Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Velünk pusztuló történelem


rtomi

Recommended Posts

a veterán c. újságban van erről egy írás h nagyon sok esetben rohadnak a kertben értékes vasak de csak azért nem adják el egy restaurátornak mert "ha neki kell akkor biztosan nekem is sokat ér" és szép lassan szétrohadnak....magyar mentalitás :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a veterán c. újságban van erről egy írás h nagyon sok esetben rohadnak a kertben értékes vasak de csak azért nem adják el egy restaurátornak mert "ha neki kell akkor biztosan nekem is sokat ér" és szép lassan szétrohadnak....magyar mentalitás :rolleyes:

Háát igen.

Vagy ez lesz a sorsuk. :blink:

17187318.jpg

Link to comment
Megosztás:

De ez az autó is már sajnos a múlté. :rolleyes:

1 hónapja szétbontották. :blink: ;) :D ;)

..de kár érte... Most azt nem értem, hogy ebből itthon el lehet adni bármit bontva??? Esetleg egy két apróságot, nagyritkán szélvédőt... Aztán a többi elkallódik, megsérül, szétlapul, törik, elveszik, a végén meg megy a depóba...

Ránézésre nem egy menthetetlen járgány lenne! Meg kellene becsülni ezeket, pláne ha magyar papírosak! Ha gyönyörű veteránt nem is lehet belőle csinálni, de valami custom alapnak jó lenne, vagy hotrod Opelnek! ;) ha nem egy ház árát kérik érte. Ezekből tökéletes kocsi úgy sem lenne soha.

Ha szép veteránt akar azt ember, akkor inkább sporoljon, és hozzon kintről, már nincs regadó, így nem annyira gáz, csak hát OT-ztatni kell, vagyis, teljesen gyári állapotúra kell helyre hozni, ami így a korrekt! Ezért az itthoni lepukkantakat nyugodtan lehetne fűrészelni egy kicsit a jóizlés határain belül, minthogy paradicsom konzervet együnk belőle pár év múlva.... legalább is az én véleményem ez.

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 8 months later...

Hú ezek nagyon durva képek!!! Ennyi GT-t, és Mantát!!!! Itt európában ilyet el se tudnék képzelni! Ilyen csak az amcsi roncstelepeken van! Az a szárnyas ajtós GT, de durva, anno valaki sokat melózhatott vele! Kár értük! Mondjuk érthető ez a sok gép anno a GT-knek a 75% amerikába exportálták. Ott rohadnak szét a vasak, itt meg csillagászati áruk van!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Kár ezekért a szép gépekért. Nekem is összeszorul a szívem, ha rájuk nézek, de sajnos elég költséges mulatság lehet egy-egy ilyen felújítás (gondolom nektek veteránosoknak ezt nem kell ecsetelni).

De, néhány szerencsés hála istennek jó kezekbe kerül. Májusban voltunk Jászberényben és ott volt egy ilyen gyönyörűség: http://kep.tar.hu/istf/50482838#2

Ráadásul ez az autó húzta az utánfutót, amin a veterán motorok voltak :)

Link to comment
Megosztás:

Kár ezekért a szép gépekért. Nekem is összeszorul a szívem, ha rájuk nézek, de sajnos elég költséges mulatság lehet egy-egy ilyen felújítás (gondolom nektek veteránosoknak ezt nem kell ecsetelni).

De, néhány szerencsés hála istennek jó kezekbe kerül. Májusban voltunk Jászberényben és ott volt egy ilyen gyönyörűség: http://kep.tar.hu/istf/50482838#2

Ráadásul ez az autó húzta az utánfutót, amin a veterán motorok voltak :)

hű ez tényleg szép! A kérdés, hogfy ilyen állapotban maradt meg, vagy csinálgatták?? Mondjuk a motortérről úgy látszik, mintha eredeti lenne a festés... Igaz a Wartburg index egy kicsit durva.... de gondolom emberünknek más nem volt kéznél...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.