Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még jó hogy a Bazs ott dolgozott,különben sose tudnánk róla hogy létezik :P

Sárvédőt is lecseréltétek?

Te nem mentél Budaörsre :lol: ??????????,

Nos nekünk némileg kiesik :lol:

Mókás volt amúgy, egy csaj eladóhoz kerültem, nézi a gépet, hogy van raktáron, van, elindul a polc felé, ahol a betétek vannak hátraszól : "akarod ?" "ühümmm" válasza : "és a betéteket ?" :lol:

Dini mondta, hogy van fekete és piros az elsőt választottam, de végül nem hozta el, mert gáz volt belülről, így nem.

Fáradt vagyok, de majd megyünk kicsit tivornyázni így neki sem indultam Budaörsnek.

Amúgy 20 perce, amikor beszélten velük még nem volt semmi.

Link to comment
Megosztás:

Nos nekünk némileg kiesik :lol:

Mókás volt amúgy, egy csaj eladóhoz kerültem, nézi a gépet, hogy van raktáron, van, elindul a polc felé, ahol a betétek vannak hátraszól : "akarod ?" "ühümmm" válasza : "és a betéteket ?" :lol:

Dini mondta, hogy van fekete és piros az elsőt választottam, de végül nem hozta el, mert gáz volt belülről, így nem.

Fáradt vagyok, de majd megyünk kicsit tivornyázni így neki sem indultam Budaörsnek.

Amúgy 20 perce, amikor beszélten velük még nem volt semmi.

nem a fekete rövid hajú volt ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti ?

"645.) Eladó egy 2.0 CIH PRO\\\TECHNIC tuning motor dbilas 312-es vezérműtengely, 46/40-es Schrick szelepek, szeleprugók, polírozott, bővített csatornák, új dugattyúk, polírozott hajtókarok, új vízpumpa, vezérlés, összes csapágy, nagyobb olajpumpa. Könnyített lendkerék, főtengely. Két dupla Solex karbival. Elkészülte óta autóban nem volt. Legalább 160LE!"

http://www.veteranopel.hu/opel.php

Link to comment
Megosztás:

Amúgy 20 perce, amikor beszélten velük még nem volt semmi.

Aztán lett! :lol:

Nagyon király volt, főleg a második menet, amiről Antiék és Viktorék is elhúztak! :P

Gergő második körben úgy vágta keresztbe mindig az evót, hogy hazudtolta

az általunk ismert fizikát! :lol:

Meg a fehér toyotás srác is belelkesült, nagyon neccesre vette a figurát :lol:

Lesz majd rengeteg kép, MRY és más profi fotós is kint volt ;)

Link to comment
Megosztás:

hát most ahogy kinéztem az ablakon láttam némi jelét az esönek.. de hozzáteszem nem tökölön hanem a 13kerbe vagyok. :lol:

hát az sokat nem oszt nem szoroz :lol: az nem távolság már. Megy egyáltalán valaki akkor ma? Sok értelmét nem látom, ha esik, pedig én mentem volna, vagyis még nem mondtam le teljesen róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

elveilg mennénk

Lifi

Coupe

Tom

Anti

megmégvalakik??

Redi is ha kiszuszogja magát nem? :lol:

nekem megy rendes mért idő kellene, mondjuk nem vizes pályán :lol: Hát innen meg nem látom hogy esik e Tökölön :P És ha elmossa a programokat akkor kicsit sok az a 3000Huf píííz. Ja meg hát az út 100as benyával ugyebár :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.