Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kéretik egy imát mindenki részéről elmorzsolni az osztóművem érdekében... :D

Meg van a hiba... vagyis két lehetőség van... Az egyik a vezérlő, a másik a nyomáskapcsoló szelep... a nyomáskapcsoló úton van, a vezérlőt meg ha még is az a bibis, akkor meghekkeljük... Manuálisan már rá bírjuk venni, hogy hajtson hátul is... Tehát fizikális baja elvileg nem lehet... szorít az idő... de Peti rajta van...

Link to comment
Megosztás:

Kéretik egy imát mindenki részéről elmorzsolni az osztóművem érdekében... :D

Meg van a hiba... vagyis két lehetőség van... Az egyik a vezérlő, a másik a nyomáskapcsoló szelep... a nyomáskapcsoló úton van, a vezérlőt meg ha még is az a bibis, akkor meghekkeljük... Manuálisan már rá bírjuk venni, hogy hajtson hátul is... Tehát fizikális baja elvileg nem lehet... szorít az idő... de Peti rajta van...

várjál, jó is az nekem ha megy az 4x4??? nem!!!

Nem jó helyen próbálkozol! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

Link to comment
Megosztás:

Okés.. már ügyködök rajta.. viszont mennyire gáz ha maradnak a rendszámok? Ahogy nézem, Music fm-en úgyis fent van képpel a Manta....

Ha maradhat a rendszám fél óra, és fent vannak.. ha nem.. .. őő.. akkor lehet csak holnapra :D

Ja.. videókon meg nem tudom kiszedni, béna vagyok hozzá :D
Meg rá kellett jönnöm, fényképezésre még jó ez a masina.. de videózni ramaty... :S

Laci ! a képeket a gelko - kukac - freemail.hu -ra küldd légyszi

Link to comment
Megosztás:

Oksi! Már mennek fel, aztán publik akkor...
Neked meg mailba megy majd az eredeti képek elérhetősége...

szerk: megtörtént!

Aki FB-n él, katt.

Aki el van a picasa albummal is, annak katt.

Végül aki nem szeret neten lapozgatni, itt van egy rar.ban az összes publik kép.

0:07

Szerk2: fent vannak a videók is.. itten megtaláljátok a linkeket..

Asszem mára ennyi.. hamar lesz 5 óra :D

maradhat a rendszám

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.