Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na megjöttem a kárszakértőtől!

Az autó tax ára 450,így 60%-ig javítható,ergo ha számlára kérem akkor 260-ig mehetek el.

Másik lehetőség hogy kapok kézbe 190E-t és akkor nem kell számla.

Nem sok a 190E,de én már haverral megnézettem,50E a munkaköltség,kb 60E az anyag és akkor még marad a festés.

Ha ezt választom,1,5héten belül a kezemben a lové,ha számlára,akkor csak akkor ha kész,ellenőrzik,hogy kész-e és akkor fizetnek a számlákra,ergo nekem kell fizetni és majd őkj kifizetik utólag,sőt minden honnan számla kell(bontó,festő,kasztnis)több ideig is tartana és több papírmeló.

Festésben remélem Mor16 és Demó tud segíteni,jó lenne ha Dezső kapna egy telifényt.

Ha neki kezdünk Losival,bekerülnek a GSi rugók,új gátlók,felújítjuk a futóműveket,kasztnit és mehet a verda tovább.

Reszkessen minden kötsög hátsókerekes driftelő,mert Dezső újraéled és kíméletlenül odab@sz a 60lóval! :(

u.i.: felkerül hátulra a szusi jel mellé a bmw jel is :P

Link to comment
Megosztás:

Hát van egy olyan verzió is, hogy a javíttató kapja meg a pénzt, és akkor neked nem kell fizetned...ők intézik egymás közt...

Viszont nemrég hallottam, hogy valaki megszívta, mert használt alkatrészek beépítéséről nem fogadta el a biztosító a szlát...csak újról...

Nem akarok variálni,inkább legyen fix 190 azonnal a zsebben és akkor legalább azonnal tudunk haladni,nem kell várni senkire és könyörgni!

A helyi opel márkaker meg bekaphassa,semmilyen támogatást nem adnak,pedig beszéltem velük. :(

Link to comment
Megosztás:

Azóta hányingerem van a repüléstől... :( :P :cry:

hát mi azért itt Pesten tartjuk az edzéseket...múlt héten is adtunk a májunknak egy két fülest... :D

Aha,én is sakkozni voltam tegnap este a haverokkal és azért értem haza 5-kor! ;)

Ha már nincs kocsi,legalább... :P

Link to comment
Megosztás:

Hát van egy olyan verzió is, hogy a javíttató kapja meg a pénzt, és akkor neked nem kell fizetned...ők intézik egymás közt...

Viszont nemrég hallottam, hogy valaki megszívta, mert használt alkatrészek beépítéséről nem fogadta el a biztosító a szlát...csak újról...

ez az úgynevezett "hitelleveles megoldás".

Te beviszed a szerződötthöz, azok javítanak, és nekik fizet a biztosító. Csak itt akkor nem kell te se fizess, ha bizonyos dolgokba belemész. pl. ugy vagy bontott sárvédő stb. Ám ilyenkor is lehet, hogy kell fizetni, ha a biztosító nem fogadja el az összeget, amit számláznak. Na meg ezt mondjuk többnyire 10 éves korukig csinálják a kocsiknak. Felette nem szeretik felajánlani, és nem is tudsz ellene semmit se tenni.

Nekem az astrával volt így mázlim, mert pont a 10 év előtt volt, és bevállalták. Aztán kicsit nehezen, de kifizették a javítóknak a számlát, csak ugye azoknak is mindenről számlát kellett mutatni, és a festéken ment egy kicsit a vita, mert a biztosító nem hitte, hogy nettó 140 volt literje és sokallta.

Így 7xx ezer Ft-ot fizettek ki, egy olyan esetre, ami 300-ból lazán kijött volna.

Vectra esetén is mázlista voltam, mert azt is bevállalták, és itt is borsosabb lett, mint amit sejtettek.

Szerintem ha legközelebb meglátják a nevem, alapból elhajtanak, mint szülésznő a magzatvizet. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.