Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Commodore


Recommended Posts

  • 2 months later...

Mösziő Laurie a nyugat-francia Opelklub vezetője vette a hétvégén:

Commodore_B_GSE_Berline.jpg

Elég szép állapotú darab, csak néhány pikli van rajt, német belsőpiaci modell (hát nemtudom mitől érdekes ez neki, de szerinte fontos) írja, hogy Franciórszágban az Opelklub 5 példányt ismer.

egyébként elég jól mutat a króm küszöb

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Rekordon csak a luxusváltozaton volt emlékeim szerint ilyen küszöb.

Amúgy én is láttam olyan forgalomban lévő D Rekordot, ahol egy, a hátsó ajtó által beszorított spárga tartotta a helyén a díszlécet, ami egyébként a nem létező küszöb helyét takarta. Elöl még nem volt elrohadva a rögzítés.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

érdeklődnék,volt-e commodore-ban speer?olyat keresnék ami nincs előfeszítve(tehát felemelve az autót külön el tudom forgatni a két hkereket).nekem csak rekié volt és az kicsit mindig összezárt.csináltattam egy reki mechanikusan zárható(100%)hídat,de ezt buktam.mert kultiválja a 2.0-ás híd a 2.4-es mocit. :) :) :)

ha valaki tudna segíteni hálás lennék!!!üdv.istván.

Link to comment
Megosztás:

érdeklődnék,volt-e commodore-ban speer?olyat keresnék ami nincs előfeszítve(tehát felemelve az autót külön el tudom forgatni a két hkereket).nekem csak rekié volt és az kicsit mindig összezárt.csináltattam egy reki mechanikusan zárható(100%)hídat,de ezt buktam.mert kultiválja a 2.0-ás híd a 2.4-es mocit. :) :) :)

ha valaki tudna segíteni hálás lennék!!!üdv.istván.

ha beszélsz németül akkor nézz körül itt

Link to comment
Megosztás:

Kadettem mellé gondolkozom egy Commodore-n. Nagyon teccik a B orr része, de a 4 ajtós formája nem, abból a C teccik. Szerintetek egy B orr rámenne egy C-re? Elég, ha csak a hűtőrács, és a lámpák kompatibilisak. Léteznek ezekből még rozsdamentes példányok?

Link to comment
Megosztás:

Kadettem mellé gondolkozom egy Commodore-n. Nagyon teccik a B orr része, de a 4 ajtós formája nem, abból a C teccik. Szerintetek egy B orr rámenne egy C-re? Elég, ha csak a hűtőrács, és a lámpák kompatibilisak. Léteznek ezekből még rozsdamentes példányok?

Felejtős. :)

Egyébként B Commoban is volt Coupé. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
van a használtautón egy A comi.annak a hídja nem jó nekem?? :D

Azon az A Commodore-on nekem is jár az agyam rendesen. A C Rekordhoz jó lenne cuccos kocsinak. Akkor azé, aki először viszi! :D

István! Volna egy kérdésem. A tréler a sajátod, ami a képen van? Mert ha az, akkor lehet, hogy pofátlan lennék kicsit (illetve mindíg az vagyok :D).

Zalában van egy Senatorom, amit nemigen tudok elhozni sehogy. Legalábbis az eddigi próbálkozásaim mind bebuktak. Ha azt valahogy el tudnánk hozni, akkor abból is tied lehetne a gázszett, a többiről pedig még beszélhetnénk. Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Azon az A Commodore-on nekem is jár az agyam rendesen. A C Rekordhoz jó lenne cuccos kocsinak. Akkor azé, aki először viszi! :D

István! Volna egy kérdésem. A tréler a sajátod, ami a képen van? Mert ha az, akkor lehet, hogy pofátlan lennék kicsit (illetve mindíg az vagyok :D).

Zalában van egy Senatorom, amit nemigen tudok elhozni sehogy. Legalábbis az eddigi próbálkozásaim mind bebuktak. Ha azt valahogy el tudnánk hozni, akkor abból is tied lehetne a gázszett, a többiről pedig még beszélhetnénk. Vélemény?

sajátom természetesen.

a comit csak akkor viszem ha jó a hid.

találtam münchenben egy c comit,csak drága.

a szállítást bárkinek vállalok,persze csak ha ráérek.(az a drága ha ráérek :D :D ).

Link to comment
Megosztás:

Tépek én is egy sorszámot a commodore hídra! :D

Ti holnap úgy is talira mentek, addig még megvehetem :D

Beszéltem vele telefonon.

Gödöllöre jár egyetemre és csak 2 hét mulva megy haza.

Én a két hátsólámpa közti alu betétet és a lökhárítóbabákat stipistopiztam le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.