Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mókás volt amúgy, egy csaj eladóhoz kerültem, nézi a gépet, hogy van raktáron, van, elindul a polc felé, ahol a betétek vannak hátraszól : "akarod ?" "ühümmm" válasza : "és a betéteket ?" :lol:

Beji Ági nagyon jó arc, már csak ő maradt a régi csapatból

ha máshoz kerültél volna, lehet, hogy Fordhoz való betétet kapsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csabaaaaaaaaaa!

Hogy is volt a fogadás??? :P :( ;)

Azta, te még élesz?? Hol voltál heteken át? :cry:

Ezt írtad a devilsen..

------------------------------------------------------------------------------

Monduk kb:

15:10-ig 170LE

15:10-15:30 -ig 160LE

15:30-15:60-ig 150 LE

ezeket úgy vettem, hogy szlickkel mész...

-------------------------------------------------------------------------------

Sajnos nem volt slick, így te fizetsz nekem valamit, mivel mégsem 141le mint ahogy állítrottad... :D 1300Kg-al mentem 15.62 utcai 185-ös 4 évszakos gumikkal... :P

Jaaa, voltál szombaton? és hol? hogy hogy nem taliztunk?

Link to comment
Megosztás:

Azta, te még élesz?? Hol voltál heteken át? ;)

Ezt írtad a devilsen..

------------------------------------------------------------------------------

Monduk kb:

15:10-ig 170LE

15:10-15:30 -ig 160LE

15:30-15:60-ig 150 LE

ezeket úgy vettem, hogy szlickkel mész...

-------------------------------------------------------------------------------

Sajnos nem volt slick, így te fizetsz nekem valamit, mivel mégsem 141le mint ahogy állítrottad... :P 1300Kg-al mentem 15.62 utcai 185-ös 4 évszakos gumikkal... :P

Jaaa, voltál szombaton? és hol? hogy hogy nem taliztunk?

timeslipen, ahol konkrétot kellett tippelni 15.69-et tippeltem...143-as célsebességgel...ebből lett a 15.62/140...

Azt írtad szlickel akarsz menni...az hogy nem azzal mentél...már a te bajod... :P ugyan úgy mint hogy egyedül vagy ketten ültetek benne...

A tény, hogy 15:6 felett mentél, szal nincs 150 paci a verdád a számaim alapján... :P

Az idézet amúgy meg így teljes:

Monduk kb:

15:10-ig 170LE

15:10-15:30 -ig 160LE

15:30-15:60-ig 150 LE

ezeket úgy vettem, hogy szlickkel mész...

Ha 15:60, felett mész, akkor alsógatyára vetkőzöl, és lehugyozod az ótódat... :( :P :cry: :D

Link to comment
Megosztás:

timeslipen, ahol konkrétot kellett tippelni 15.69-et tippeltem...143-as célsebességgel...ebből lett a 15.62/140...

Azt írtad szlickel akarsz menni...az hogy nem azzal mentél...már a te bajod... :D ugyan úgy mint hogy egyedül vagy ketten ültetek benne...

A tény, hogy 15:6 felett mentél, szal nincs 150 paci a verdád a számaim alapján... ;)

Az idézet amúgy meg így teljes:

Ha 15:60, felett mész, akkor alsógatyára vetkőzöl, és lehugyozod az ótódat...

Szóval ha teszek fel slickeket és megyek 15.3-at akkor már erősebb lesz az autó? :P:D:D

Gatyában hogyan hugyozzamle az autót??? Nincs akkora nyomás hogy átvigye a gatyát :( :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.