Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Láttam lesz Márciusban a gyorsuláson Opel Kupa ismét tudni, hogy idén is az a szabály lesz érvényben, hogy külön kell nevezni az Opel kupára és ha sima gyorsuláson akarok indulni akkor 5ezer az éves licensz?

Mert akkor idén még az ablakfosó molyadékot is kikönnyítem az Astrából, hiszen múlt évben nem volt szabály erre Opel kat.ban. Hátha idén sikerül megvernem kisDemót. :)

Link to comment
Megosztás:

Láttam lesz Márciusban a gyorsuláson Opel Kupa ismét tudni, hogy idén is az a szabály lesz érvényben, hogy külön kell nevezni az Opel kupára és ha sima gyorsuláson akarok indulni akkor 5ezer az éves licensz?

Mert akkor idén még az ablakfosó molyadékot is kikönnyítem az Astrából, hiszen múlt évben nem volt szabály erre Opel kat.ban. Hátha idén sikerül megvernem kisDemót. :)

Hóláncod legyen!
Link to comment
Megosztás:

Láttam lesz Márciusban a gyorsuláson Opel Kupa ismét tudni, hogy idén is az a szabály lesz érvényben, hogy külön kell nevezni az Opel kupára és ha sima gyorsuláson akarok indulni akkor 5ezer az éves licensz?

Mert akkor idén még az ablakfosó molyadékot is kikönnyítem az Astrából, hiszen múlt évben nem volt szabály erre Opel kat.ban. Hátha idén sikerül megvernem kisDemót. :)

Chill....messze van még.

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben egyszerűbb az EU-s, akkor nézzük azt. Bár már tegnap SP adott néhány infót.

Amúgy olcsó (szó szerint olcsó, inkább filléres), öreg, de egyben lévő, jó állapotú, gépeket nézegetek hétvégi autónak, vagy nyári kiránduláshoz 5 személyre, csomagokkal (mert hétköznap a kis indiai aszfaltpattanással - Alto - nem sok autó veszi fel a versenyt, max egy 4-5 litert fogyasztó dízel), csak hát a magyar papíros felhozatal eléggé lehervasztó.

Viszont teli van a hahu ilyen behozott, de még le nem papírozott gépekkel.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nézted már ?

Mióta feltették, rajta van a listán (parkoló), meg az az E Rekord is, ami még 1 órája megvolt, de most már a keresett hirdetés nem található...

Ezt talán ismered, hogy így rákérdeztél? Amúgy valahogy félek is ezektől a régi verdáktól, de muszájnak érzem, hogy valamit csináljak.

A szerszámok is csak rozsdásodnak, porosodnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem csak nézegettem már én is cuccolósnak...

MVOK-n belül van 2db eladó E rekord caravan...3 (!)ajtós benzin 200ért és 5 ajtós dízel 300 felett valahol...a 3 ajtós éri...

Nem ezektől kell félni hanem az újabbaktól :)

Ha nincs szétrohadva nagy katasztrófa nem lehet...motort cserélsz 50ből :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.