Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Helló Mindenkinek! Másik topicban már írtam, nem láttam ezt <_<

Szóval érdeklődnék az örvényszelepről, és annak javítási módjáról ha van. Olvastam pár dolgot róla, ha jól értem nagy tempónál kinyit, így több levegő érkezik a motorba. Jól értem? Így működik? Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Egyszer már érdeklődtem erről az okosságról: OP-COM, de nem jött válasz, háta most fog <_< Szóval ha veszek 1 ilyen kütyüt és rákötöm a laptopra akkor ki tudom olvasni vele az autóm hibakódját? Csak mert olcsóbb lenne megvenni, mint amennyit elkérnek a szervizek a kiolvasásért. Előre is kösz.

Hy! Ehez még kell valami program is ami tudja mit kell nézni! Ha jól tudom, a Tis 2000 képes erre! Ebben Tech 2 is van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem van ilyenem. Egy interfész, egy USB kábel és egy kisméretű cd a csomag tartalma. A szoftver neve az OP-COM. Az interfészhez kell a drivert telepíteni, és utána az opcom-ot. Ha jól tudom az 1.39 verzió talán a legfrissebb, ebben 2009-ig benne vannak az autók. Majdnem azt tudja, mint a TECH2, csak gyorsabb, és nem lehet vele az autó szoftvereit frissíteni (meg amúgysem könnyű azokhoz hozzájutni).

Remek dolog, de azért felelősséggel kell használni. Az autó biztonsági kódjával lehet tempomatot illeszteni, rádiót, kijelzőt fel és letanítani, stb. Kód nélkül hibakód olvasás és törlés, műszeregység, stb tesztelés.

Üdv: Laci

Engem érdekel a dolog! Én is tervezek egy ilyen beruházásba! Várom a fejleményeket! Üdv
Link to comment
Megosztás:

Engem érdekel a dolog! Én is tervezek egy ilyen beruházásba! Várom a fejleményeket! Üdv

Ma sikerült kipróbálnom, remekül működik az eszköz, egyenlőre a hozzá vett szoftverel próbáltam ki (OP-COM a vezerdiagnosztika.hu gyártja), nem túl felhasználóbarát (nekem legalábbis), de becsülettel tette a dolgát. 31 hibát olvasott, ki, mmost már csak rá kell jönnöm mi mit jelent és, hogy melyik hiba az ami még élő és melyik régi.

Ajánlom mindenkinek aki ilyenbe tervez beruházni, 30 fontért vettem (a helyi szervízben 58-ért akarták kiolvasni nekem a hibakódokat).

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerült kipróbálnom, remekül működik az eszköz, egyenlőre a hozzá vett szoftverel próbáltam ki (OP-COM a vezerdiagnosztika.hu gyártja), nem túl felhasználóbarát (nekem legalábbis), de becsülettel tette a dolgát. 31 hibát olvasott, ki, mmost már csak rá kell jönnöm mi mit jelent és, hogy melyik hiba az ami még élő és melyik régi.

Ajánlom mindenkinek aki ilyenbe tervez beruházni, 30 fontért vettem (a helyi szervízben 58-ért akarták kiolvasni nekem a hibakódokat).

Szia!

Előbb töröld az összes hibát és csinálj egy új olvasást, nekem legalább is így csinálták a szervizbe. A törlés után valamennyi ideig járatni kell az autót és utána lehet kiolvasni a hibákat, persze ha van.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv emberek!

Tapasztalatokat szeretnék kérni 2.2-s C-s Vectrával kapcsolatban! Akinek van írhatna pár szót az autójáról! Csak a "ráncfelvarott változtatok érdekelnek! Jó lenne minél hamarabb, mert a napokban vennék egy ilyet, de jó lenne tudni pár dolgot az autóról(Fogyasztás, fenntartás, típushiba, stb)!

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv emberek!

Tapasztalatokat szeretnék kérni 2.2-s C-s Vectrával kapcsolatban! Akinek van írhatna pár szót az autójáról! Csak a "ráncfelvarott változtatok érdekelnek! Jó lenne minél hamarabb, mert a napokban vennék egy ilyet, de jó lenne tudni pár dolgot az autóról(Fogyasztás, fenntartás, típushiba, stb)!

Előre is köszönöm!

A faceliftes 2,2-es az nem a Z22yh motoros?Feltéve,hogy benzinesről beszélünk,mert azt nem irtad,hogy benzin vagy dizel.Mindegy,a benzinesnek tipushibája a nyomásszabályzó szelep és a nagynyomású szivattyú és ha minden igaz a vezérműlánc feszitője.A dizel végzete az adagolóhibe és eseletes elektromos zavarok.Később azért pontosits,hogy melyikben gondolkozol.

Link to comment
Megosztás:

A faceliftes 2,2-es az nem a Z22yh motoros?Feltéve,hogy benzinesről beszélünk,mert azt nem irtad,hogy benzin vagy dizel.Mindegy,a benzinesnek tipushibája a nyomásszabályzó szelep és a nagynyomású szivattyú és ha minden igaz a vezérműlánc feszitője.A dizel végzete az adagolóhibe és eseletes elektromos zavarok.Később azért pontosits,hogy melyikben gondolkozol.
A 2.2-s Direct benzinesről van szó!
Link to comment
Megosztás:

Az az.Nyomásszabályzó és nagynyomású szivattyú a hibája.A szabályzót elméletileg visszahivásban cserélték az összesen.Nézz utána,hogy ki lett e cserélve.

Mást tudnál esetleg még írni az autóról? Pl.: fogyasztás, teljesítmény, megbízhatóság, ilyenek...

Link to comment
Megosztás:

Az az.Nyomásszabályzó és nagynyomású szivattyú a hibája.A szabályzót elméletileg visszahivásban cserélték az összesen.Nézz utána,hogy ki lett e cserélve.

Mást tudnál esetleg még írni az autóról? Pl.: fogyasztás, teljesítmény, megbízhatóság, ilyenek...

Link to comment
Megosztás:

Mást tudnál esetleg még írni az autóról? Pl.: fogyasztás, teljesítmény, megbízhatóság, ilyenek...

Nagyon nem tudok mást,maximum,hogy jó nyomatékos motor,bir menni,ha erre gondolsz.Megbizhatóság terén szerintem ugyanaz mint a más motorosak.Egyedül az üzemanyagrendszer problémái árnyékolják be egy kicsit.Láncvezérlésű,tehát a szij miatt se kell aggódni.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem tudok mást,maximum,hogy jó nyomatékos motor,bir menni,ha erre gondolsz.Megbizhatóság terén szerintem ugyanaz mint a más motorosak.Egyedül az üzemanyagrendszer problémái árnyékolják be egy kicsit.Láncvezérlésű,tehát a szij miatt se kell aggódni.

Itt milyen rendszerproblémákra gondolsz?! Könnyen romlanak az alkatrészek, vagy hirtelen megnövekedhet a fogyasztás?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem tudok mást,maximum,hogy jó nyomatékos motor,bir menni,ha erre gondolsz.Megbizhatóság terén szerintem ugyanaz mint a más motorosak.Egyedül az üzemanyagrendszer problémái árnyékolják be egy kicsit.Láncvezérlésű,tehát a szij miatt se kell aggódni.

Nem pont ez az a 2.2-es motor aminél a lánc ugrik néha egy pár szemet az gyenge olajozása miatt?

Itt olvastam: erre tessék :).

Link to comment
Megosztás:

na ne 60 e km-ént nagynyomású szivattyú csere egyik legrosszabb motor lett ez miatt.

180 e ft 60 e km

jó business nem mondom megéri? egyértelmű nem!!!!

60ezrenként??? Ez tuti? Mondjuk ez nem törvényszerű, hogy mindegyikbe ilyen hamar meg kell adnia magát! Amit én néztem ki abban 55 ezer körül van a km, de vmi igazgatóé az autó, végig hordta szervízbe és ahogy átnéztem a motort nem volt vele semmi, nagyon halk is volt! Neked ilyened van wessz??
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.