Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GTC, OPC, a sportos Astra H


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Hello all :lol:

Na eldöntöttem :lol: OPC-m lesz...persze, hogy mikor azt pontosan még nem tudom :D

Nézegettem egy pár paripát,többek között: Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro ,Chrysler 300c 3.0 CRD (tetszik-tetszik,na de nem Opel jel van rajtuk :D ), Astra G 2.0T Coupe, Astra H 2.0T OPC ill. Vectra C 2.8 V6

A 2 OPC maradt ;) Sokat olvasgatok a 2 autóról,nézegetem őket :P És valahogy az Astrat látom befutónak :D

Valakinek esetleg van a birtokában OPC ??? Szívesen hallgatok egy kis élménybeszámolót :D

Link to comment
Megosztás:

Hello all :lol:

Na eldöntöttem :D OPC-m lesz...persze, hogy mikor azt pontosan még nem tudom :D

Nézegettem egy pár paripát,többek között: Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro ,Chrysler 300c 3.0 CRD (tetszik-tetszik,na de nem Opel jel van rajtuk ;) ), Astra G 2.0T Coupe, Astra H 2.0T OPC ill. Vectra C 2.8 V6

A 2 OPC maradt :P Sokat olvasgatok a 2 autóról,nézegetem őket :D És valahogy az Astrat látom befutónak :D

Valakinek esetleg van a birtokában OPC ??? Szívesen hallgatok egy kis élménybeszámolót :D

Én is szeretnék egy Astra OPC-t :lol: !!!

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Sziasztok!

Most tervezem használt opel astra H Gtc vásárlását! A segítségetekre lenne szükségem!

A fórumokon annyi jót és annyi rosszat hallottam, hogy már magam sem tudom, milyen motorral vásároljak autót!

Elsősorban dieselt szeretnék, abból is 1.9 eset de. Avval valóban sok a gond? Milyen problémák szoktak jelentkezni? Az 1.7 es is jó lenne de 1.3 asat nem szeretnék venni!

ha meg benzinest vennék akkor minimum 1.6 osat! Azokkal mennyi baj szokott lenni? Úgy olvastam azok egész jó kis motorok!

Kérlek benneteket mondjátok el a tapasztalatokat véleményeteket, akár azok akiknek ilyen autójuk van! Mit javasoltok? Milyen motorral vegyek?

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.