Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hány normál astrás nem ír a fórumba Magyarországon?

Pl akiket nem izgat annyira az autózás, de legtöbbjük szerintem a fórum létezéséről sem tudnak... főleg mivel az astra a tipikus családautó, ezért 90%uk arra használja, amire kitalálták: A pontból B-be eljutni :idea: egy csomó embert találtam már be forgalomban, vagy éppen kúton és mikor megkérdeztem, hogy ugye si a motor vagy éppen mondtam egy motorszámot, akkor csak :shock: mint borjú az új kapura....

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

A törésen kívül csak szokásos karbantartási/öregedési gondokat látok

a fent leírtakban, ez nem széthajtás miatt van. :)

Szerintem te is jól látod.

Igen ez egy 10-éves astra gsi.

És a korát meghazodtoló állapotban van.Mármint kivülről meg fuütómüvileg.Amikor megvettem akkor nem láttam, hogy el vannak öregedve a tömitések.stb :twisted: (de szerintem ti se 8) )

Nem lett széthajtva :!: :!: :!:A szivem csücske még mai napig is.Nem gyilkoltam úgy mint más BURZSUJ 8)

Ezek a dolgok nem egyszerre jöttek , hanem egymás után DE SZÜNET NÉLKÜL, ugyhogy már 1 hónapja nem vezettem(már alig várom :) )

És szerintem minden autótipusnak meg vannak a saját hibái és ha rendszeresen nem szervizelik , cserélik az elöregedett cuccokat akkor megnézhati a vasat a tulaj_VAGY GYORSAN ELADJA(ahogy szokás mi magyaroknál :) )

Link to comment
Megosztás:

Tegnap taliztam egy régi gsi tulajal.Két évig nyüzte a vasat-és extra desinget csináltatott rá.Fütómü tuning, optika (nem gagyit), plusz egy-két dolgot.

A lényeg , hogy szinte 2 havonta cserélt hengerfej tömitést-mindig átéget és összedolgoztak a hengerek.

Két év után eladta 1 MFT-ért .(93-as 16V)

Az uj tulaj az első héten galyra törte egy kanyarban(őneki semmi baja nem lett)Azóta a vas az udvarukban áll leamotizálva de egyben.

ÁLTALÁBAN ILYEN EGY GSi TÖRTÉNETE

Link to comment
Megosztás:

HA ÚJRA LEGYÁRTANÁK A GSi-T AKKOR BIZTOS, HOGY VENNÉK EGYETT

szerintem nem vennél. és más se.

hisz vehetnétek GSI-t, corsából, 125LE-s motorral, 4,5 M ért, vagy ha az kicsi akkor astra coupét 4-6 millioért.

és mért nem vesztek?? na nem azért mert a 10 éves asztra F szebb...

de a mai áron legyártanák az Astra F GSI-t mondjuk 4 millioba kerülne. és az még kevés is, mert az anyosom vett 2000-ben egy 1.6-os astra Calssicot ami fapad, még légzsák sincs, asszem 2,6 M volt.

Szóval te adnál négymilliót egy Astra F ért???

Link to comment
Megosztás:

Én adnék:))) De nincs pénzem:)) És csak akkor adnék, ha lenne soksoksoskoskoskoskosksk pénzem:))

S vennék magamnak egyett szétütni:))

13:47-kor írtam hozzá: Én Az F Astrát venném meg újra szétütni vazzzeg:) Erre gondoltam....

Link to comment
Megosztás:

Én is így vaok ezzel, de mostanában változott a helyzet, mert vezettem 1.8 és 2.2 G astrát és nagyon megteccet a picit elegánsabb és dízájnosabb belső és külső dízájn, nomeg a pár éves futómű....

De ettől függettlenül semmi pénzért nem válnék meg hőn imádott ######trámtól, inkább pofozgatom és ha minden igaz 2006ra olyan lesz, amilyennek elképzeltem :) :)

Link to comment
Megosztás:

ismerős a téma....

én már vagy egy hónapja viszem fényeztetni az új hűtőmaszkot és kb 2 hónapja csinálom a hifianlage-t, ja és az elektromos ablakemelőt....ezek csak azok amire van pénz...(meg kellene még javíttatnom az íveket, fényeztetni a lökösöket is, stbstbstbstbstbstbstb :) :) )

Link to comment
Megosztás:

nekem meg kb. 2 hónapja készül a műszerfalam...

de azért az ídőhiány is nagyot dob :!: emléxel mimkor vettem a bőröket Tőled? Nahh akkor nekiugrottam és a gyáriakat letéptem... azóta arra nem volt ídőm, hogy felszegecseljem az újat és feltegyem...

Nem baj, majd augusztusban (szabi rlz...)

Link to comment
Megosztás:

nekem meg kb. 2 hónapja készül a műszerfalam...

de azért az ídőhiány is nagyot dob :!: emléxel mimkor vettem a bőröket Tőled? Nahh akkor nekiugrottam és a gyáriakat letéptem... azóta arra nem volt ídőm, hogy felszegecseljem az újat és feltegyem...

Nem baj, majd augusztusban (szabi rlz...)

az én autómnak semmi baja . most rossz nekem ?? 8) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.