Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap megint jött egy parkolási felszólítás, de most vmi behajtó cégtöl, Credit Ex... 19-én jött a lévél és 20. a fizetési határidő.. megint 2004.10.02 parkolás miatt, valakinek esetleg jött hasonló megint?

Minap volt a TV-be, hogy ha valaki tud a rendőrség elől 3 évig bújkalni az megússza, hogy lehet h egy parkolás akkor nem évül el...

Nah mind1, de ezt se kelett átvenni de ajánlottal jött...

JAV.: 2004.12.09. dátumú

Nekem nyár eleje óta nem jött semmi, akkor még a centrumosok fenyegettek.

De én akkor a válaszlevelemben kikötöttem számukra egy 15 napon belüli

tájékoztatási kötelezettséget a bizonyítékukról, és mivel arra nem válaszoltak

mai napig sem, ezért első fokon mindenképp pervesztesként indulnának, ha

belecsapnak a lecsóba. :lol: Az már más kérdés, hogy másodfokon van egy

bírónő, akihez ezek az ügyek kerülnek, és mindennek ellen menve megadja

nekik a bünti jogosságát. Viszont ilyenkor még mindig lehet menni a legfelsőbb

bíróságra.

Van egy fórum erről:

http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito...p;id=1109174729

Link to comment
Megosztás:

Coupe,mélykék,Dini..stb. Bocsesz, nem volt érkezésem elköszönni senkitől.. no meg kommunikálni se..amint le akartam rakni a kocsit, kihívtak engem meg elkapott a láz.. :hiya: aztán meg jött a közeg,szal gyors leléptünk...

Bocsi mindenkitől...

Nem értem miért kell miért kell elmenekülni ha jönnek a rendörök??????? :lol: :lol:

Tegnap ezen annyit röhögtünk ;)

Már kezdet a szigeten tömeg lenni,páran még gyorsulgattak is. kiérkezett 2 rendör autó,meg 2 polgárör.Erre üvöltöznek az emberek hogy itt a rendörség és elkezdtek szaladni :lol: .Voltak akik egyből az erdőbe menekültek......Kérdem Én hogy miért??????Mi persze ott álltunk és megse kérdezték hogy mit keresünk ott. :P ;) :hiya:

Utána átmentünk káposztásra de ott is halott volt minden :hiya: .Na mindegy majd hétfön,remélem a hó nem fog esni :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Corsába? :lol:

Én agyaltam ilyen projecten,hogy megvenni egy C14NZ B corsát,aztán átlakítani SE-re és mehet a móka!Lóerőadó meg bekaphassa! :lol:

Igen, nekem is ilyen dolgokon jár az agyam, de azért egy 3 betűs lenne az igazi (a nyomaték, az nyomaték) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem miért kell miért kell elmenekülni ha jönnek a rendörök??????? :lol: :lol:

Tegnap ezen annyit röhögtünk :hiya:

Már kezdet a szigeten tömeg lenni,páran még gyorsulgattak is. kiérkezett 2 rendör autó,meg 2 polgárör.Erre üvöltöznek az emberek hogy itt a rendörség és elkezdtek szaladni :P .Voltak akik egyből az erdőbe menekültek......Kérdem Én hogy miért??????Mi persze ott álltunk és megse kérdezték hogy mit keresünk ott. ;)

Utána átmentünk káposztásra de ott is halott volt minden :hiya: .Na mindegy majd hétfön,remélem a hó nem fog esni :hiya:

Ja ez mindigis így volt. Valamiért félnek és az ott álló kpm-esekbe szaladnak. Ahelyett hogy nyugodtan beszélgetnének tovább.

Volt ez már így IP-nél is emléxem Uhu Ákiékkel (amikor még járt ilyen helyekre :hiya: ) számoltuk a forgalmikat....

Hétfőn is halott lesz minden mert akkor van a Mayday :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé beugrottunk fagyizni és a cukrászda demoautóját lefényképeztem

omi1.jpg

omi2.jpg

Szamóca cukrászda, kértem három gombóc fagyit, elővett egy koorvanagy tölcsért és telerakta fagyival bakker. Nem húzta le, amekkorát kiszedett, akkorát kaptam. 140/gombócért kaptam egy fél kilót. Alíg bírtam megenni.

Veres Péter út mellett van, a Naplás Tó felé indulva az első sarkon a Bökényföldi úton.

Ominak komoly a Keskinje, meg a fénye se rossz, de a légbeömlőt elfelejthette volna

Link to comment
Megosztás:

Annó így nézett ki ez az astra :

1428-4822.jpg

1428-4823.jpg

A Szamóca jó hely évek óta járunk oda... annó kerestem ott is melót akkor még csak a matrica volt az opelen de ezekszerint azóta kapott kis tuningot a matricán kívül...jah és van protekcióm a fagyizóban szóval gondold el mikor ennél is nagyobb gombócot kapsz :lol: ( pláne ingyen )

donornak nem lenne rossz :lol:
Link to comment
Megosztás:

Kitől? :lol:

Zsoltitól, 2.4 Manta, síklapolva van a HF és a Blokk is marva van, 296-os tengely, és ehhez írva a gyújtásgörbe.. Már ahogy a befordulunk a Megyeri útról onnan közvetlen rajtoltunk, vagy 4x is, ami a hídig szerintem simán van 400M még lehet több is, végig jó vagyok de ahogy a 3. végét elérem, vagyis inkább megyek fel a domb tetejére ott elmegy mellettem, egy fél autóval, de lehet látni hogy halad el mellettem, egyszerűen elfogyok ott, és Laci4 is így járt... Lehet hogy ha nem dombra mennék fölfelé akkor nem tudna megverni, alapból ha nincs tuningolva nagyobb a nyomatéka vagy 30-al, azt hiszem, na majd kiderül Tökölön, azt mondta hogy jön!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.