Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci!Egyszerű!

Tomival csináltatunk OFFMASTER feliratu polókat és megszavaztatjuk fórumon ki érdemli meg. :(

anti nem kap alapból,mert ő mindenben első akar lenni,mellékelt példa mutatja-->>repülni is próbált midenféle felszerelés nélkül,há nehogy má más legyen abban is az első!

Bár Mélykék Pityu se sámli,a leggyorsabban fogyasztott sör cím elnyerésében.Kihoztam a sört az éjjel-nappaliból és ahogy megfogta földhöz is b@szta! :P

Link to comment
Megosztás:

Johnny teljesen megihletett... :( :P :cry: vagyis az avatarja...

Hogy ez mekkora rész:

rendőrfőnök: Látom! Kedvem lenne abbahagyni az egészet, és ideköltözni magához! Tud sakkozni?

Grabovsky: Ó hogyne! Bár 10 játszámból 8-szor megverem magam.

rendőrfőnök: És a maradék kettőben?

Grabovsky: Akkor többnyire én győzök!

rendőrfőnök: Esetleg lehetne javítani az arányon!

Grabovsky: Elképzelhető, de ehhez egy edzőpartner kellene!

rendőrfőnök: Maga vállalhatná! Van elég ideje.

Grabovsky: Igen már gondoltam rá, de nem szeretek kettőnkkel játszani!

...

Link to comment
Megosztás:

- Mi történt magával Safranek?

- Borotválkoztam uram.

- Na de a keze....

- Abban volt a borotva.

:P

:(

3-kor visszük dezsőt a kasztnishoz,köv héten már javítás alatt lesz,de a húzatópad még foglalt a hét elején.

Hozom haza a majd a gólyalábakat felújításra,GSi rugók be,új lengéscsillapítók stb.

Remélem 3 hét múlva már saját lábán lesz!

Link to comment
Megosztás:

Johnny teljesen megihletett... :( :P :cry: vagyis az avatarja...

Hogy ez mekkora rész:

rendőrfőnök: Látom! Kedvem lenne abbahagyni az egészet, és ideköltözni magához! Tud sakkozni?

Grabovsky: Ó hogyne! Bár 10 játszámból 8-szor megverem magam.

rendőrfőnök: És a maradék kettőben?

Grabovsky: Akkor többnyire én győzök!

rendőrfőnök: Esetleg lehetne javítani az arányon!

Grabovsky: Elképzelhető, de ehhez egy edzőpartner kellene!

rendőrfőnök: Maga vállalhatná! Van elég ideje.

Grabovsky: Igen már gondoltam rá, de nem szeretek kettőnkkel játszani!

...

Karácsonykor a mozikban lesz az új rész! :D

Link to comment
Megosztás:

A www.gsiklub.hu-t lassan kéne frissíteni...valami pár mondatos aktualitást kitenni, hogy vége a nyárnak, de nem csüggedünk, ha csüt. akkor lurdy...mittomén...valamit... :D Meg jó szerelgetést mindenkinek, mert jön a tavasz, aztán megint lesz heje huja...

Kéne nekem 2 max 3 emberke, aki segít megszervezni egy soltvadkerti rendhagyó talit tavasszal...várom a jelentkezéseket (első sorban a GSI-s brigádból, merthogy a GSI Club Hungary szervezésében menne a móka)

Lehetünk többen is, de aki segít az ne csak a nevét írja be...villantsunk mi is, mert Debrecen meg Kecsó már megtette...nekünk meg csak a pofánk nagy... :( :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Ha kell segítség szóljatok,elég jó a "bejárásom" vadkerten a helyi jegyzőnél és a polgármesternél.

Egyébként,ha elfogadsz egy tanácsot,akkor a tó túloldalán lévő campingben kellene érdeklődni,ott vannak faházak és bőven van hely parkolni is,szerintem az árak sem lehetnek vészesek.Elég nagy motoros talikat szoktak ott tartani,a tó pedig kb 100m-re van és elég jókat fürödtünk benne nyáron.

Emellett a partszakasz mellett van a camping.

strand.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, fogok szólni, meg amúgy is akarok értekezni a BMW-s srácokkal, mert a jövő évi Soltvadkerti talit úgy hírdették meg, hogy versennyel együtt...szal valahol kell, hogy ott legyen valami jó kis placc...

Pont a bmw-sekkel? :P Nézd az aláírásom és a kocsim elejét! :(

Egyébként én úgy tudom a bömisek városföldre járnak ki pörögni valami kamionparkolóba.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tom hova járnak, de jövőre gyorsulni akarnak...ha az nem is jön össze, akkor sem lenne baj, ha lenne valami nagyobb széttúrható betonplacc mint a most az ifjúsági táborban levő kézipálya...a másik, hogy az sem lenne baj, ha lenne fürdő a házban, nem csak kint közös, mert ez is elriaszt jó pár emberkét...(bár inkább a lányokat...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.