, nagy lenne a légszennyezés.

Link to comment
Megosztás:

A legújabb Corsára gondoltam.

dejszen az egy túlméretes ronda behemót(nak tűnik), nem pedig kistesónak... :rolleyes:

más: láttam egy Astra H OPC design-es fekete GTC-t a Mammut II. parkolójában. Egy az egyben OPC-nek nézett ki. Aztán derült ki, hogy 1,4-es, amikor odajött, és megkérdezte, hogy az enyém is OPC-re van megcsinálva? :blink: mibe kerül ez felárban, nem tudjátok?

Link to comment
Megosztás:

más: láttam egy Astra H OPC design-es fekete GTC-t a Mammut II. parkolójában. Egy az egyben OPC-nek nézett ki. Aztán derült ki, hogy 1,4-es, amikor odajött, és megkérdezte, hogy az enyém is OPC-re van megcsinálva? :rolleyes: mibe kerül ez felárban, nem tudjátok?

A hüleség?? :blink:

Link to comment
Megosztás:

szerintetek ez a felni a GTC Geneve tanulmányon elérhető valahol? (gondolom külföldön) Ez az álmom, beszarás az a homorítás benne... vagy ez az egyik opelos alufelni óriás változata? mekkora lehet,19"?

19-es. Legalábbis a cikkben ezt írták, ahol a képeket találtam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A családba uj autó kerül hamarosan ma voltunk megdumálni (nővérem veszi én nem cserélném le az F -et :rolleyes:) a dolgot holnap fizetjük az előleget. Na most a nagy kérdés 1.4 vagy 1.6 legyen ezt holnapig el kellene dönteni ez a három ajtós GTC lesz az tuti csak nemtudjuk melyik motor

Látom a topic nem pörög de hátha valami fogyasztás összehasonlítást esetleg tudna valaki. Szerintem 1.6 jobb lenne mert nem kell ugy pörgetni de nem tudom 200.000ft al drágább megéri?

Szia!

Lehet hogy megkésett a válasz, de megpróbálom...

A kérdés az, hogy milyen úton használja majd sokat. Ha városban akkor 1,4, ha inkább országút, meg autópálya akkor inkább 1,6 a jó választás, vagy esetleg vmi dízel, bár azt nem tudom hogy otthon még kapható-e az 1,7-es, mert az 1,9-esnek magas a felára...

Egyébként én most egy 1,6 Twinport Astrát hajtok, 3500 km után kerek 8-at eszik nagyrészt autópályán...

Szala

Ui: látom 1,6-os lett jó választás, mert magyar gyártású motor kerül bele :-)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Lehet hogy megkésett a válasz, de megpróbálom...

A kérdés az, hogy milyen úton használja majd sokat. Ha városban akkor 1,4, ha inkább országút, meg autópálya akkor inkább 1,6 a jó választás, vagy esetleg vmi dízel, bár azt nem tudom hogy otthon még kapható-e az 1,7-es, mert az 1,9-esnek magas a felára...

Egyébként én most egy 1,6 Twinport Astrát hajtok, 3500 km után kerek 8-at eszik nagyrészt autópályán...

Szala

Ui: látom 1,6-os lett jó választás, mert magyar gyártású motor kerül bele :-)

tudnál bővebb fogyasztási adat adni...

90-100-as tempó

130-as tempó

150-160-as tempóra

előre is köszi

a tiéd GTC?

Link to comment
Megosztás:

tudnál bővebb fogyasztási adat adni...

90-100-as tempó

130-as tempó

150-160-as tempóra

előre is köszi

a tiéd GTC?

Most egy 1,6-os 5ajtóst hajtok... 3500 van benne...

- 90-100-nál megáll 7 körül

- autópályán (nekem ez megy minden nap) kerek 8

- 160-as tempomattal tartósan menve (vissza németbe) kerek 10 adódott...

A képen egyébként egy OPC látható... Na az 14-et evett :-)

Link to comment
Megosztás:

Most egy 1,6-os 5ajtóst hajtok... 3500 van benne...

- 90-100-nál megáll 7 körül

- autópályán (nekem ez megy minden nap) kerek 8

- 160-as tempomattal tartósan menve (vissza németbe) kerek 10 adódott...

A képen egyébként egy OPC látható... Na az 14-et evett :-)

milyen sebességnél?? 200?

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.