Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

BKori-t próbáld meg megkérdezni, talán.

Bár neki a Barkasban plexi van, csak hőlégfúvóval segítettek neki a hajlásban.

Összes üveg helyére?

Jaja, majd beszélek vele is...plexi annyira nem a szívem csücske, mert törik...

Első szélvédő maradna, mert ha kiváltom a gyárit, akkor középen alátámasztás meg mindeféle baszakodás lenne...

Bár jó lenne tudni, hogy a hátsó illetve a 4 db kis üveggel mennyi kg-t tudnék mínuszolni... :(

Link to comment
Megosztás:

Jaja, majd beszélek vele is...plexi annyira nem a szívem csücske, mert törik...

Első szélvédő maradna, mert ha kiváltom a gyárit, akkor középen alátámasztás meg mindeféle baszakodás lenne...

Bár jó lenne tudni, hogy a hátsó illetve a 4 db kis üveggel mennyi kg-t tudnék mínuszolni... :(

Nem rég még remegett a lábad, hogy túl könnyű lesz a kocsid, most meg könnyíteni akarsz?! Ne tökölj, kapd le a tetőt :P

Link to comment
Megosztás:

Nem rég még remegett a lábad, hogy túl könnyű lesz a kocsid, most meg könnyíteni akarsz?! Ne tökölj, kapd le a tetőt :P

Olyan szinten felmerült, hogy a közepe kikerül a tetőnek...de szétbarmolni azért nem akarom...pedig megvan ám a módja a könnyítésnek...és simán ott van, hogy 600 kg... :(

x20xev és c20xe szívótalpja csereszabatos?

Link to comment
Megosztás:

Bár jó lenne tudni, hogy a hátsó illetve a 4 db kis üveggel mennyi kg-t tudnék mínuszolni... :(

emléxel a turbós ladás gyorsulós srácra? Na ő ilyenekkel szórakozik. Szerelőmön keresztül ha gondolod, megpróbálok kérdezni tőle pár dolgot.

Olyan szinten felmerült, hogy a közepe kikerül a tetőnek...de szétbarmolni azért nem akarom...pedig megvan ám a módja a könnyítésnek...és simán ott van, hogy 600 kg... :P

x20xev és c20xe szívótalpja csereszabatos?

az X20XEV az X18XE-vel tuti passzol, de C20XE-t nem hiszem.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan?

Akkor sem tudom.

Talán az a sovány nem kopaszodó jólszituált fiatalember aki sosem kötexik és nem szól be senkinek sem? :cry:

Az! Az a jóképű, rendes ember! :P

Attól, hogy nem írok még figyelek! ;) :( (igen soványodik mert kezdetnek ledobott 7kg-ot és kopaszodik de lassan, viszont nem beszól hanem véleményt alkot amit ki is mond mert csak)

Ahogy mondta Maci: Jóképű, rendes ember! :D

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy nem írok még figyelek! :D :( (igen soványodik mert kezdetnek ledobott 7kg-ot és kopaszodik de lassan, viszont nem beszól hanem véleményt alkot amit ki is mond mert csak)

Ahogy mondta Maci: Jóképű, rendes ember! :cry:

Ragzod itt a magyar szavakat,pedig egyszerű: fajin csávó vagy té is! :P

Link to comment
Megosztás:

jól nézne ki ha az első szélvédő középen meg lenne osztva vmi szegecselt lemezzel ;) tiszta madmax :D

eleve nagyon MadMax-es lesz a gép! :P

ui: Anti! Mikor jár le a srácnak a tiltás? :P

Attól, hogy nem írok még figyelek! :P :cry: (igen soványodik mert kezdetnek ledobott 7kg-ot és kopaszodik de lassan, viszont nem beszól hanem véleményt alkot amit ki is mond mert csak)

Ahogy mondta Maci: Jóképű, rendes ember! :P

Tudod, hogy csak vicceltem? :(

Link to comment
Megosztás:

Elviekben 28-án... :( :P

na akkor majd figyelek! :D

Ó bakker én meg nem figyeltem...és közben túlléptem a 15.000. hozzászólásom... :P :cry:

Tegnap néztem is, és kerestem, hogy csináltál-e valami ünnepélyes akciót, de nem találtam! ;)

Megkeressük, melyik volt az? Utólag átszerkeszted! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.