Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ööö Maci ezt most úgy gondoltad hogy vlki el Üllőre aztán le Debrecenbe hozzád? vagy mi ? Me' én ráérek holnap de innen pestről ez jó kis túra akárhol is van Cserépfalura vagy Mezőkövesdre...

jah váltókról annyit tudok hogy letudom olvasni róla a tip.t hisz bele van ütve mindbe...

Link to comment
Megosztás:

Mióta Wolfi megvette az övét, azóta sejtettem, hogy igencsak mélyen van az ár. :lol:

Az enyém akciós volt, ne feledd.Ugyanilyet vehettem volna manuálklímával, elöl hátul v.mikor törötten 1.8 16V-ként 1.2M-ért ish......

Az enyém most áll kb. itt, de egy-két csacskaságtól (kipufftorok) eltekintve rendben van a gép......

Ennek meg egész jól megy lefelé az ára.

Mint mostanság minden GSi-nek...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös, írnod kell csak egy papírt, hogy igényled a bérautó hozzájárulást a kárbejelentés időpontjától

a kifizetés időpontjáig. Ha van már igénylőpapírod pl szállítási költség megtérítéséről, akkor ahhoz is beírhatod

ezt. A mértékét ők fogják meghatározni, de nekem egy hónapja 3000-et határoztak meg, valszeg neked is

ennyi lesz. Nekem elsőre megadták szó nélkül, de hallottam már olyanról, hogy vitáztak rajta, viszont muszáj

nekik, ne hagyd magad ha kukacoskodnak :lol:

úgy tom h Tréleres számlát csak oda kell adni majd, de olyan kárbejelentő lapomnem igazán van avgy csak más a neve......

Link to comment
Megosztás:

G.A. írta:

"...Az új időpont Október 27-28: Szombat - Vasárnap!

A programok 100%ban maradnak!

Holnap délelött mentem volna egy meterológushoz külön előrejelzést készítettni a két napra, de most hívott hogy nem érdemes jönnöm, az esélyeink kb 10%ak... Hideg, borús idő lesz, éjszakai fagyokkal... Okt 22-re jégeső, és havazás sem kizárt!..."

Link to comment
Megosztás:

Holnap nem ér rá esetleg valaki, aki ismeri a különbségeket a váltók közt(vagyis felismeri őket), és mondjuk van ráérős ideje, és utiköltséget fizetném, és elhozna nekem egy váltót vagy Üllőről, vagy Mezőkövesdről? esetleg. most még pontosítás alatt van 2 lehetőségről a dolog, és így már sajna ma én nem tudok elmenni egyikért sem, mivel reggel melózni kell menjek, és jó lenne, ha mondjuk holnap délre ideérne a váltó. Akkor hétvégére ülhetnék vissza a vectrába.

Én szivesen mennék dezsővel,de nem érek rá meló miatt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.