Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

1. Chyga és az 1600Kg nemes fém

2. FPepe (majd megoldom a szabit, mint Tatabánya előtt is)

3. Lui (+ még nemtom család jön-e)

4. S.S.

5. Corsarulez és Peti

6. Corsatom

Amúgy vasárnap kintjártam Várgesztesen (és Vértessomlón). Az erdőben még hó van, így most csuda klassz volt a vár környéke. A várhoz felvezető út elején is van egy Restaurant és emlékeim szerint bent a várban is, bár jó pár éve nem voltam ott. Annak idején sokat edzőtáboroztunk ott. A vár turistaszállójában laktunk és az erdőben futkároztunk, tájékozódási futók voltunk. Akkoriban úgy ismertem a környező terepeket (Vitányvár, Nagycsákány, Zuppa stb.), mint a tenyeremet.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon jó! (Petinek is tetszik) :)

Máskor is szivesen megyünk, ha lehet! ;)

Gyertek csak, bármikor szívesen látunk Titeket (azt hiszem, ezt a többiek nevében is nyugodtan kijelenthetem) ;)

Aztán egyszer majd jól visszakapjátok ;) meg lesztek látogatva :D

Link to comment
Megosztás:

Támogatom én is Rulezkét mindenben, úgyhogy megyünk!!! :)

De aztán tényleg gyertek ide is. Itt is vannak jó éttermek meg érdekes helyek, ha annyira nem is szépek. van világhírű fagyizó a környéken, meg csomó kultúrtörténeti érdektelenség. Ha nagyon költségkímélő talit akarunk akkor még egy bográcsozást bevállalós dologban is benne vagyok. Így legalább a messziről jövőknek megspóroljuk a benyapízt az ellátmányon. No meg abszolútli családias hangulat lesz, ahogy körbeüljük a tüzet, ...vagy a gázégőt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.