Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Apám egy oakley szemüveggel jött ma haza...

egerből kifele kerecsend fele van egy lámpa ott mellé állt egy e90 535d , srác átszólt mi lenne ha mennének egyet de legyen már tétje is.... apám mondta neki nála nincs semmi.. bmw-s nem baj ha lenyomsz tiéd a szemüvegem...

:D :D

Link to comment
Megosztás:

és neked mikor lessz kocsid hogy ilyen történeteket mesélj :D

Apám egy oakley szemüveggel jött ma haza...

egerből kifele kerecsend fele van egy lámpa ott mellé állt egy e90 535d , srác átszólt mi lenne ha mennének egyet de legyen már tétje is.... apám mondta neki nála nincs semmi.. bmw-s nem baj ha lenyomsz tiéd a szemüvegem...

:D :D

Link to comment
Megosztás:

még mindig senkinek semmi köze hozzá meg már leírtam párszor de akkor még1x

egyrészt azért nincs a nevemen autó mert van itthon 3...........

másrészt meg mert bár ezt a jokert sose akartam kijátszani de már kurvára unom.................. attól mert nincs a nevemen attól még nekem lett véve :) a vételár 1/3-át én fizettem ezért lett megvéve azaz autó hahahahahahah a többit meg hagyjuk is

Ez volt az álmom 12 éves korom óta itt áll az udvaron a többire meg szarok magasról :)

Link to comment
Megosztás:

azt mondja meg nekem valaki hogyan lehet a profilomat törölni mert úgyse megyek el egy találkozóra se mert apukám nem adja oda a kocsit meg nem is tankolja meg meg már nagyon unom h mindig itt lyukadunk ki

Ne töröld ki a profilod mert utána meg azzal fognak cseszegetni,hogy apád nevével fórumozol. ;)

Egyébként az egyik Adminnak kell szólni és letilt.

Nélküled üres lenne ez a topic! :hiya:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Na.. röviden, hogy Lantinak is jó legyen ;) (meg mert melózok :D)

Ma a ringen megmutatták a srácok, hogy tudnak az öreg vasak is.. A "vektrás csávó" megmutatta az opc-nek, hogy is kell menni.. ;) Gratula Anti!

Sajnos meló előtt már csak erre a 3 videóra volt időm.. a többi majd holnap, vagy legkésőbb hétfőn (képek..)

Remélem jól illesztettem össze őket, nem volt már időm megnézni utána őket, csak feltoltam...(most meg mobilnet.. itt a vakondba igen lassú... )

Első menet

Második menet

Anti vs Opc

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

genya de amikor benyögték a mikrofonbe, hogy 3ból 3 magyar verte el ezt a vinkelhokit, és nem is értik hogy is ért el bármit is opellel, hát feküdtünk :D

Volt ilyen??? :D :D :D :D

Amit viszont hallottam, hogy fogalmuk sincs a Vectra-ról mint olyan... volt ez turbos Astra, manta!!!!, de a kedvencem a műsorvezető volt, aki nagy nyökögések után megjegyezte, hogy ez megy egy....őőőőő... ez egy....őőőő Opel... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.