Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A gyorsulós témához még annyit füznék hozzá, hogy igaz az MV6 GSI 15,1-es ideje nem a legjobb, de a célsebességböl (156km/h) már látszik, hogy sokkal jobbat tudna. Az Astra így fél mp-el fut rosszabbat, mint én utcai gumikkal a Corsával, viszont ugyanezzel a célsebességgel. Ez viszont csak a súly miatt van. Jövöre ki lesz pakolva, kis kerekekkel, elöl slickel legalább 14,5-öt kell tudnia, különben megy viszsa a Laliékhoz programozásra! :(

Link to comment
Megosztás:

A gyorsulós témához még annyit füznék hozzá, hogy igaz az MV6 GSI 15,1-es ideje nem a legjobb, de a célsebességböl (156km/h) már látszik, hogy sokkal jobbat tudna. Az Astra így fél mp-el fut rosszabbat, mint én utcai gumikkal a Corsával, viszont ugyanezzel a célsebességgel. Ez viszont csak a súly miatt van. Jövöre ki lesz pakolva, kis kerekekkel, elöl slickel legalább 14,5-öt kell tudnia, különben megy viszsa a Laliékhoz programozásra! :(

Hát egy rendes indulással már szerintem most 14.5 körül ment volna.

A kipakolás még 1-2 tized lehet. :P

Link to comment
Megosztás:

A gyorsulós témához még annyit füznék hozzá, hogy igaz az MV6 GSI 15,1-es ideje nem a legjobb, de a célsebességböl (156km/h) már látszik, hogy sokkal jobbat tudna. Az Astra így fél mp-el fut rosszabbat, mint én utcai gumikkal a Corsával, viszont ugyanezzel a célsebességgel. Ez viszont csak a súly miatt van. Jövöre ki lesz pakolva, kis kerekekkel, elöl slickel legalább 14,5-öt kell tudnia, különben megy viszsa a Laliékhoz programozásra! :(

Én simán 160 fölé vártam volna. Ilyen nehéz? Le lett mérve már?

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem az eredményed a Timeslippen, és nagyon komoly a végsebességed, vagyis volt, 171, az brutális, ennyivel 12.8 nem 13.8-at szoktak menni, persze hátsókerekes speer difis turbós BMW.. mind az indulásnál vesztetted el.. Lehet mégis csak c20let fűzött belső lesz a gépembe? :(

Mentem 178-at is...és még rosszabb idővel...én mindig utcai gumival mentem, épp úgy ahogy az utcán is használtam...

Link to comment
Megosztás:

Valóigaz.

Csak magamból indultam ki, mert 135-öt még én is megyek. Aztán én meg hol vagyok...

Becsapósak ezek a számok. :( Azért kíváncsi lennék a súlyára, ha egyszer le lesz mérve.

Pilótával együtt kb. 1300 kiló volt kint a versenyen. Ugye a motor, a teljes belsö sok fölösleges kacattal, meg a nehéz kerekek...

Súly/LE arányban pilótástól majdnem ugyanaz, mint a Corsám aminek szintén 156 körüli célsebességei voltak.

Link to comment
Megosztás:

Olvagattam,hogy miket írtok itt és jókat vigyorogtam.

Miért kell egymásnak esni? :(

Szerintem első flessre a 15-ös idő nem is rossz.Péé nem szokta még meg a gépet,gondolom a váltások sem lehettek az igaziak,az indulása sem valszeg.Anti se elsőre ment legjobb időt a GSi-vel anno.

Másrészt azt már beszéltük demóval is,hogy jó dolog az mv6 moci,de sokkal lassabban pörög fel,mint egy "könnyebb" C20XE pl,viszont egy autópályás 80-ról való gyorsulásban esélye nem lenne szerintem az XE-nek,mert a V6 nyomatékát nem pótolja semmi.

B_Csabinak meg csak annyit,hogy örülj,hogy ilyen jó állapotú a verdád,de szerintem ne várd azt,hogy egy opel-es fórumon mindenki örüljön ennek.Nem fog mindenki körül rajongani.Elismerően bolintanak és kész.Nem lesz oldalakon keresztül hasra esés ettől.Attól még te tudod,hogy faca verdád van.Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Nem, nyilván én sem elsőre mentem a jó időket...sőőőt, azért én igencsak sokat gyakoroltam a mutatványt...István is meg most már Tom is tisztában van vele, hogy nem abból áll, hogy nyomja az ember a gázt...azt csőőőő...

Pének én is azt mondtam, hogy türelem tornaterem, 14.5-et tud az az autó, csak okosan kell indulni, nem a rajtnál kell burnautolni... :( jó indulás, gyors váltások (meg kell találni, hogy hova essen váltás után a fordulat) és király lesz az...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.