Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy CD NAVI 70-em, szeretnék magyarra navigációt, ezzel kapcsolatosan lenne kérdésem.
Megszerzem a Navteq Opel CD70 Navigation Eastern Europe iso fájlt , ISO fájl ként írom ki?
A motornak járnia kell közbe, behelyezem a cd, utánna mit kell tennem?

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 01. 20. at 15:02, BenQko írta:

Sziasztok!

Van egy CD NAVI 70-em, szeretnék magyarra navigációt, ezzel kapcsolatosan lenne kérdésem.
Megszerzem a Navteq Opel CD70 Navigation Eastern Europe iso fájlt , ISO fájl ként írom ki?
A motornak járnia kell közbe, behelyezem a cd, utánna mit kell tennem?

Szia!

Az iso fájlt kell kiírni (pl.: ImgBurn-nel), a lehető legkisebb sebességgel. A próbához, használathoz még csak gyújtás sem kell. Bekapcsolod a rádiót, beteszed a lemezt és ideális esetben kiírja a jelenlegi helyzetet (település és utca).

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok. 

Van egy 2002 es C vectrám, z22se motorral. És adódott egy elég nagy elektronikai problémám. A műszerfalról eltünnek az információk, a bajuszkapcsolok nem működnek, és idővel össze zavarja az egész elektromos rendszert. Olvasgattam utánna és mindenhol azt írták hogy et tipikus CIM probléma. Beszereztem bontoból egy Cim modult aminek meg van a biztonsági kódja. Az autó eredeti kódja is meg van. De mégis amikor az Opcom-al akarnám feltaniitani azt írja hogy "a biztonsági kód rossz. Időtullépés vagy hibás válasz a vezérlőtől" ellenben a biztonsági kód az az autó többi elektronikai egységéhez jó. 

Valaki találkozott már ilyen problémával? És mi lehet a megoldás? 

Elöre is köszönöm! 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Több kérdésem is lenne:

-Milyen információt kapunk, ha a kilométer nullázót hosszan nyomjuk? (foglalkoztak vele itt a fórumon is, de válaszra nem került sor legalábbis én nem találtam) Nekem azt írja ki: 1.7 00505

-A másik kérdés op-commal kapcsolatos, be lehet-e állítani egyedi szerviz intervallumot?

Köszönöm előre is, szép estét! Jocó

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Frissen behozott 2002-es 1,8 benzines C vectra.

Alábbi problémákkal szembesült-e már valaki?

Magnó(gyári) szerintem nem kap feszültséget, mert nem világítanak a gombjai, és sehogy sem tudom előcsalogatni a safe módból(a gomb kombinációt tudom, de nem reagál).

Indításnál a klíma vadul max fokozaton nyomja az áldást az utastérbe...Ezt be tudom valahol állítani, hogy ne tegye vagy itt is gáz van?

Ha beindítom tök mindegy mire állítom a világítást csak tompítottan ég.

Amatőr kérdés lesz de a board computerben hogy tudom kiválasztani az adott menü pontot?

Annyit mindenképp érdemes tudni, hogy a 2gyári kulcs egyike konkrétan letiltotta az autót, így vadiúj kulcs szett lett rendelve, lehet a feltanításnál lett valami el rontva, vagy honnan lenne érdemes neki kezdeni a problémáknak?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sziasztok. Olyan hiba van kilátásban hogy hol indul a kocsi hol nem, BCM modul karosszéria vezérlő hibát hoz ha nem indul, olyankor a csatlakozót lehuzom az abs tömb melletti vezerlorol visszadugom és akkor indul 99%ba. Opel vectra c 1.8  122LE 2003 valaki találkozott már ilyen hibával és mi a megoldás? Hol és ki javítja ezt a BCM modult? 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok.

Vectra C 1.9cdti 150 lovas kombi az alany. A központi zár távrol tökéletesen müködik, de ha kulcsal nyitom, akkor csak a bal elsöt nyitja. Ez gyárilag ilyen, vagy esetleg lehetne programozni, hogy kulccsal is nyisson minden ajtot?? Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok, Opel c vectra 1.8 benzinem van, szerelőnèl volt teljes fèkfelujitàsal, ahogy hazaèrtem kioltottam az autot, fènyszòròkat lekapcsoltam ès mielött zàrom be arra lettem figyelmes hogy vilàgìt a tolatò làmpàm ès az első hejzetjelző fènyszòrò, kapcsolgatom a fènyszòrò kapcsolot de nem tudom kikapcsolni, villantok a tàvolsàgi fènyszoroval ès kioltodtak a làmpàk,. Szerintetek milehet vele? Fèl ève van nàlam az autò de mèg ilyen nem volt vele. 

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
On 2013. 08. 12. at 15:43, Jaxx18 írta:

Sziasztok.

A problémám a következő lenne. Opel vectra c 1.8 2002-es. Kétzónás automata klíma van a gépben, a sofőr felőli oldal teljesen jól működik. Az anyósülés felőlin viszont valamikor jó, valamikor teljes gázzal fűt! Ha lejjebb veszem a hőmérsékletet akkor kicsit hűteni kezd aztán megint fűt. Márkakereskedésben kevés gázra gyanakodtak, megtöltötték, de azóta sem jó. Nem akarnám megint visszavinni oda ha nem muszáj. Van valami ötletetek? Jah, de van olyan , hogy egy-két napig rendesen működik, aztán megint rossz lesz. Elég érthetetlen.

Minden ötletet szívesen fogadok.

Köszönettel.

Sziasztok

C Vectra 2.2 benzinessel járok, tökéletesen ugyan ez a problémám, van valami ötlet?

köszönettel.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok . Nemrég vettem egy 2004-es GTS c vectrát . 2.2 Y2DTR autómata .

Problémám a következő lenne .

Jelenség : Random módon bevillan az olaj lámpa pirosan .

Mértem olaj nyomást , alapjáraton meleg motornál 2 bár , padló gázon 5.5 bár . Cseréltem a biztonság kedvéért olaj gombát . Ez után is csinálta . Mentem tovább lekötöttem az olaj gombát és a kábelt letesteltem. Ekkor folyamatosan világit a lámpa , ez idáig jó . visszadugás után gyújtásnál világít , beindítás után elalszik majd gáz adás után random módon villog . Ekkor lehúztam az olaj gomba csatiját és gyújtást adtam , ekkor világít a lámpa és beindítás után elalszik majd gáz adásnál megint random módon villog . Ekkor lekötöttem az olaj hőmérséklet jeladót és az olaj szint jelzőt és ugyan ez a jelenség . Bármit teszek ez a fránya kanna villog . Valaki esetleg tudja , hogy az olaj gomba mire van rákötve ? can-bus vagy esetleg cim modul a motortérben vagy motorvezérlő ?

Kérlek ha  valaki tud segítsen 

Köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Tiszteletem minden fórumtársnak!

Segítséget szeretnék kérni. Nemrég vettem egy 2004.05. 2.2 DTI (Y22DTR) Automata (Cosmo) verziót. Az alap CDR 2005-ös fejegység van benne. Abban kérnék segítséget, hogy miként tudom beállítani a pontos időt és dátumot a nagy kijelzőn középen akku csere után? A jobb oldali bajuszkapcsolón tudok lépkedni a menüben fel-le, de mivel tudom "le enterezni" a kiválasztott funkciót? Bal oldali bajuszkapcsolón a tempomat van, egyik oldalon sincs a kis billenőkapcsolók alatt "ok" gomb.

 

Update: megvan.

Módosítva : Turul
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok, AFL hibakód a téma.

A segítségeteket szeretném kérni! 

A Veci-re a minap felprogramoztam a pótkulcsot ha már van hozzá. Ez sikerült is.
Egyéb okok miatt aznap levettem az akksi sarut pár percre, majd vissza.

Ma este viszont azt vettem észre menet közben hogy a dinamikus kanyarkövetés nem működik. A statikus működik továbbra is.

Olvastam hibakódot a modulban és ezt dobta ki:
B1001-42 Electronic Control Unit ( ECU ) Not Calibrated.

Törlés után is kidobja, így nem időszakos hiba sajnos.

Próbáltam a lámpákat resetelni és kalibrálni, de semmi változás.
Output test-nél minden án működik ahogy kell, a dinamikus kanyarkövetés IS.

Ezekután a hibakód marad, dinamikus kanyarkövetés nem működik menet közben továbbra sem. Statikus kanyarfény működik.

Kérlek segítsetek mert idáig terjedt a tudományom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy C Vectrám 1.6 benzin.Töltésproblémával kinlódok úgy 1 hónapja.Már a második fesz.szabályzó van benne de a hiba maradt.Motort leállítva majd elindítva nincs töltés és világít a hibakód.Aztán motort leállít majd elindít és tölt,nincs hibakód.Random dobálja be főleg meleg motornál.

Találkozott már Valaki ilyennel?

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 05. 19. at 19:02, ttibai80@gmail.com írta:

Sziasztok

C Vectra 2.2 benzinessel járok, tökéletesen ugyan ez a problémám, van valami ötlet?

köszönettel.

Sziasztok, én műszerfalban lévő hőmérséklet szenzorra gyanakodnék először ami figyeli a kifújt levegő hőmérsékletét. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!
Elérhető e valahol neten vagy valakinek van e elektronikus formában kézikönyv ( 2003 benzin ,Opel Vectra C 2.2 gts )?
Ugyanis annyira nem tudom ,hogy melyik gomb mit jelent a középkonzolon ami a gyári rádió alatt helyezkedik el, viszont le szeretném cserélni a gyári rádiót és nem tudom bármelyik gomb nélkülözhetetlen-e pl a rádió kód beírásához vagy bármi máshoz, másrészt nem baj ha ismerem az autót.
Bocsi a triviális kérdésért nem vagyok egy műszaki zseni :)
Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

Fogalmam sincs, hogy jó helyre írok-e, sajnos nem tudtam külön topikot írni, nem is áll szándékomban, csupán segítséget szeretnék kérni!

Tejesen el vagyon keseredve, van egy 2014-es évjáratú Opel Insigniám. 2000 cm3, dízel. Kb. két éve vásároltuk, az első évben semmi gondunk nem volt, azonban azóta folyamatosan szívja a vérem :/

Egy körforgalom előtt történt, hogy a visszaváltásnál kiírta a szervizjelet (a járművet hamarosan) és letiltott. Azóta is hellyel-közzel állandóan fennálló hibáról van szó. Az autó rendszeresen karbantartott, nem is lehetne másképp, kisgyerekkel utazom benne napi rendszerességgel, ezért is dühítő amit csinál, életveszélyes amikor a forgalomban letilt és leszabályoz.
Voltam az Opel szervizben, hogy olvassák ki a pontos hibát, nem tudják, szét kell szedni az egész motort, hogy rájöjjenek mi a nyűgje, ez nem kell mondanom mekkora kiadás lenne.

A saját, megbízható szerelőnk sem tudta, hogy mi lehet a baja, mindent kicseréltünk amire gondoltunk, hogy baja lehet, már az EGR szelepet is kipucolták, ezután két hétig problémamentesen közlekedtem vele, aztán újra visszajött a hiba..., lenne valakinek bármilyen ötlete, hogy mit tudok vele csinálni? Az adjam el is egy opció, mert forgalomban ilyen kiszámíthatatlan autóval, gyerekkel a hátsó ülésen nem szívesen utazom. 
 

Köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2018. 01. 09. at 21:41, Somi írta:

Szia!

Kinullázott állapotban van, fel kell programozni!

Szia Somi!

Olvastam a posztot, nekem is a pittyegés van, az oké, hogy fel kell tanítani a rádiót az autóhoz, azonban van egy olyan kérdésem, hogy a frissen beszerzett rádió kódja kell, vagy az a kód kell a felprogramozáshoz, ami a kocsinak a papírjai között van? Sajnos a vásárolt rádió kódja nincs meg.Nem találok infót róla nagyon, lehet, hogy itt már elhangzott ilyesmi, ha igen bocs. Még az is eszembe jutott, hogy a benne levö kis eepromokat kicserélem egymással. Ez esetleg járható út lenne?

 

Elöre is köszi a választ!

Üdv: Máté

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.