Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt olvastam a gsi devils fórumon:Sziasztok!

Minden olyan kolléga figyelmét szeretném felhívni aki a Lurdy-hoz szokott menni csütörtökönként,hogy a legutóbbi 1-2 mélygarázsos incidens miatt a Lurdy biztonsági főnöke szankciókat helyezett kilátásba!Nem tudom hogy mi lesz az,de az biztos hogy már kitalált valamit,csak nem mondta el hogy mit....ahogy ismerem,nem sokat kérdez!...a legutolsó Ladás mélygarázsos megmozduláson elég rútul megértették az autókkal,és a tulajukkal is,hogy oda többet ne menjenek "találkozni"....

Szóval csak azért írtam mindezt le,hogy felkészítsek minden odajárót,hogy a mélygarázs most 1kicsit veszélyes lehet...

Üdv mindenkinek!

Kiváncsi leszek mit találtak ki :P...Mert az úgye látszik hogy hiába zárják le a bejáratot,ha a kijárat nyitva marad :(

Azért várható volt hogy elöbb vagy utóbb be fognak sokalni....Lassan az összes klub ott tartja a heti találkozóit.

Link to comment
Megosztás:

Na erre kiváncsi leszek...

....mert ez az írás kicsit arra utal, hogy kárt tettek az autókba...Az meg azért kicsit meleg lenne...főleg, hogy be van kamerázva, (mondjuk addig kikapcs....) vagy épp olyan autójában tesznek kárt, aki épp fönt ül a moziban...

egyszerűen fizetőssé kéne tenni..azt nem menne oda senki...mellesleg tényleg néha eldurvul a kerékcsikorgás, meg a sok tucc-tucc autó (jelzem az opelesekre nem hiszem, hogy lehet bármi panasz...) de azért kapják be... :(

Link to comment
Megosztás:

Szép lett...szép még mindig a matrica is...:-)

A kipuffal azért kezdj majd valamit, mert elég csálé...meg porigültetni azt az autót...nem forntera ez bááázzz.. ;) :P :( :P :cry:

Sajnos nincs még tetőkárpiton és ezért nem tudom összerakni a belsejét rendesen, ja meg fél évig nem volt benne semmi és a rugók kiengedtek. Meg kell terhelni őket, hogy visszaüljenek. :D

Szeretnék bele 40-40mm ültetést, de nem toom milyet rakjak bele mert a Koni csak 35-35mm-t csinál, a 60-40 már kemény mert akkor nem toom felrakni a JMS toldatot és patkázok vele mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

Itt is van valami varia? Nekem simán lehet benne hátsó csapágyat cserélni (tárcsafékes híd)... :(

Igen, neked akkor valószínü hogy a Kadett hátsó tárcsafékei vannak, mert abban síma kerékcsapágyak vannak, mint a dobfékesekben.

Az Astráé más, bár nem tudom, hogy az javítható-e valahogy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.