Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok ! Vectra c z19dth cim modul problémám van elvileg a kormányszög jeladót nem lehet kalibrálni valamiért elutasítja ha próbálkozunk valakinek valami ötlet mit lehet vele csinálni? Valamint ki kértem az autó security kódját de azzal se engedi !

Válaszokat előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Sajnálom, hogy ide kell beírjak, csak még új vagyok és nem tudok posztolni :(. A segítségetekre illetve a tapasztalataitokra lenne hatalmas szükségem. 
2004-es Opel H Astra Z16XEP a következő problémát dobta fel nálam amire még mindig keresem a megoldást

C0460-5A Kormányszög érzékelő jel áramkör névleges tartomány/teljesítmény

Mi lenne a teendő valaki letudná írni nekem? Köszönöm szépen előre is válaszaitok szép napot kívánok mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok! Most került hozzám egy C Vectra, aminek nem működött a rendszám világítása. A csonagteri elektronika hibás volt, szét volt benne nyilva egy IC. Vettem egy ugyanolyan gyári számú ugyanolyan AQ kódú biztosíték dobozt. Minden tökéletesen működik, kivéve a csomagter zár. Az nem nyílik, úgy kellett bemászni az utastér felől hogy a kárpitot levéve ki tudjam nyitni. Próbaképpen visszatéve az eredeti biztosíték dobozt működik a zár. Kell ezt tanítani az autóhoz, vagy mi lehet a gond? 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.