Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

úgy tom h Tréleres számlát csak oda kell adni majd, de olyan kárbejelentő lapomnem igazán van avgy csak más a neve......

Kell írni pár sort, hogy igényled a tréler költség térítését, és azzal együtt (vagy ha mégse kell azoknál ilyen

papír, csak számla) vagy külön egy papírra (sima üres A4 :lol: ) leírod, hogy te kérsz ilyen bérgépkocsi hozzájárulást.

Csak azért kell, hogy legyen írásos nyoma náluk.

Arra figyelj, hogy szokták kérni a tréler menetlevelének másolatát is.

Link to comment
Megosztás:

Kell írni pár sort, hogy igényled a tréler költség térítését, és azzal együtt (vagy ha mégse kell azoknál ilyen

papír, csak számla) vagy külön egy papírra (sima üres A4 :lol: ) leírod, hogy te kérsz ilyen bérgépkocsi hozzájárulást.

Csak azért kell, hogy legyen írásos nyoma náluk.

Arra figyelj, hogy szokták kérni a tréler menetlevelének másolatát is.

köszi, majd alkotunk vmit, Menetlevél sztem nem kell. Kárfelmérő látta a számlát nem kért mást csak az ügyintéző néninek kell majd azt is odaadni......

Link to comment
Megosztás:

Kell írni pár sort, hogy igényled a tréler költség térítését, és azzal együtt (vagy ha mégse kell azoknál ilyen

papír, csak számla) vagy külön egy papírra (sima üres A4 :lol: ) leírod, hogy te kérsz ilyen bérgépkocsi hozzájárulást.

Csak azért kell, hogy legyen írásos nyoma náluk.

Arra figyelj, hogy szokták kérni a tréler menetlevelének másolatát is.

Hát én ilyenről még nem hallotam soha. 2 autómat törték össze de sose kelett másolat a menetlevélről meg ilyenek. Mondjuk nekem bemenni sem kelett soha, kijött a kárfelmérő, megnézte, fényképezés, számlát odaadtam a trélerről, xelgetett picit, duma hogy mi lesz, 2 nap mulva felhívtam mire számítsak, mondott egy összeget, oszt asszem 1 hét mulva pénz már nálam is volt. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hát én ilyenről még nem hallotam soha. 2 autómat törték össze de sose kelett másolat a menetlevélről meg ilyenek. Mondjuk nekem bemenni sem kelett soha, kijött a kárfelmérő, megnézte, fényképezés, számlát odaadtam a trélerről, xelgetett picit, duma hogy mi lesz, 2 nap mulva felhívtam mire számítsak, mondott egy összeget, oszt asszem 1 hét mulva pénz már nálam is volt. Ennyi.

Olyan ótóval, amit trélerezni kell azzal hogy mennél be a Dekra-hoz ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

azt úgy értettem, igen, hogy el a váltóért, és lehozni ide. Sajna pont holnaptól vagyok délelőttös, illetve asszony most van "kimenőn".

Pedig innen cserépfalu, ahol egy biztosan jó váltó van, 120 km csak. De én vagyok a srácokkal, így meg nehéz lelépni.

megoldottam!

srácokat bepakoltam a puntoba, és elhoztuk a váltót.

Egy calibra C20XE volt a donor. így benzinnel 29-be volt... nem ócsó, de remélhetőleg megérte.

(lehetek GSi Club tag is? most már lesz közöm a C20XE-khez. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.