Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Redline ezt már én is láttam vmi olyasféle volt odaírva,h brutális menetteljesítmény, meghogy csak komoly vevők hívjanak.....

ezért nem is hívtam fel, mert kollegáim szerint komolytalan vaok, mellesleg nem tudtam,hogy másfél milkát elkérnek egy ilyenért...

Link to comment
Megosztás:

ezért nem is hívtam fel, mert kollegáim szerint komolytalan vaok, mellesleg nem tudtam,hogy másfél milkát elkérnek egy ilyenért...

sokallod?

számoljunk kicsit:

+92-es kasztni, igy kép alapján igen szép állapotban metálfénnyel

+16-os OZ felnik (sztem ez isegy említésre méltó tétel)

+chiptuning

+beépített c20let motor (lehet hogy papirokkal?)

+extrák (Konik, cd-tár, remus kipuf rendszer stb)

----------------------------------------

= 1495000FT

ugyanitt a hirdetésekben a hasonló koru állapotu gsikért 1,1-14et kérnek.

ha lehet alkudni talán még egy korrekt árat is ki lehet hozni.....talán

Link to comment
Megosztás:

Nem sokkalom,nem arra gondoltam sztem árában van.

Én most vettem 92s c20xe,elektromos majdnemminden,asr,koni futúmű,16s borbet kerekek,sportkat,dob,ami kő és 1mill30ezerbe elhoztam :wink: és megadja azt a gsi filinget nekem,amire évek óta áhítattal vágytam :)

Link to comment
Megosztás:

Te annyit szenvedsz mán ezzel a gép vásárlással , hogy fáj már ezt olvasni:)))

Vegyél mán egy Astra GSI-t papa.

még bele sem kezdtem :)

egy telszámot se hivtam még fel

a hitelböl is annyi derült ki, hogy lesznek problémák mert van olyan hely ahol az also korhatár 24 év....én meg holvagyok még attol :lol: :D :oops:

időm semmi, talán a jövőhéten tudok...ja nem b@sszameg akkor meg vizsgáztatni kell a lóerőgyárat

mind1 össszehozom, csak érted nulla tapasztalatom az ilyen autovásárlos témában és gondoltam megtudakolom hogyan kell nepperkedni egy kicsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Én már picit több mint féléve vettem a gépem :) Vannak rajta hibák de azért összességében nem rossz tütü! De nemsokára 2-3 hónapon belül eladom.......és most hogy már ismerem a GSI-k talán összes hibáját biztos,hogy jobbat fogok venni......HIDEGEBB IDŐ BEKÖSZÖNTÉVEL :)

Szerintem amik a tipikus kritikusabb hibák : zörgő hidrótőkék ,Kolbenschmidt hengerfej(víz és vagy olaj folyás) ,régi forgó rotoros gyújtás és a kaszni (hátsó ívek főleg jobb hátúl) esetleg berohadt hátsófékek....stb. :wink:

Egyszóval jó az F Astra Gsi de nagyon meg kell nézni mit vesz az ember :) Mert könnyen beleszaladhat a fenti hibák valamelyikébe :?

Link to comment
Megosztás:

Én már picit több mint féléve vettem a gépem :) Vannak rajta hibák de azért összességében nem rossz tütü! De nemsokára 2-3 hónapon belül eladom.......és most hogy már ismerem a GSI-k talán összes hibáját biztos,hogy jobbat fogok venni......HIDEGEBB IDŐ BEKÖSZÖNTÉVEL :)

Szerintem amik a tipikus kritikusabb hibák : zörgő hidrótőkék ,Kolbenschmidt hengerfej(víz és vagy olaj folyás) ,régi forgó rotoros gyújtás és a kaszni (hátsó ívek főleg jobb hátúl) esetleg berohadt hátsófékek....stb. :wink:

Egyszóval jó az F Astra Gsi de nagyon meg kell nézni mit vesz az ember :) Mert könnyen beleszaladhat a fenti hibák valamelyikébe :?

Szerintem, ha még marad egy picit, lesz még meglepetés!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha még marad egy picit, lesz még meglepetés!!! :wink:

sajnos a géesii k olyan autók , amit mindenki a szétküld, és ha nagy a baj, akkor elad. igy 10 év körüli autók elég kaki állapotban vannak.

Ha vettél egy autót, és beleöltél egy valag pénzt, akkor kár eladni, mert egy másik géesiivel sem fogy minőségi cserét csinálni.

én már csak egy G asztra vásárlásakor fogom eladni az astra F et. én szerintem ez egy minőségi csere.....

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu ezen már én is gondolkodtam.......mert szép lassan mindent megcsináltam a járgányon a végére már csak a hengerfej(hidrótőke) és 1-2 kisebb dolog marad hátra.........kitudja,hogy ha vennék egy másik gépet annak mennyi hibája lenne ?! :wink: (Sok kicsi.........egy nagy) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Látom el akarjátok adni a kicsi -kocsit.

Én is egy fél éve vettem-és kivülről I-o.-ju 8)

Mármint a kasznyi meg a fényzést.Nagyon egyben van.De jöttek a gondok.Kerékagycsapágy, új gumik, új fékbetétek, összetört az első lökös-utánna az oldala(ez mindnem NEM az én hibámból-betétlap :) )

Aztán jöttek az eldurranó gumicsövek amiknek elég húzós az ára(a 3-águ az SFI alatt az 13.000 HUF)Na most pedig már 2 hete a szerelőnél van telejsen megbontva.

-az öszes vizcsövet ami gumiból van cserélni kell.(azt már beszereztem ÓCSON)

-a vezérés komplett csere , mindhárom feszítőgögövel együtt.

-viiszivatyú csere

-az összes tömités csere

a hengerfej még oda van nyomáspróbázni és sikba hozni.

NA EZEK UTÁN ÉN BIZTOS, HOGY NEM ADOM EL.

Link to comment
Megosztás:

10 éves auto kb ugye?!

másoktol még itt nem hallottam ien sok gonot 1xre.....illetve fél éven belül....

lehet a többiek csak magukba zárják problémájukat :)

pedig ez egy 10-12 éves autónál simán betudható, semmi fura nincs benne.

a felsoroltakat nekem is cserélnikellene, de erőforrás hiányában, csak aprólékosan :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem is annyira vannak széthajtva ezek a kocsik, mint a nagytöbbség gondolja.

Inkább az a gixer, hogy ha már ilyet veszel, akkor elvárod, hogy menjen is jól.

Gondold el, hogyha egy normál astra tulajának 15%-kal lecsökken a motor teljesítménye/hangja lesz/kicsit olajos itt-ott, szarja le, jól elmegy az még.

Ha a gsi-dből megy el a fölső 15%, pont az értékét veszti el. Ha csúnya hangja van, azzal is az legnagyobb értékét veszti. Ha nem jó a kipuff hangja - megint csak ott vagy, hogy szar a kocsid. Ha gyengék a gumik, nem lehet vele fílingeseket kanyarodni - rohansz gumit venni. Legalábbis én így érzem, ezért minden szir-szart megcsináltatok rajta, csak hát lassan megy, mert nem vet fel a pénz.

Másik, ami miatt sírnak a gsi tulajok, hogy minden dolgozó lány drága (én is emiatt sírok). Ha ugye egy közlekedésre való astrában elszáll valami, vagy megveszed az utángyártottat, vagy elmész bontóba, és kapsz. Gsihez nem mindig...

Link to comment
Megosztás:

igbéla!

Tulajdonosa válogatja! Amit leírtál az mind igaz rám is. Pedig csak C16NZ-m van. Egyet nyekken a kocsi, és már rohanok a Patyihoz. :) Arról nem is beszélve, hogy állandóan azzal nyaggatom, hogy nem jó a futómű, mert nem úgy kanyarodik, mint egy gokart. :roll: :)

Link to comment
Megosztás:

"igbéla!

Tulajdonosa válogatja! Amit leírtál az mind igaz rám is. Pedig csak C16NZ-m van. Egyet nyekken a kocsi, és már rohanok a Patyihoz. Arról nem is beszélve, hogy állandóan azzal nyaggatom, hogy nem jó a futómű, mert nem úgy kanyarodik, mint egy gokart. "

Azám, de Te egy fórumtag vagy, aki ad a kocsijára. Akik rendszeresen írkálnak a fórumba, azok általában szeretik/figyelik az autójukat.

Hány normál astrás nem ír a fórumba Magyarországon?

Pl. szüleim akkor mennek autószerelőhöz, ha a kocsi megáll, vagy roppant ronda hangja lesz, vagy tarthatatlanul elmegy az ereje. Múltkor recsegett a sokat emlegetett omegán a szervó - én ordítoztam ki, hogy vigyük el megnézetni, mielőtt totálisan sz.rrá megy. Ok, elvittem. Töltöttek utána egy kis olajat (500 Ft), és ok. Jönnek egy kormányszervóval. :)

Én meg nekik egy kocsival. Rá két hétre ugyanis széttörtem :) :) :o :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.