Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

A helyszin marad. Ma megtekintetem, és nem kell új hely után nézzni. Jó lesz.

--------------------------------------------------------------------------------------------

A szervezés halad. Rész infokat nem kívánok mondani, mert képlékenyek a dolgok.

Annyit elárulok, hogy idén az Opel is támogatja majd valamilyen formában a találkozót.

Lesz sok újdonság, remélem minden jól alakul majd.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Van reptér a környéken - pl. Sármellék... de itt folyamatos "forgalom" van, nem hiszem, hogy bérelhető lenne.

A többi, ami kisebb, és magánkézben van, az meg sima füves mező, ami tökéletes, hogy egy kisrepülő, sárkány, stb fel-le szálljon (itt készültek a képek az Astráról), de nekünk szlalomhoz nem az igazi :huh:

Sármellék kissé odébb van, ráadásul működő nemzetközi reptér...

Link to comment
Megosztás:

kellene ismerős a rendőrségen, akkor L lehetne intézni....

Tűzoltó csapatot -official- tudok valszin de ez nem 100.. és az sem biztos h a bp-i roham1 hajland lesz lejönni :huh:

mindenesetre megkérdezem ha kell!

de a lényeg h be kell jelenteni, rendőr,tűzoltó, mentő kell és állni kell a ktsit.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Jaja, ez engem is érdekelne, mert ott van hogy pölö faház: 3300 (1 személy, 1 éjszaka, 1 autó). Mostakkor ez két személy de egyébként változatlan konfig mellett a duplája éjszakánként? És két autóval? Vagy ha az egyik személy klubtag, a másik meg nem, de hozzátartozó? Esetleg még csak az sem?

Link to comment
Megosztás:

Továbbá a faház bérlés mellé kell-e napijegy is, vagy aki faházat bérel az már magában foglalja a belépőt is? Ha kell, akkor ez azt jelenti, hogy 4 napi beugró, plusz 3 éjszaka faház? :unsure: (Én sejtem a választ, a tavalyira alapozva, de lehet, h vki nem.)

Link to comment
Megosztás:

Jaja, ez engem is érdekelne, mert ott van hogy pölö faház: 3300 (1 személy, 1 éjszaka, 1 autó). Mostakkor ez két személy de egyébként változatlan konfig mellett a duplája éjszakánként? És két autóval? Vagy ha az egyik személy klubtag, a másik meg nem, de hozzátartozó? Esetleg még csak az sem?

Kicsit átírtuk a táblázatot, így egyértelmű. Egyébként "minden tag hozhat magával még egy embert".

Az On-Line regisztráció után (a jövő hét közepétől), a jelentkező fog kapni egy válaszlevelet, amelyben megkapja (levezetve) a pontos összeget, meg azt is, hogy milyen módokon fizethet.

Link to comment
Megosztás:

akkor ha most kitoltom az online jelentkezest az mar neem valtoztathato ha jon valami valtozas, igaz? :) es 1 tag 1 hozzatartozot hozhat? en vegulis az autok , meg a satrak szamat mar tudom, mennyhien megyunk de a szemelyek szama meg valtozhat, nameg az en autom se tuti , hogy ggurulokepes lesz addigra :unsure: ez aznap derul ki. de a mostani allas szerinti szamokat on-line jelentkeezebee elkuldjem?

Link to comment
Megosztás:

akkor ha most kitoltom az online jelentkezest az mar neem valtoztathato ha jon valami valtozas, igaz? :) es 1 tag 1 hozzatartozot hozhat? en vegulis az autok , meg a satrak szamat mar tudom, mennyhien megyunk de a szemelyek szama meg valtozhat, nameg az en autom se tuti , hogy ggurulokepes lesz addigra :unsure: ez aznap derul ki. de a mostani allas szerinti szamokat on-line jelentkeezebee elkuldjem?

Szerintem, várj pár hetet. Addigra, minden körvonalazódik mind tali ügyben mind a te ügyeidben:)

Ez esetben várj.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Bocs, hogy értetlenkedek,de a táblázatot nem értem.

Az van, hogy 1személy 1 éjszakára rendezvény részvétellel. Akkor neki nem kell személy jegyet fizetni ?

A szállásban benne van a részvételi díj (a táblázat szerint) ? :unsure:

Ha családostul megyek akkor az asszonkám az belefér a klubtag kategóriába, a gyerek nem ? :)

Mert hogy minden klubtag vihet egy embert magával. :lol: :D

Mi az hogy személyenként egy autó? Egy ember csak egy autót tud vezetni :D

Na én erre vagyok kíváncsi, ezt nem értem - vagy csak túl meleg van ??

Link to comment
Megosztás:

Van ám még kérdés: mi van akkor ha valaki a helyszínen szeretne belépni a klubba (mert ez tűnik a legegyszerűbbnek számára)? Akkor neki klubtagáron lesz a belépő, vagy még "külsősként"?

ha a pénz befizetve,jel lap kitöltve, akkor klubtag már :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.