Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nagyon jó volt a tali valóban. Megérte átvergődni magunkat 33 védőkörzet alá tartozó csirkenáthás falun, százmilliárdésfél Kátyún és nemmellesleg 967 lépcsőfokon a kilátó tetejére. Köszönjük a szervezőknek. Részemről támogatom Rulezkémet a hasonló megmozdulásokon való aktív részvételben. Asszem a Rapidot is majd Mantára cseréljük hamarosan. ;)

azta itt van Hápetty is :)

kérj magadnak Oldalborda jogosultságot ! ;)

Link to comment
Megosztás:

voltam én ám településmérnök hallgató is :) :D

Te Gelkó! Én meg gyerekkoromban rajzolgattam olyan ótót, mint a tied, csak akkor még nem tudtam, hogy az Cabrió Ascóna! ;) ;)

Várgesztes nagyon szép hely!! Keresek picturét oszt belinkelem! ;)

.. de a majki tó is jó tali lehetőség lenne!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor hogyan jövünk vissza?? :) Hiszen csak odafelé vezet út! ;) ;)

"Zsákutca" falu? ;)

Sziasztok !

Egy valóban szép sváb falu Várgesztes (Svábul: Gestitz) és tényleg zsáktelepülés. Amúgy nem nehéz odatalálni. Akik hazafelé Környén keresztül mentek, azok miután Környén egy templomnál tettek egy balkanyart, utána mentek 200 m-t egy vasúti átkelőig, s a sorompó után 50 m-rel van balra a Gesztesre menő leágazás. (Egyenesen tovább Oroszlány felé lehet menni, de még Oroszlány előtt lementetek balra Csákvár ill. Székesfehérvár felé, de ez már jóval a Várgesztesi leágazás után volt.)

Várgesztesen az erdő közepén van egy hegy és a tetején egy hangulatos Vár. A tetejére is fel lehet menni, kilátó van ott fent. A közelben megtekinthető Majk , vannak ott valami középkori remete-lakok, vagy mik, de még én sem voltam ott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.