Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Arra a betükonbinációra gondolok, amit Tom is említett, PJ, GY, stb...

Az elsö a turbóé, a másik meg egy M2.5-ös C20XE-é. Nekem meg a 2.8-as Motronicos C20XE-é kellene. :lol:

Nos és hol lenne ez a betü kombo? Mert ha a mocivezérlőn(ECU-n), akkor ott nekem HA van!

25840076.jpg

Petya ex M2.5 ösén meg GL

Link to comment
Megosztás:

másik topicból, hogy ne ott offoljak -a senatort meg nemtom ki olvassa :

Mi történt? :lol: :lol:

Hengerfejtömítés csere meglett a senatoron szerdára, utána a kocsi abszolult nem ment, a hangja szarabb lett mint volt mert a szelephézagot nem sikerült beálíltani ( ez nem is érdekelne). Még ha álló helyzetből 3000ről elrúgtam akkor sem forgatta el a kereket, 1200as zsigulit nem tudtam megelőzni azok meg nem értették mi lehet az opellal hogy rohadt hangos de nem megy .... fogyasztásom felment a francba....hazafele meg a kapun sem akart már bejönni a kocsi, mután visszahült pöccröff....

csütörtökön pöccre indul, majd azt veszem észre hogy egyre lassabb az ablaktörlőm, digit elhalványul a töltésjelzőm villog.Megérkeztem uticélomhoz, majd egy fél óra múlva beindult a 2. próbálkozásra.... mentem vele kb 500m-ert (töltés minden rendben) majd megállt a kocsi...se kép se hang, ami hibát találtam az egy vissza nem rakott testkábel - ABS...

ezért kellett menteni, vontatni nem akartam mert max Édesanyám tudott volna az omegával, senator meg kiskormánnyal szervó, ablaktörlő,ventillátor,ablaklehúzás nélkül nem oly bíztató....

most ott tartunk hogy generátor felújítás mert állítólag ha nincs elég áram akkor nem dolgozik rendesen a tápszivattyú (alias AC ha jól sejtem) - ehhez nem értek de nekem furcsán hangzik...

mára nem lett meg a generátor, majd hétfő reggel....

3 hete nincs autóm, max 1-2 napra....

Link to comment
Megosztás:

No, csak nem padka meeting volt?

Nem tudom, így vettem, jobb hátsó kerék mindig is rosszul állt, és leszedtem kíváncsiságból, aztán kiderült hogy az a négy csavar ami felfogja az egész agyat abból 3 csavar alá már alátétek vannak téve, azzal próbálták kiegyenesíteni a kereket :lol: , melegítettük hajtogattuk, de nincs értelme, amennyire lehetett visszahúzattuk de soha nem lesz jó már, eszi a gumit is rendesen, mondjuk ezért már nem kár, de az újakat nem rakom erre már fel, szóval cserélnem kell hidat..

Link to comment
Megosztás:

most elvileg vár egy ürgét, aki a hitelt intézi. Le is van foglalózva.

Az eladó astra F topic folytatása,mert Gelko ránkszólt :lol: :lol: :lol:

Ezt az autót minden héten megnézik,vagy lefoglalózzák.....Ennek a srácnak már semmit nem hiszek el.Miközben mindenkinek azt mutattja hogy mekkora jó fej sorban veri át őket.....

Warwolf:Azt se úgy adta elő,csak miután jött az elözö tulaj és közölte hogy 200e kevesebbet ajánlott mint amennyit ő mondot.

Amúgy kb 650lenne az az összeg amennyit így ahogy van érne.Szerintem :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy kb 650lenne az az összeg amennyit így ahogy van érne.Szerintem :lol: :lol:

Ezt neki kellene felfognia, de még fijatalka az ilyesmihez...... :lol: Az előző gazdival meg szoktam talizni, mikor mejek verdát mosatni, aztán olyankor kommunikálunk.Ő mesélte a storyt....

Ja, igen.Hitelt, erre a gépre......szal........meg hát ugye ott volt v. van? még az a C20XE Caravan ish, ami azért inkább éri azt a 850e.-t....

Link to comment
Megosztás:

Bocs,de nem követem azért naponta az használtautó kínalatát! :lol:

Mondjuk azt vihette volna mélykék pista,elég korrektnek nézett ki a gép.

Tényleg!Pista!Mit akarsz venni?

Én se nézem,de Pistával el akartunk menni megnézni,és már nem volt fent :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondom én! :lol:

1. Stelle: Abgasnorm

A = Österreich

C = Euro 1

E = Euronorm

S = Schweden "A 10/11"

X = 96/69/EG, D3 / D4

Y = 98/69/EG, Euro 3

Z = 98/69/EG, Euro 4

keine oder durchgestrichen = keine Schadstoffklasse

2.- 3. Stelle: Motorgröße

x 0,1 = Hubraum in Litern

4. Stelle: Verdichtungsverhältnis

G = < 8,5 : 1

L = > 8,5 - 9,0 : 1

N = > 9,0 - 9,5 : 1

S = > 9,5 - 10,5 : 1

X = > 10,5 - 11,5 : 1

Y = >11,5 : 1

4. Stelle: D = Diesel

5./6. Stelle: Gemischsystem

E = Einzeleinspritzung

H = Direkteinspritzung

NG = Natural Gas (Erdgas)

V = Vergaser

Z = Zentraleinspritzung

darauffolgende Stellen: spezielle Ausführung (bei Bedarf)

F = Fahrzeuge für Behörden

H = hohe Leistung / Aufladung

I = Irmscher

J = angepasste Leistung

K = Komprexaufladung

L = niedrige Leistung / Aufladung

P = Kanalabschaltung "Twinport"

R = erhöhte Leistung

T = Turboaufladung

V = Volumenmodell

1 = Familie-I-Motor

2 = Familie-II-Motor

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.