Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igen valahogy így, dugóban álltunk melóból haza fele, piros volt a lámpa én ki akartam szállni , kinyitottam az ajtót de időm nem volt már kiszállni elvitte az ajtót ... onnan az oszlopra csapódott... a padka és az autónk közt ment... "súlyos maradandó egészségkárosodást okozó testi sértést követtem el" ...

Hát ebbe nem tudom miért te lennél a hibás. Szabájtalan helyen közlekedett és nem tartotta be a kreszt. Ha gondolod megkérdem rendőr ismiktől mi van ilyenkor. Van felsőbb rendőr emberem.

Link to comment
Megosztás:

Megköszönném ha megkérdeznéd, elméletileg én nem kértem engedélyt a sofőrtől a kiszállásra és amugy sem szállhatok ki csak a parkolóban ... ezért vagyok én a hibás...

Hát ebbe nem tudom miért te lennél a hibás. Szabájtalan helyen közlekedett és nem tartotta be a kreszt. Ha gondolod megkérdem rendőr ismiktől mi van ilyenkor. Van felsőbb rendőr emberem.
Link to comment
Megosztás:

Na szépen alakul a Kadett projekt...

Amik megvannak:

- Moci

-Kuplung

-Váltó

-Futómű

-Hátsó híd

-Fékek

-Leömlő

-Sperr (75%-os)

-Lakatolás a héten kész

-Felnik

-Gumik

-Fordszámmérős műszerfal

-Kiegészítő műszerek

amik még majd kellenek:

-Műanyag elemek

-Silentek

-Pár vízcső

-Gumiharangok a futóműbe

-Ülések

-Övek

-Kormány+agy

-Fényezés

Aztán ha ezzel megvagyunk, és benne van minden, akkor majd két valami komolyabb tengely, és gurulunk a Laliékhoz írni... :(

Link to comment
Megosztás:

Ennyire jukas volt?

Nem kicsit...Én szedtem a belsejét, Laci meg kívül a sárvédőt...kiszedtem a szőnyeget, és kezet tudtunk fogni... :P :cry: :D

Ajtót nem tudjuk mi tartotta, de bizti nem az A oszlop... :( meg volt még jó pár meglepi...De mi nem riadunk vissza... ;) A GSI megedzett... :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.