Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jóóóó van máááá naaaaa nekem sincs már GSI-m :cry: De valóban pillanatnyi és 1.1-1.2 lityit mutat elírtam magam :( De mindegy is hisz úgysem hiteles, mivel nem hinném hogy 5-6, 6 lityis átlagfogyim lenne :P de ha felszorzom még akkor is tökéletes, csakhát az nem úgy működik. De 10 körül kijövök vele szerintem.

Link to comment
Megosztás:

jaaaa ápropó tegnap megtankoltam fullra a vasat és mit látok indítás után? Már azt hittem valami olajkályhában ülök. BC szerint megtehető út 988 km!!! :cry: Mentem vele kb. 50 km-t és ma már 'csak' 870 km-t mutat. Ja és mikor tankoltam 49 lityi fért bele a tankba, de BC szerint mehettem volna még 60 km-t :( Valószínű hogy nem álltam volna meg pár száz méter múlva :D Ezekután már csak a kinti hőmérsékletet fogom nézni rajta, az talán még hiteles. :P

Link to comment
Megosztás:

na srácok ezt olvassátok nem semmi: zimi hirdetése cs-en:Csak igy halkan súgom mindenkinek, hogy az elosztófedeleshez érkezik egy brutál ######-ál fejlesztésű eprom súgom, hogy mérve 175 horszpóver.... jah meg ha minden igaz egy háromszáztizenakárhány lóerős chip C20LET-hez.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.