Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mit lehet azzal akkorát szopni? :icon11:

Ha a kasztni nincs szétborulva akkor nem vészes a helyzet az a legnagyobb szopás(kérdezd Lantit), tömítések futómű alkatrészek(gömbfejek) nagyjából kaphatóak, gsi fék omega(meg audi80-as) tárcsával előre felmegy.....

egy-két berohadt csavar beállt fék(1 nap szopás után is) el tudja venni pár napra az ember kedvét, ha nincs kéznél egy felszerelt műhely........és némi aprópénz......

a hajtás meg kivisz a világból.......

Link to comment
Megosztás:

érdekes történetet hallottam..

egyedi rendszám volt a kocsin 3betű-3szám... a csávó eladta a kocsit és mondta h ez a kocsihoz tartozik OPC-XXX ezért odaadja a rendszámot is, holott az ugye saját tulajdon...

Írtak papírt, hogy lemond a rendszámról a srác nevére....

Majd az okmányiroda nem fogadta el és a vevő srác ha meg akarta tartani a rendszámot akkor neki is meg kellett venni 120e-ért...

nc..M.o.....

Link to comment
Megosztás:

A nagy ami előre fog menni, 45Nm-es, 200mm hosszú és 70mm a belső átmérője. A segédrugó hozzá, 20Nm-es, 100mm hosszú és 70es ugyancsak. A kis rugó pedig 40Nm-es, 100mm és 60mm belső átmérőjű. Kárászy és darabja 18... :)

uhh nem számoltam végig :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az ertekeket nem kiszamoltam hanem a rugo sajatja. Azt hogy miert ilyen erteku rugok kerulnek a kocsiba hosszas utanaolvasas es a helyszinen valo diskurzus dontotte el. A segedrugonak egyebkent az a szerepe hogyha megemeled a kocsit es elkezdesz allitani a magassagon, nem engedi fellazulni a fo rugot. Mas egyeb szerepe nincs. :)

Link to comment
Megosztás:

és mért pont zöld?

Megy a kocsidhoz! :D

Egyébként azért zöld mert az Emetech minden rugója zöld. Ha Eibachot vettem volna ( dupla ennyiért :O ) akkor az meg bordó lett volna, de nem fog látszani, szóval annyira nem izgat a színe, csak jó legyen... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.