Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A program kb. mikor kezdődik? Csk mert ugye veteránbörze lesz északi szomszédainknál, aztán ha már úgyis arra járunk, gondoltam hátha... Csak még rá kéne Valakit beszélni.... Valaki SEGÍTSEEEEN, mert nem akarja!!!

Sziasztok !

A jelenlegi árvizi helyzetben tudomásom szerint gondok vannak Esztergom és persze Párkány megközelítésével. Egész pontosan nem tudom, hogy hol nyaldossa a Duna az utat, csak azt tudom, hogy Almásfüzitőnél a táblán lehúzták az Esztzergomi irányt, s Tata elejénél a Vasúti felüljárónál láttam, hogy jelölték, hogy arra lehet Süttő felé menni (ez a szomódi leágazás egyébként, azaz normál esetben. Indulás előtt próbáljatok meg tájékozódni valahogy. Üdv Tom

Hülye vagyok: Opeltomiék nálam jóval többet tudnak erről.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos egyetértek. Erre a hétvégére minden összejött, amit előre nem lehetett látni.

Nekem jó lenne most vasárnap is, már reggel 6-kor is lehet szavazni és este 7 előtt valamivel szintén.

Csak mindenki menjen el szerintem szavazni, ez most vasárnap a legfontosabb.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
elvileg jóhelyen kopogtatsz, már csak az a kérdés hogy van-e valaki ajkáról... :lol:

Ezek szerint bizonyára nincsenek fórumozók onnan de kis helyi találkozók mintha a tavalyi ottlétemkor lettek volna a tecsónál, legalábbis néhány "egyedi-designolt" Opel parkolt egy csoportban gazdi nélkül, na de majd kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint bizonyára nincsenek fórumozók onnan de kis helyi találkozók mintha a tavalyi ottlétemkor lettek volna a tecsónál, legalábbis néhány "egyedi-designolt" Opel parkolt egy csoportban gazdi nélkül, na de majd kiderül.

Legközelebb tudtommal Veszprémben vannak klubtagok, Tiv és TGabika.

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb tudtommal Veszprémben vannak klubtagok, Tiv és TGabika.

Na majd Blitzen biztos összefutok velük (és többekkel is). Bár Tivvel különösképp szeretnék találkozni, belenéznék a kocsija mociterébe, néhány (gyári) elektronikai kacat van az enyémben amiről nincs fogalmam jól van-e vagy mi, az övé meg elvileg ugyanaz mint az enyém.

Minden esetre köszi az infót!

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.