Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval ha teszek fel slickeket és megyek 15.3-at akkor már erősebb lesz az autó? :cry::D:D

Gatyában hogyan hugyozzamle az autót??? Nincs akkora nyomás hogy átvigye a gatyát :( :D

Hát hidd el, hogy nem mentél volna sokkal jobb időt szlickel sem...max 1 tized szívo GSI esetében...mármivel gondolom nem zsír új, profi szlick-kel álltál volna oda...

Felállsz a tetejére, és szépen kicsurog a gatyaszáron... ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Ez így képek alapján elég zsír állapotban van ám... :cry:

Az meg hogy GSI Club Hungary? Hát egyértelmű... :P :D

Na igen!Képek alapján egész jó!

Lehet dezsőt vinnék pont 500 körül és akkor lehetne erre rástartolni.

Csak ugye cabrio...téli használat necces,munkába ezzel járni necces,fogyija necces...vannak azért aggodalmaim,de ha meglenne,egy álom válna valóra. :(

Link to comment
Megosztás:

Na igen!Képek alapján egész jó!

Lehet dezsőt vinnék pont 500 körül és akkor lehetne erre rástartolni.

Csak ugye cabrio...téli használat necces,munkába ezzel járni necces,fogyija necces...vannak azért aggodalmaim,de ha meglenne,egy álom válna valóra. :(

télen nem necces...főleg hogy a kadett teteje nem is vászon hanem műanyag alapú...annyi a lényeg h hidegben ne hajtsd le hogy ne repedezzen és na hagyd hogy sokat álljon rajta a hó... nekem a szigetelésem nem jó mégis meleg van a kocsiban télen is...parkolás mondjuk lehet necces, de állítólag nem divat már kabriotetőt vagdosni...

Link to comment
Megosztás:

Van egy papírod 142LE-ről nem? Akkor meg minek ezen még tovább vitázni? :P

Annyi és kész. :(

Ja igazad van, 141 az egyébként, ezzel megyek 15.6-ot akkor a mor autója hány lovas is, 160? Anti elmélete szerint igen...

Nagyon rossz időket mentek most Tökölön a versenyzők, nem lehet és nem szabad kiindulni a mostani versenyidőkből. Mellesleg szombaton nem kis szél volt, pontosan szemből, 7Km/h van a papíron, azért az sem mindegy 130-140-nél, remélem jövőre Lacházán jobbidőket fogok produkálni...

Jaa: az 54 rajtszámmal Magyari Attila volt a 2.4 mantával...

userpic_0f076662d52260ff85ac6ac178de80ec.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem, de ha egyszer ülnél egy komolyabb autóban, és mondjuk nem egy gyári GSI-ben, akkor rájönnél, hogy nem egyszerű 240 illetve 300 LE körüli teljesítménnyel FWD autóval gyorsulni...

Én is mentem a turbóval 15-ös időt is még talán...de valahogy fel sem merült bennem, hogy 150 paciról lenne szó...

Na de mivel látom, hogy úgy sem nyuxol amíg igazad nem lesz, inkább leírom:

Valóban 200 LE-s a GSI-d!!!

NA!

:cry: ;) Szép teljesítmény ez egy gyári GSI-től, bár lehetne jobb is... :( :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nem, de ha egyszer ülnél egy komolyabb autóban, és mondjuk nem egy gyári GSI-ben, akkor rájönnél, hogy nem egyszerű 240 illetve 300 LE körüli teljesítménnyel FWD autóval gyorsulni...

Még ülve pisiltél mikor én már komoly autókba ültem... :(

Na de mivel látom, hogy úgy sem nyuxol amíg igazad nem lesz, inkább leírom:

Valóban 200 LE-s a GSI-d!!!

NA!

:D :P Szép teljesítmény ez egy gyári GSI-től, bár lehetne jobb is... :P ;) :cry:

Na azéééé... :P

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem az eredményed a Timeslippen, és nagyon komoly a végsebességed, vagyis volt, 171, az brutális, ennyivel 12.8 nem 13.8-at szoktak menni, persze hátsókerekes speer difis turbós BMW.. mind az indulásnál vesztetted el.. Lehet mégis csak c20let fűzött belső lesz a gépembe? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.