Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pont ezt beszéltük tegnap mikor már 3kor láttuk elmenni az embereket mondván, hogy "unatkoznak", hogy vajon mi lehet jobb, kezdődik a Mónika show vagy mi hogy hazamennek ilyen jó időben? Ráadásul alig akartak részt venni a játékokon a népek, de unatkoznak mert nincs program, hát namenjaf@szomba. Ha nincs rendezvény az a baj, ha van akkor messze van, ha nincs program csak szabad foglalkozás az a baj, ha van program akkor az meg nem tetszik, vagy lusta részt venni benne. Persze a legtöbbször olyanok mondják ezt akik egy házibuliban az összepakolásban nem vettek részt nemhogy megszerveztek volna bármit is.

Erre még csak most jöttél rá?

Ezér sem járok már találkozókra nem hogy még dolgozzak is valamit,hogy aztán jöjjön valami sz..házi és lefikázza a munkánkat.

Becsülöm Anti,Viktor és Gellért kitartását.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Erre még csak most jöttél rá?

Ezér sem járok már találkozókra nem hogy még dolgozzak is valamit,hogy aztán jöjjön valami sz..házi és lefikázza a munkánkat.

Becsülöm Anti,Viktor és Gellért kitartását.

Ezen én is csodálkozom, mondjuk ez nekünk akik el is mennek, élvezik meg hasonlók csak jó, én megmozdulnék és vki lefikázná bizti elborítanám a kis buksiját.....

Csak így tovább......

Link to comment
Megosztás:

hát én már ki is lettem tiltva egyeseknél mert fáj a valóság nekik :D :D

bírom az olyanokat akik leszarnak úgy általában más csoportokat, alapból amúgy i megy a fikázás, de ha valami esemény van akkor már csodálkoznak, hogy nem hívják meg őket. Ezzel az erővel be kellet volna menni az okmányirodába a moténak, kikérni kinek van opelje, megkeresni mindenkit, hogy bocsi neked hány lóerős a kocsid és úgy kiválasztani a 10 legerősebbet az országban.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.