Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem stimmel. Más a bowden felfogatása a hídon, és a bowden kézifék felőli része is.

Sőt, a hídon még a fékerőszabályzó is máshol van :(

Maga a a bowden hossza biztos hogy jó és nem kell semmit mókolni ha csak az agy részt cseréled :P ,mivel minden ugyanaz mint az astráé csak 5 csavaros.

Azért is jobb elöre is a V6 vectra fékrendszere,mert kompletten gólyalábbal együtt ki lehet cserélni és nem kell kerékcsapágyat is venni......

Link to comment
Megosztás:

Maga a a bowden hossza biztos hogy jó és nem kell semmit mókolni ha csak az agy részt cseréled :P ,mivel minden ugyanaz mint az astráé csak 5 csavaros.

Arról beszéltem, hogy ha Vectra hátsó hidat raksz az astra alá, azon máshol vannak a kézifékbowden

felfogatási pontjai, és a fékerőszabályzó konzolja is, mint az astráén. :cry:

Továbbá a vectra kézifékbowden kar felőli vége még csak nem is hasonlít az astráéra :(

Link to comment
Megosztás:

Arról beszéltem, hogy ha Vectra hátsó hidat raksz az astra alá, azon máshol vannak a kézifékbowden

felfogatási pontjai, és a fékerőszabályzó konzolja is, mint az astráén. ;)

Továbbá a vectra kézifékbowden kar felőli vége még csak nem is hasonlít az astráéra :(

Ezt értem,de teljesen felesleges vectra hídat alá tenni,ha csak az agyat kell cserélni és akkor jó a bowden is :P :cry: :D

Link to comment
Megosztás:

Arról beszéltem, hogy ha Vectra hátsó hidat raksz az astra alá, azon máshol vannak a kézifékbowden

felfogatási pontjai, és a fékerőszabályzó konzolja is, mint az astráén. :D

Továbbá a vectra kézifékbowden kar felőli vége még csak nem is hasonlít az astráéra :(

De itt senki se beszélt komplett hátsóhíd cseréröl. :P

Már teljesen összezavartál. Tehát csak ugyanolyan a Vectra V6 hátsó féke, mint az Astráé, csak 5 csavaros. Ahogy mondtam. :cry:

Link to comment
Megosztás:

De itt senki se beszélt komplett hátsóhíd cseréröl. :(

Már teljesen összezavartál. Tehát csak ugyanolyan a Vectra V6 hátsó féke, mint az Astráé, csak 5 csavaros. Ahogy mondtam. :D

Már Én is kezdtem megilyedni hogy még bowdent is kell cserélnem :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

Már Én is kezdtem megilyedni hogy még bowdent is kell cserélnem :( :P

Azért még nem kell teljesen megnyugodni, mert arra emléxem, hogy amikor nekem

átkerült a vectra híd, akkor az astra bowdenje nem volt jó hozzá, mindenképpen a

vectráét kellett felrakni, de annak meg a kar felőli vége nem stimmelt, de egy kis

hekkeléssel megoldható volt :cry:

Link to comment
Megosztás:

Nyugdíjas éveire akkor dukál a kényelem :P

Ódi is jó ötlet, csak legalább kétszer annyiba kerül, mint pl az omi :cry:

És hát én is jó érzéssel ültem Anti verdájában, de dupla árat nem adnék

az omira azért :(

Áthoztam ide,mert ott nagyon off volt....

Tegnap ültem a Robi új autójába....S6 4.2 quattro és úgy gondolom hogy simán megéri azt a plusz pénzt mint amibe bármelyik omega is kerül.....Olyan kényelmi extrák vannak benne amit az opel még 10 év múlva se fog az autóiba belerakni.Eddig Én se nagyon voltam audi párti,de tegnap ültem benne és rájöttem hogy jó nagy hülye vagyok,már bőven vehettem volna egyet az astra árából.

Link to comment
Megosztás:

Áthoztam ide,mert ott nagyon off volt....

Tegnap ültem a Robi új autójába....S6 4.2 quattro és úgy gondolom hogy simán megéri azt a plusz pénzt mint amibe bármelyik omega is kerül.....Olyan kényelmi extrák vannak benne amit az opel még 10 év múlva se fog az autóiba belerakni.Eddig Én se nagyon voltam audi párti,de tegnap ültem benne és rájöttem hogy jó nagy hülye vagyok,már bőven vehettem volna egyet az astra árából.

Jól megy?

Link to comment
Megosztás:

De Én nem cserélek hídat,nem is lenne jó a caravan alá....Így szinte majdnem biztos vagyok benne hogy jó lesz.

Arra nem emléxem hogy csak a hossza miatt, vagy az agynál levő bumszli miatt kellett-e cserélni a bowdent.

Audinál biztos hogy nem a klíma megy álló helyzetben. Vagy beindítja a motort hozzá? :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem a klíma,de hideg levegőt fúj be :P :cry:

Erről éppen a héten volt szó valamelyik topicban, hogy a citroennél is csinálják ezt a technológiát.

Peltier elemeket raknak a műszerfal alá a szellőztetőegységbe, ezek kis teljesítményfelvételűek,

de egyben kis hűtési teljesítményre is képesek. Szal egy forró nyári napon nem kell várni sokat

tőlük :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.