Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg!Mennyit eszik kb?

kb eleget. Majd számolgatunk. De tíz körül el lehet autózni vele, ha nyomja neki az ember akkor azért kajcsizik rendesen. 13 volt mikor Lalinál voltunk tesztelés, pad, meg kis csapatás, városi szakasz 410 km durván egy tankkal. Annyira nem gáz.

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem az eredményed a Timeslippen, és nagyon komoly a végsebességed, vagyis volt, 171, az brutális, ennyivel 12.8 nem 13.8-at szoktak menni, persze hátsókerekes speer difis turbós BMW.. mind az indulásnál vesztetted el.. Lehet mégis csak c20let fűzött belső lesz a gépembe? :(

csak az a baj vele, hogy a 7-est ő kasírozta a 0 helyére amikor nem látta a kutya se... :P ezt a "speer" difit nem lehetne hanyagolni? ez valami dzsörzé anyagbol varrt difi, vagy mi lehet. :cry:

tényleg Anti! semmit se felejtettem el! akkor vegyük át még1x. mi is a cím, kit kell keressek és mikor kell menjek? :D :P

rád fogok hivatkozni, eztet nem felejtettem el jeeeeeeeeeeee ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Érdeklődnék hogy ha viszek egy nyolcszelepes Opel motorhoz való 4-2-1-es leömlőt, akkor mennyiért tudjátok lemásolni 1, illetve 5 darabos mennyiségben.

Lexmaul leömlőről van szó egyébként.

Üdvözlettel / Regards

DEMJÉN Albert

------------------------------------------------------------------------

Üdv!

A leömlő ára függ a kialakításától ill az anyagától persze függ a mennyiségtől a sablonozás idejétől stb. Általában a 4-leömlők ára 40-től 55-60ezer forint között alakul sima vas anyagból!Pontos árat akkor tudunk mondani ha láttuk a mintát!

Tisztelettel:

Janó-dob Kft.

s mit tud ez a leömlő?

Link to comment
Megosztás:

s mit tud ez a leömlő?

Elvileg: optimalizálja a kipuff oldalt, mert Opelék a nagysorozat miatt könnyen előállítható és nem optimális leömlőt csináltak.

Csákváron a C20NE-k Subi Dynoja szerint 110 és 113 ló közt voltak, az enyém 120.

Egykuty szerint határozottan jobban megy az enyém mint az övé.

Aztán persze bármi lehet, az is hogy minden csak mentális...

Link to comment
Megosztás:

Még Demót is érdekelheti........... :(

Ésez? Racce mutatta.

Na végre elolvastam ezt a forumot is 13 nap után. Miért pont most ennyit írogatni? Nincs dolgotok? Balázska autója egyébként még mindig eladó felni, kasztni és motor nélkül 500.000 Ft ért.

Mindig ennyi hsz születik itt.

Ráérünk, nem mindenki hagyja hogy szétdolgoztassák az agyát :cry:

Csak 500? Kell! :P

Link to comment
Megosztás:

Ésez? Racce mutatta.

Ezt tegnap is nézegettem már a használtautón. Kicsit gyanús, hogy ez valamikor gyári turbó volt. :(

Ami ugye nem gáz, csak nem tudom, hogy alvázszámmodosítással lett belöle XE, vagy papírozással.

Régebben egyszer már hívtam, de akkor azt mondta, hogy nem Turbó volt, hanem a futómü lett átépítve.

Most viszont az újabb képek megint kicsit árulkodóak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.