Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jó dolog ha van :(

Már 1 hónapja vártam, mikor kell használnom, és ma reggel használtam is. Igaz, marha kevés kellett, de nem is bánom, mer nem ócsó a sonax(viszont cserébe nagyon jól viszi a jeget). Most viszont napoki megint nem lesz használva, mert Táppénz miatt nem megyek sehová sem. Maradok itthon és "nyögök", hogy gyógyuljak.

Link to comment
Megosztás:

Már 1 hónapja vártam, mikor kell használnom, és ma reggel használtam is. Igaz, marha kevés kellett, de nem is bánom, mer nem ócsó a sonax(viszont cserébe nagyon jól viszi a jeget). Most viszont napoki megint nem lesz használva, mert Táppénz miatt nem megyek sehová sem. Maradok itthon és "nyögök", hogy gyógyuljak.

Akkor jobbulást!Nyomhatnánk a BF2-őt is nem? :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor jobbulást!Nyomhatnánk a BF2-őt is nem? :P

már 1 hete TP-n vagyok.

Kíváncsi lennék, nincs-e köze az anyagnak ehhez a nyújtott TP-hez. Hiszen "immunszupresszív", vagyis immungyengítő. Kész öröm, hogy ilyennel dolgozunk. :(

BF2? Tegnap vártunk, kellett volna egy jó repülős.

ui: jól láttam, hogy 110e pont felett jársz már?

Link to comment
Megosztás:

már 1 hete TP-n vagyok.

Kíváncsi lennék, nincs-e köze az anyagnak ehhez a nyújtott TP-hez. Hiszen "immunszupresszív", vagyis immungyengítő. Kész öröm, hogy ilyennel dolgozunk. :(

BF2? Tegnap vártunk, kellett volna egy jó repülős.

ui: jól láttam, hogy 110e pont felett jársz már?

Sry, tegnap átjött a haver, aztán vele nyomtam, miután meguntam, hogy Vistán minden baja van a punkbusternek és elindítottam az XP-t.Látod csak ennyire jutottam 2 év után.Akkor majd ma.Remélem lesz időm + Neked is! :P

Link to comment
Megosztás:

sőt, Patyi szerint jó a G Astráé is...legalábbis azt rakott bele bontottat....és eljöttem a Tatai útról a Szépvölgyiig élve, tehát nagy baj nemlehet :( :P

Nemááá... van vagy 6000 az új darabja német minőségben :cry:

Mennyiért adta a bontottat? Az elsők még olcsóbbak újan :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.