Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja jut eszembe...most hívott a Lajbi, hogy vasárnap lesz a Mantás tájékozódásos móka...

Mi elviekben megyünk Dettivel...valaki még?

2.500 HUF / autó, és kb 150-160 km, sok feladat, jó hangulat...

Hát én szívesen mennék, de vidéken leszek, és még autóm se lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Macisajt elkapkodtad. Lehet EBBEN az van és már csak szét kell árulni a maradékot hogy ingyéé legyen a váltó :lol:

Köszi! Most ez az eksön sem jött épp jókor.

110. hát ha még meg is vettem volna, mimor árultam volna ki belőle a maradékot?

amúgy most épp O méretű a szopóka...

nyelestengely szimmering egy sincs a városban, jah, szerelő megfeledkezett róla, én meg sehol sem találtam.

jah, meg majdnem az állásba került ma a fusi... szal most szívás van.

vectra darabokban, ő meg kénytelen a rendes melóhelyén dolgozni.

Link to comment
Megosztás:

A szerelmi háromszög... :lol:

Ja jut eszembe...most hívott a Lajbi, hogy vasárnap lesz a Mantás tájékozódásos móka...

Mi elviekben megyünk Dettivel...valaki még?

2.500 HUF / autó, és kb 150-160 km, sok feladat, jó hangulat...

Elvileg mi is kinézünk

Link to comment
Megosztás:

b+ tiszta gsitomi voltam az előbb :lol:

egy skodás az Árpád híd elején simán ráhúzta a kormányt és észre sem vette, hogy nyomom a dudát egyfolytában nyugodtan ment tovább....én meg a híd közepéig dudáltam meg villogtam neki aztán mellémentem és a szentendrei lehajtóig üvöltöttem mellette :lol:

Jól csináltad! :lol: Bár még lehetett volna spirázni egy elé menetel + erős fékezéssel. Max ha nem figyel belédjön és ad szépen egy betétlapot amiből megvan a telifény nagyobb része. :hiya: Mondtam én, hogy a Gsi agresszívá tesz. De nemsokára a második lépcső következik amely a helyszínen az ember autóból kitépése és nyomatékos oktatása majd kocsikulcsának és jogosítványának megsemmisítése a tananyag. :P

Ez egy lépés a Hernádosodás felé :hiya:

Ő még a külső sávból is ledudálta a transportert az autópályán :hiya: :hiya:

Ehhez a Hernádnak semmi köze. ;) Ki kérem magamnak! Vagy már nem rémlik ki is az a "gsitomi"? Kavinton, az kell már neked. ;)

Link to comment
Megosztás:

ascona

Vélemény?????? bár nem kadett sajnos......(ha nem találok normális kasztnit)

nekem tetszik, már néztem régebben is, ami hihetetlen igénytelen gazdára utal az a fenéklemez lefújása...még a kipuff is olyan :lol:

na meg barna a belseje ami olyan érdekes :lol:

18E 5 ajtósat tudok eladót amiben van fantázia...csak sajnos automata :lol: nem egy versenygép....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.