Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon jó autó a vitara csak az 5 ajtós hátsó ülése vetekszik egy kertipaddal :) (szerintem) a 3ajtós meg kicsi...

a 4x4 hiányzik újra és a coupe is kicsi...meg elég is volt ennyi belőle :D

Nerm csak a hátsó, az első is. :D Mindenki hátul szeret ülni,kb. 150 magasan van az ülőlap, úgy 30cm-rel feljebb van mint az elsők. Hivatalosan már cross-over,de azért még van benne a samurai nyers felépítésből meg szép kocka forma. Ennél csak a G-wagen meg a defender szebb. :icon12:

9290d1362144289-g_wagen_jump.jpg

Link to comment
Megosztás:

Közben rájöttem miben van még kihivás : monterey :D

Egyik ismerősömnek 10éve van meg,szezonban rendszeresen ingázik vele a görögországi panziójába,nem adja el soha azt mondja.

Viszont arra kell felkészülni,hogy heroin árú szilentek-stb-stb helyett sűrűn B-terv után kell nézni. Ami ugye nem megy gyorsan.

Link to comment
Megosztás:

Ha már off...

Ismerősnek kéne megbízható, max. 5 éves, max. 2 millás (nem baj, ha átírással együtt kerül ennyibe) családi autó. Lehetőleg "kombi". Nem baj, ha nem 12 litert fogyaszt, de az sem baj, ha automata. (micsoda elvárások)

Mostanában nem hoz be valamelyik GSi-s importőr ilyet? Vagy nem tudtok ilyet megbízható forrásból?? (itt a megbízható nem úgy értendő, mint anno Antinak az Audis ajánlás, amiről kiderült, hogy alig van benne pár(száz)ezer kilóméter meg mocicsere)

Link to comment
Megosztás:

az az OOOO élete egyik legjobb autója volt.. akkor :D

De legalább vezetett szervizkönyve volt... a múltjáról.

Gelko, igen, mondtam neki, hogy azért ez nem olyan egyszerű, és inkább 5-6 évesek lesznek azok, amiket ennyi pénzért lehet venni, adott felszereltséggel.

5 évesekből H astra caravan-ok akadnak, gondolom főleg nagyszervíz előtt állva, dízelek.

Közel a 6-hoz láttam egy Combo-t, kétoldalt tolóajtókkal. Kisgyerekesnek szerintem tökéletes, mert a gyerek sem bassza össze a parkoló szomszédokat, max. a kezét. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.