Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy kerek legyen a sztori, anno egy ücsörgős beszélgetős estén megkérdeztük Csabit, hogy tudja e, hogy úgy kellett méretre vágatni Balázskának szélvédőt a Cabrióba, meg tetőt szabni, hogy passzoljon az autóhoz, úgy le volt csukva anno... és persze besz.pta... :D :D :D :omg:

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

mert a karaszy egy köcsög megtudná csinalni de tul nagy Ur már ö ahoz

Katona viszont megtudja csinalni Dömsödön van ...

Háháááá. Kárászyék nem tudnak rövidíteni sárga Koni-t... Ezek szerint kell vennem egy olyan lengéscsillapító garnitúrát, ami állítható mint a Koni, de rövidített. Valaki valami tipp? Bilstein mondjuk?

Link to comment
Megosztás:

Nos, felhívtam a Lindort. Tud Koni szárat rövidíteni. Tud állítható magasságú futóművet is gyártani, de nem tud rugót hozzá. Felhívtam a Kárászy-t rugó ügyben, kétfajta rugót árulnak, valami Emetech ( ezt mondta a srác a telefonban nemtom mi az ) 10-15körül van darabja, meg van Eibach, 25-30 körül van darabja. Felhívtam egy rugó készítő céget is, de ők érdemben autó rugókkal nem foglalkoznak, tehát nem tudják garantálni azt hogy jó lesz az a rugó amit legyártanak.

Tud valaki olyan weboldalról, ahol méret szerint lehet rugókat keresni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.