Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

má bocsánat, de melyik GSi-ben van neon? klubon belül! :lol:

amúgy te meg neszójjábe! :lol:

hihihi.. az enyémbe van egy darab :lol: Mondjuk két kezemen meg tudom számolni hányszor volt bekapcsolva..(jobb lábtér.. a másik eltört.. ajándékba kaptam, egy kedves hölgybarimtól :P )

Mondjuk valszeg lesz még kettő.. csomagtér világításnak.. ez a gyertyaláng ami van benne, este semmire se elég..

Link to comment
Megosztás:

b+ tiszta gsitomi voltam az előbb :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

Link to comment
Megosztás:

b+ tiszta gsitomi voltam az előbb :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

néha le kell vezetni a feszültséget :lol:

Link to comment
Megosztás:

b+ tiszta gsitomi voltam az előbb :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

Hihi.. valahogy ííígy miii?!

002%20redi.jpg

(nagyon király ez a kép.. le is van mentve,asszem be is rakom hivóképnek a telcsibe.. bár amennyit beszélünk ;))

Én meg ezekután tök leszedált állapotú voltam.. (biztos a megfázás)

Állok tegnap a Hungárián a lámpánál, elöttem egy asszem Mondeo. Aztán nézem, szépen lassan kezd gurúlni hátrafelé.

Azthittem én vagyok bekábúlva a gyógyszertől(coldrex tabletta.. szal nem hinném, de hátha..) jobban megtaposom a fékem..(általában amúgy is rajta"felejtem" a lábam..)

A mondeo meg szépen lassan csak gurúl felém.. nah mondom akkor rövid duda.. semmi.. megint duda .. semmi.. már nem látom a mondeo segét, dudaaaaaaaaaaaaa.. finom lökés a kocsin.. megérkezett a mondi...

Valahogy nem is tudtam felfogni.. ennyire gyógyegér? :P aztán indulunk a pasi akkor kezdi nézegetni a tükrét,mintegy feleszmélve, hogy "heee.. dudált valaki?" sztem észre se vette az egészet.. én mondtam magamban tök nyugodtan.. ez egy hülye.. majd kövér gázzal inkább kimentem a szélsőbe és elékerültem.. pláne,hogy mikor elindúlt láttam meg, hogy vonóhorga is van!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.