Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Johnny!

Nem, nyilván én sem elsőre mentem a jó időket...sőőőt, azért én igencsak sokat gyakoroltam a mutatványt...István is meg most már Tom is tisztában van vele, hogy nem abból áll, hogy nyomja az ember a gázt...azt csőőőő...

Pének én is azt mondtam, hogy türelem tornaterem, 14.5-et tud az az autó, csak okosan kell indulni, nem a rajtnál kell burnautolni... :cry: jó indulás, gyors váltások (meg kell találni, hogy hova essen váltás után a fordulat) és király lesz az...

Ezt ugatom én is! :P

Ettől függetlenül NEKEM inkább nagyobb élmény egy szép kanyart "megnyesni",mint tövig tolni a pedált.

Most persze azt mondod,mer hogy nekem csak 60lovam van.Volt nálam erős gép már,akkro is inkább kanyarodni próbáltam,csak ugye C20NE Corsával nem egyszerű!Picit túrja az orrát! :(

Link to comment
Megosztás:

Na látom ki lett már vesézve a hétvégi gyorsulás. Hát akkor én is beszállok kicsit. Az autó maga 1220 kg sofőr nélkül. Hát ez bíza a gyári GSI 1100 kg-jához képest igencsak sok. Ha ezt nézzük csak az már maga több mint 1 másodperc 1/4 mérföldön. Ehhez jön az én pehely súlyom és hopp máris 1300 fölött van, ja és persze sok apróság ami nem került ki belőle, mivel nem nyerni mentem vele, hanem próbáltam milyen lett, hogy gyorsul, milyen érzés 240 pacival a motortérben. Ha valóban időt akartunk volna menni, komolyabban készültünk volna. No meg ugye a nyomaték azonnal eltekeri a kereket, ha 1000 rpm fölött akarok elindulni. De ha egyszer letapad iszonyat jól megy, Lali is látta a tükörből hogy nagyon mentem rá. Meg gondolom a többiek is látták hogy amint tapadt, onnantól már elég kellemesen futott. :( Jelentem 692 a fordulatszám alapjáraton, onnan kellett volna talán megpróbálni indulni és akkor tuti 15 alá ment volna az idő. De arra már nem volt lehetőség mivel elkezdett esni. Hát ennyi. Súlycsökkentés, difi, überfäsza slick, egy-két tanulófutam és kiválthatom a licenset jövőre :P

Szerény számításaim szerint 1120 kg-mal már tudnám hozni Demo idejét és ez a súly talán még kivitelezhető is. Remélhetőleg. Na téma idénre lezárva, folyt. köv. 2008-ban.

u.i.: Köszönöm akik megvédtek a kritikáktól, mert ők tudják mi merre hány méter. Nem olyan egyszerű ám 192 Nm után megszokni a 313Nm-t :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.