Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na látom volt némi Ódi téma is... :P

Jó, az higyjétek el...ha van némi luxus iránti igény, akkor ez adott...ha nem, akkor meg nem kell omega sem, mert a-ból b-be egy Ezeröcsi is elvisz...(akár keresztben... :cry: ) de még egy Kadett GSI is... :D ;) :P

hé mi van a kadett GSIvel???? :(

mond azt h ár-menetteljesítmény aránya nem jó..... :P :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre hozzá se akarok nyúlni...

És nem is az a lényeg hogy tört vagy akadt hanem hogy mért kell neki menni?

800-ért oda adni , igen lehet nem lesz több ilyen lehetőség csak akkor bukok az autón 500 at. Akkor inkább megtartom és majd rendbe teszem, csak 3 napra rá a munkahelyem is megszűnt és így már nem frankó de ezt nem tudhattam előre.

Háát hallod.. el se hiszem, téged hogy üldöz a balsors.. aki meg lecseszte a tükröd, menjen a sunyiba..

Amugy nem olyan biztos,hogy vissza lehet rakni.. mert ha kiakad, elvileg asszem csak a tükör oldal szokott.. lehet a másik is ki tud.. ha nincs törés, akkor visszamegy.. én egyszer egy BKV busz oldal-hátulját találtam el. kb. a tükör 1 max 2 centis részével.. akkorát szóóólt.. be is csapódott.. de aztán vissza lehetett rakni.. mondjuk nekem már valaki bejáratta :P , szal nem volt nehéz...

Videó.. durva.. saját kategóriás autókkal megy egyátalán? de az a visító hang?!! :(

Link to comment
Megosztás:

Jah versenyótó tuti több kategória van összevonva de a hangja akkor is egy "élmény"

Élőben nem ennyire hangos ám, csak a kamerának pont a hangsávszélességébe jobban beleesik

a váltó sírása. Főnök karbonevójának is hasonló a hangja, csak picivel halkabban kerül az

utastérbe, mert elöl van a váltója, nem a kardánbox alatt. :(

Link to comment
Megosztás:

gondoltam megosztom veletek mi is történt ma velem .. 

már ha érdekel valakit ha nem akkor is :P

szoval épp a pattogatot kukorica szagat szellöztettük amiért nyitva volt a bejarati ajton a kukucskálo ablak .. 

mire megjelenik a hugom hogy valaki volt a lakásban .. na bassza meg .. 

felöltözik le megy mar 1sarokkal odébb volt pedig nem öltöztem sokáig, és elkap egy bessurano tolvajt hogy rohadna ki a bele .. 

kapot jo párat hogy biztos megneforduljon a fejében hogy ö most le lép .. kihivtam a jardot 

mire ök is elverték :(

aztan ücsöröghettem a rendörségen mig a fogdában beszélgettek vele :P na persze :cry: 

aztan meg egy-két ora és valomast tettem és nem olyanrég haza is értem ... :D

muris este volt mostmeg már szeriintem nem fekszem le mert 6ra megyek melozni ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.