Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Előfordult már valakivel, hogy keresett egy szimmeringet, de sehol sem talált, végül megtalálta a megoldást?

Speciel most az a szívás, hogy a nyelestengely szimmering simán cserélhető lenne. Bele van rakva a hidraulikus kinyomócsapágyba, simán ki is lehet szedni, de sehol sem lehet kapni. 23*32,2*7 a mérete, és most úgy néz ki, hogy egy 2000 Ft-os alkatrész miatt 50-et kellene elkölteni... Mert kinyomóval együtt kapható... külön nem...

Van ötlete valakinek? (benzin+gyufa kivételével)

Hali!

Itt a közelembe van egy csapágybolt (Szolnok), ha jól emlékszem ők tudnak v.kivel csináltatni egyedi méretű szimmeringet is. Itt a nevük és a tel számuk ARCUS Kft. tel:56/514-480 v. 56/514-481 kérdezd meg őket, de ha gondolod én is rákérdezhetek.

Üdv. Kzotya

U.i:Szervíz sem tud segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Itt a közelembe van egy csapágybolt (Szolnok), ha jól emlékszem ők tudnak v.kivel csináltatni egyedi méretű szimmeringet is. Itt a nevük és a tel számuk ARCUS Kft. tel:56/514-480 v. 56/514-481 kérdezd meg őket, de ha gondolod én is rákérdezhetek.

Üdv. Kzotya

U.i:Szervíz sem tud segíteni?

köszi! :lol:

3 szervíz lett már felhívva általam és a szerelőn keresztül, de egyikben sincs olyan kinyomó, amiben a kuplung munkahenger ment tönkre, és a szimering ép lenne. No meg elvileg ennek így is kéne lennie. Nálam viszont fordítva történt, köszönhetően a difiben történt fogkezelésnek, ami aztán eljutott a váltó minden szegletébe, hogy minden szimmeringet megtámadjon, a fogaskerekekről, és csapágyakról nem is beszélve.

Holnap beszélek a szerelővel, hogy mire jutott, aztán meglátjuk.

Teljes a káosz. Vectra lóg a csáposon első futómű, váltó, bölcső... minden levéve. Lerakni nem lehet így. Viszont a váltót meg csak akkor lehet felrakni, ha összeállt minden, mert még1x mindent leszedni szopás.

1 csápos van a műhelyben, és 3 szerelő... gondolhatjátok, mennyire örülnek a helyzetnek.

Csöppet sem kezd kínos lenni a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Coupe,mélykék,Dini..stb. Bocsesz, nem volt érkezésem elköszönni senkitől.. no meg kommunikálni se..amint le akartam rakni a kocsit, kihívtak :lol: engem meg elkapott a láz.. :lol: aztán meg jött a közeg,szal gyors leléptünk...

Bocsi mindenkitől... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megint jött egy parkolási felszólítás, de most vmi behajtó cégtöl, Credit Ex... 19-én jött a lévél és 20. a fizetési határidő.. megint 2004.10.02 parkolás miatt, valakinek esetleg jött hasonló megint?

Minap volt a TV-be, hogy ha valaki tud a rendőrség elől 3 évig bújkalni az megússza, hogy lehet h egy parkolás akkor nem évül el...

Nah mind1, de ezt se kelett átvenni de ajánlottal jött...

JAV.: 2004.12.09. dátumú

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.