Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem tegnap éjjel egy 5-ös BMW GTK-ra törte az autómat! :cry:

Szép estém volt tegnap! :(

A srác,aki a balesetet okozta,nem volt ittas,de nincs jogsija,7eljárás folyik ellene és 2 hete vette az autót.

sajnálom, szerencse hogy nem lett nagyonb bajotok...de lehet hogy így biztosabban ülsz át egy kabrioba :P

kár azért a szép kocsiért...:D

Link to comment
Megosztás:

persze ez egyértelmű.... :(

Semmi baj nem lett volna,ha nem kezd neki driftelni!

Én egy helyben álltam,balra akrtam kanyarodni,esélyem nem volt se reagálni,se tenni ellene,de láttam hogy baj lesz,amikor már megdobatta a kocsit a kanyarba,láttam hogy nem fogja tudni összeszedni!

Link to comment
Megosztás:

Semmi baj nem lett volna,ha nem kezd neki driftelni!

Én egy helyben álltam,balra akrtam kanyarodni,esélyem nem volt se reagálni,se tenni ellene,de láttam hogy baj lesz,amikor már megdobatta a kocsit a kanyarba,láttam hogy nem fogja tudni összeszedni!

:(

Sajnálom...

A biztosító fog fizetni?

Link to comment
Megosztás:

Én egy helyben álltam,balra akrtam kanyarodni,esélyem nem volt se reagálni,se tenni ellene,de láttam hogy baj lesz,amikor már megdobatta a kocsit a kanyarba,láttam hogy nem fogja tudni összeszedni!

Na, ez a "rosszlány kaki" érzés! Amikor az ember érzi, hogy gáz lesz, de tenni nem tud ellene semmit.

Én is hasonló cipőben jártam néhány hete, csak én kicsiben. Előttem nagy fékezés, én még simán megálltam, igaz intenzív fékezéssel. A mögöttem jövő lepukkant furgon már csak satufékkel tudott megállni, és csak azért nem jött belém, mert láttam, hogy jön, és előregurultam még egy kicsit (így is csak 1-2 cm maradt közöttünk). Mikor fellélegeztem volna, hallom a következő nyikorgást :P . Itt már sejtettem, hogy ebből gáz lesz. Mindjárt jött is a lökés hátulról :( . Egy Bora sikeresen belémtolta a furgont. Szerencsére csak a lökős gyűrődött meg egy picit (a festék egy helyen megrepedt egy kicsit), meg a csomiajtó díszlécén látszik némi lakkozási hiba a fény felé fordítva. Szóval viszonylag megúsztam (kaptam egy 20 ezrest).

Link to comment
Megosztás:

Uhh.. nem semmi dolgok történtek itt pár óra alatt..

SXP: megnéztem volna ahogy agyalod.. :cry: :( ha egyszer beindúlsz, dúúrva lehetsz ;)

JOhnny: sajnálom.. ez tényleg gáz.. de azért az se semmi.. se jogsi se semmi.. de 5 bmw az igen.. kis gengszter mi? :D

Egyre több klubbos kocsival történik valami ...asszem mégse viszem a családot még a tescoig se.. :P pláne,hogy zuhog a hó... bár ez azért még nem vészes.. elolvad a betonon..legalábbis innen a 10.ről úgy látom..

itt meg már délelött óta esik a hav, ilyenkor kell kocsibejárót csinálni :P

Nah jah.. én is bosszankodok.. rendeltem,vettem egy gázpákát,hogy riasztót cseréljek, okosítsak, erre már 2hete nem képes ideérni.. már 1hónapja nézegetem a szobám közepén a riasztót.. kínomban már össze is raktam, tápról kipróbálgattam :P

Frankó lesz havazásban szerelgetni.. hogy cseszné meg aki miatt nem ért ide 1-2 nap alatt a 20.kerból az a ratyi.. :P

Link to comment
Megosztás:

Nah jah.. én is bosszankodok.. rendeltem,vettem egy gázpákát,hogy riasztót cseréljek, okosítsak, erre már 2hete nem képes ideérni.. már 1hónapja nézegetem a szobám közepén a riasztót.. kínomban már össze is raktam, tápról kipróbálgattam :P

Frankó lesz havazásban szerelgetni.. hogy cseszné meg aki miatt nem ért ide 1-2 nap alatt a 20.kerból az a ratyi.. :(

kössed addig a lakás ajtóra pl :cry:

Link to comment
Megosztás:

Bááááááááááááááááááááááááá, hazafelé olyan érzésem volt mintha egy szürreális utazás részese lennék, qrVÁRa zavart a hóesés most :(

Engem nem annyira. Csak amikor eljöttünk beszélt Gabi Misuval és azt mondta 2cm hó van itt fent. Emiatt kicsit aggódtam a pálya elején, de biztonságos 110-el hiba nélkül felgurultunk. Kicsit a Bp tábla előtt volt egy pocsolya ami jól megfogta és balra húzta az autót.

Most elmegyünk Metroba meg kávézóba, ha ez a havazás marad, este lesz vmi? (Hősöktere/hajógyári/lepenceiút)

Link to comment
Megosztás:

Tesco parkoló :(

Engem nem annyira. Csak amikor eljöttünk beszélt Gabi Misuval és azt mondta 2cm hó van itt fent. Emiatt kicsit aggódtam a pálya elején, de biztonságos 110-el hiba nélkül felgurultunk. Kicsit a Bp tábla előtt volt egy pocsolya ami jól megfogta és balra húzta az autót.

Most elmegyünk Metroba meg kávézóba, ha ez a havazás marad, este lesz vmi? (Hősöktere/hajógyári/lepenceiút)

Link to comment
Megosztás:

Bááááááááááááááááááááááááá, hazafelé olyan érzésem volt mintha egy szürreális utazás részese lennék, qrVÁRa zavart a hóesés most :(

Kavarognak benned a tegnap esti élmények? :cry:

Vagy a szívrohamod újul ki a fürdőszobás eset után? :D ;)

Amúgy nekem is szétrohad a fejem mindjárt, biztos front van :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.