Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem, Vectráé, most hogy mondod :(

Na olyan Vectráé nekem még nem volt, aminek nem a 4x4-es futómüve volt és tárcsás volt.

A Vectráé, ami neked van, az a hídra töcsavaros, vagy síma csavaros megoldással van felcsavarva?

Akkor elvileg abban sincs külön kerékagy, hanem a féktárcsában vannak a menetek a kerékcsavarokna?

Mert akkor az ugyanolyan, mint a Kadetté.

Link to comment
Megosztás:

A kadetténél nagyobb, az bizti :P

A hídra rendes csavarok fogják, ugyanúgy, mint az astráét.

És ha jól emlékszem, akkor igen, a tárcsában van a menet a kerékcsavarnak

Amit én eddig Astrából kiszedtem, azok mind töcsavarosak voltak. :(

Úgy látszik Opel bácsiéknál mindenféle dolgot összeraktak, ami hirtelen passzolt. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Norbi, most inkább mesélj arról, hogy milyen lett a GSI. :(

még mindig hallok valamit de lehet, hogy egyszerűen a motornak ilyen a hangja :cry:

és a moci sem mozog annyit a bak miatt....ez is érezhető plussz

viszont répa vagyok mert a generátort elfelejtettem neki mondani :P

Link to comment
Megosztás:

Lurdy téma folytatása a devils fórumról:..én sem voltam ott..és nem is mondott nekem erről bővebbet,csak annyit hogy kezd már ebből neki nagyon elege lenni,hogy nem hallgatnak az autósok az ott lévő őrökre,és az őrei folyton behívatják késő este hogy járjon el,és mire ő odaér már mindenki elszelel...gond volt a zajjal,a szeméttel,és volt már arra is példa,hogy a nagy rallyzás,és farolgatás közben parkoló autó sérült meg.Nem tudom hogy mi történt a múlt héten,de erre mondta ezeket a példákat...és a korábbi Ladás sztorit,miszerint addig fajultak a dolgok,míg 1szer időben odaért,és az összes kijáratot lezáratta,onnantól függöny le,és senki se ki-se be!A tisztelt vásárlóknak pedig hangosbemondón keresztül bemondatta hogy kisebb technikai nehézség miatt pillanatnyilag nem működnek a rácsok,és köszöni a megértést,és a türelmet....odalennt pedig elindult a nevelés

Tudjátok van szerencsém már pár éve ismerni,és hát nem az a fajta nagyotmondós,felvágós,eszenincs gyúrós...sőt!Diplomás,bár megvan vagy 150 kiló,és hát haja sincs túl sok neki...viszont fejjel tör össze...asszem 7db téglát...de lehet hogy már nem ennyi a rekordja...mindegy.

Szóval csak jóindulatból írtam le mindezt....nem akarok senkinek sem semmi kellemetlenséget...szerintem pihenni kéne erre 1kicsit....

Link to comment
Megosztás:

Lurdy téma folytatása a devils fórumról:..én sem voltam ott..és nem is mondott nekem erről bővebbet,csak annyit hogy kezd már ebből neki nagyon elege lenni,hogy nem hallgatnak az autósok az ott lévő őrökre,és az őrei folyton behívatják késő este hogy járjon el,és mire ő odaér már mindenki elszelel...gond volt a zajjal,a szeméttel,és volt már arra is példa,hogy a nagy rallyzás,és farolgatás közben parkoló autó sérült meg.Nem tudom hogy mi történt a múlt héten,de erre mondta ezeket a példákat...és a korábbi Ladás sztorit,miszerint addig fajultak a dolgok,míg 1szer időben odaért,és az összes kijáratot lezáratta,onnantól függöny le,és senki se ki-se be!A tisztelt vásárlóknak pedig hangosbemondón keresztül bemondatta hogy kisebb technikai nehézség miatt pillanatnyilag nem működnek a rácsok,és köszöni a megértést,és a türelmet....odalennt pedig elindult a nevelés

Tudjátok van szerencsém már pár éve ismerni,és hát nem az a fajta nagyotmondós,felvágós,eszenincs gyúrós...sőt!Diplomás,bár megvan vagy 150 kiló,és hát haja sincs túl sok neki...viszont fejjel tör össze...asszem 7db téglát...de lehet hogy már nem ennyi a rekordja...mindegy.

Szóval csak jóindulatból írtam le mindezt....nem akarok senkinek sem semmi kellemetlenséget...szerintem pihenni kéne erre 1kicsit....

Azért akármekkora darab nemhinném hogy csütörtökön mikor tök normális opelosok és amcsiautósok vannak ott, odajön és elkezdi kloffolni az autókat. Lehet nemtürné senki hogy csak úgy valaki lakatolja az autóját. Ha velünk gondjuk lenne szerintem akkor meg multhéten is odajöttek volna. Bár én nem ismerem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.