Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintetek hogyan lehet gsi hátsó kerékagyát átcserélni 5x110-es kerékagyra? cali nem jó hozzá arra rájöttem :(

Valaminek ident a hátsó hídja a gsijével? G-Astrából van 5x110 de azt nem tudom h jó e... :P

Szia

B Vectráé egy az egyben ugyan az, mármint a felfogatás (4 csavar hátul), én is azt tettem fel úgyhogy tuti rámegy...

Link to comment
Megosztás:

előre megvan már a calibráé. illetve ittvan a hátsó híd is, de nem jó rá a calibráé. csak ez a kerékagy'pogi' kellene.

mekkora macera volt felszerelni?

Semekkora :( 4 hátsóagy csavar le, kicsi feszegetés hogy a 15 éves rárohadt brutál dob lejöjjön :cry:, de egyébként nem gáz... viszont ha belevágsz kézifékbovdent gyártatnod kell majd méretre, mert az astráé fél méterrel hosszabb lett így :P

Link to comment
Megosztás:

Ha A Vectra V6 komplett hátsó fékeit csavarod fel a hidadra (tehát kerékagy, tárcsa, stb...), akkor asszem a kézifékbowden is csont nélkül fog passzolni, mivel az ugyanolyan rendszer, mint a GSI tárcsaféke.

Ha minden igaz, jövöre én is átépítem az A Corsám 4-röl 5 lyukúra. De hátsó tárcsák már eddig is voltak. :(

Link to comment
Megosztás:

Ez egy nagyon komoly Lupo! :P :cry:

Akik ezt kitalálták és véghez vitték, azok elött emelem kalapom! :(

Nagyon profin megoldották, ebböl még a Boost Beast készítöi is tanulhatnak. Holott ez sok turbó hiányában nem lesz oylan gyors, mint az.

Hát, nemkeveset eszeltek vele az biztos.Először hiányoltam a hűtőket, de végül meglettek! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha A Vectra V6 komplett hátsó fékeit csavarod fel a hidadra (tehát kerékagy, tárcsa, stb...), akkor asszem a kézifékbowden is csont nélkül fog passzolni, mivel az ugyanolyan rendszer, mint a GSI tárcsaféke.

Ha minden igaz, jövöre én is átépítem az A Corsám 4-röl 5 lyukúra. De hátsó tárcsák már eddig is voltak. :(

Nem stimmel. Más a bowden felfogatása a hídon, és a bowden kézifék felőli része is.

Sőt, a hídon még a fékerőszabályzó is máshol van :P

Link to comment
Megosztás:

Nem stimmel. Más a bowden felfogatása a hídon, és a bowden kézifék felőli része is.

Sőt, a hídon még a fékerőszabályzó is máshol van :P

Na, ennek a napokban utánanézek majd a Vectrán, mert van itt egy ilyen V6-os kasztni. :(

Végülis mindegy, mert még mindig egyszerübb, mint a G Astra, vagy a B Veci fékeihez összelegózni valami bowdent.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.